Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Mahsur kalalım istiyorum. Yağış hiç durmasın. İş miş hikaye olsun sadece evin altına inebilecek kadar dışarıya çıkalım :))

• Palanci yabancılar paylaşmış. Bize yorumlar mısın kardeşim. Bölünme mi acaba ocak sonu için 🤨

Hocam Stratosferik ısınma değil de TPV ile ilgili bir durum olmalı çünkü ok TPV'yi işaret ediyor. Zayıflamış bir TPV tahmini var bu veriye göre. Yani TPV akıyor diyor :)

Mevzu SPV ise (bence değil) olay bölünme olup olmaması olamazdı. Çünkü NAM ile buna karar veremeyiz. Diyelim ki bölünme oldu ben yine de bizi şanslı görürdüm. Yer değiştirme işimize gelen şekilde oldu çünkü.

• Mahsur kalalım istiyorum. Yağış hiç durmasın. İş miş hikaye olsun sadece evin altına inebilecek kadar dışarıya çıkalım :))

Reis valla haklısında minibüsçüler ve otobüsçülerin yaratıcı küfürleri ortaya çıkabilir :hfyeni (18): :hfyeni (18):

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• Hocam Stratosferik ısınma değil de TPV ile ilgili bir durum olmalı çünkü ok TPV'yi işaret ediyor. Zayıflamış bir TPV tahmini var bu veriye göre. Yani TPV akıyor diyor :)

Mevzu SPV ise (bence değil) olay bölünme olup olmaması olamazdı. Çünkü NAM ile buna karar veremeyiz. Diyelim ki bölünme oldu ben yine de bizi şanslı görürdüm. Yer değiştirme işimize gelen şekilde oldu çünkü.

😂 yanlış okumusum veriyi bende spv sandım 😂 doğru ok ile göstermiş gavurun tohumu:)

• 2018 de modeller bize sistem veriyordu uzak vadede. Herkes sosyal medya da ; anlatmaya gerek yok görüyorsunuz diyen dayıyo paylaşmıştı. Uğursuz geldi o dayı bize :). Daha paylaşılmasın yeterki :)

• bu görünen sistem bozulmadan böyle gelirse köyüm kutupa döner heralde? İnşallah gelirde köye çıkarım 60 70cm beni kesmez şöyle 2 metre lazım boyumuzu aşacak 🥶

• Şimdilik gfs ye diğer modellerden bir destek yok tabii. bu harita muhtemelen gece veya yarın tekrar değişecektir.. bu gfs geçen kıştan bu yana bize çektirmediğini bırakmadı. Temkinli olmakta fayda var.

• Şimdilik gfs ye diğer modellerden bir destek yok tabii. bu harita muhtemelen gece veya yarın tekrar değişecektir.. bu gfs geçen kıştan bu yana bize çektirmediğini bırakmadı. Temkinli olmakta fayda var.

geçen kışla arasında fark var bence geçen sene sürekli öteliyordur 384 saate sistem verip duruyordu şu an öyle değil,icon da güzel bitti

Nasıl destek yok kardeşim temkinli olmakta fayda var ama hemen hemen çoğu model 14 sistemini görmeye başladı