Posts by Orasa

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Konu kapatılmış olup alakasız mesajlar kaldırılacaktır. Orasa ekstra sorular için özelden üyelerimize yada varsa bana sorunuz bana yazabilirsiniz.

Size özelden yazdım burayada müsadenizle şunu yazmak istiyorum kimseyle birebir tartışma çabası ve gayesi içinde değilim derdim isimler kişiler de değil hatta şikayeti yazan hanımefendiylede bir sorunum yok ve sorun çıkarma peşinde değilim ben konunun yanlış olduğunu düşünüyorum ve bunu anlatmaya çalışıyorum şunu özellikle tekrar edeyim siz hariç kimseye özelden birşey sorma gereği duymuyorum konu burada alenen yazılan bir mesajla başlamış ve ben bu şekilde alenen devam etmesi taraftarıyım ancak siz bunu istemiyorsanız benimde diyecek birşeyim kalmıyor

Cevap yazmıştım konunun uzamaması adına sildim yazmayacağım sadece şunu söyleyeyim at gözlüğüde dahil kimseye hakaret etmedim at gözlüğünü deyim olarak kullandım alınan arkadaşa bilgi olsun diye yazıyorum hakaret etmek tarzım değildir

Gördüğüm kadarıyla sadece 3 mesaj silinmiş ikisi benim demekki buradada kaybettik herkese sevgi ve saygılar herkes kendi düşüncesini paylaştı selamlar

Hocam tartışma yaratacak subjektif yorum yapıyorsunuz. Siz bunu yazarsanız sadece 1 örnek olarak ben de Hataylı Recep Burak Yılmaz'ı yazarım. Kendisi Fenerbahçe altyapısından yetişen bir stoper. Koca sezon toplam 7 maça ilk 11'de çıktı 2'si Fenerbahçe maçlarında. Bariz hatasıyla goller yendi. Kendisi Galatasaray maçlarında oynatılmadı. Volkan'ın ilk maçtaki bariz yanlış taktikle oynattığı oyunu da ekleyeyim.

İşte ben kabul ediyorum tam bir soru işareti hiçte hoşnut değilim ama siz mesela gözünüze sokula sokula gol yerken gülen kaleciyi kabul etmiyorsunuz olay tamda bu yazmayın bana yazdığıma gülücük atmayın hep beraber susalım

Gerçekten şaşılacak bir durumunuz var sizin güldüğünüz benim sizi alıntılamadığım mesajdada kendi düşüncelerimi anlattım niye güldünüz dedim zahmet ettin cevap verdin ben yine kendi düşüncelerimi anlattım sen paylaştın demedim çoğul olan siz paylaştınız dedim okuduğunu daha iyi anlamanı dileyerek çoklu olarak üzerime gelmeye devam etmeyin ne siz beni ne ben sizi alıntılıyayım emoji koyayım böylesi daha iyi olur herkeste kendine göre doğrusunu yazsın bu herkesin hakkı

Yazdık ama duyan geliyor

Gerçekten şaşılacak bir durumunuz var sizin güldüğünüz benim sizi alıntılamadığım mesajdada kendi düşüncelerimi anlattım niye güldünüz dedim zahmet ettin cevap verdin ben yine kendi düşüncelerimi anlattım sen paylaştın demedim çoğul olan siz paylaştınız dedim okuduğunu daha iyi anlamanı dileyerek çoklu olarak üzerime gelmeye devam etmeyin ne siz beni ne ben sizi alıntılıyayım emoji koyayım böylesi daha iyi olur herkeste kendine göre doğrusunu yazsın bu herkesin hakkı

Hemen söyleyeyim, ben Teknik direktörünüzün yaptığı açıklamayı paylaşıyorum, adalet aleyhimize işledi diye, ya penaltı olduğunu kabul ediyor ya da ne dediğini bilmiyor hocanız, ben bunu paylaşıyorum siz gelmiş ne anlatıyorsunuz, öz eleştiri yapmayıp her fırsatta, anlamsız yerlerde şampiyonluk yarışında olduğunuz rakip takıma laf yetiştirme çabanıza güldüm ben diğer arkadaşları bilemem

Ne dediğini bilmediğini sizde biliyorsunuz ancak huyunuz kurusun söyleneni başka yere çekmek gibi bir alışkanlığınız var adam iyi antrenör olmadığı gibi konuşmayıda beceremiyor işinize geldiği gibi davranıyorsunuz size göre fenere kötü diyen çok iyi iyi diyen tu kaka bir hafta fener pozisyonuna aleyhte konuşan adamı hemen paylaşır öbür hafta lehine konuşursa görmezden gelirsiniz bak daha önceki haftalarda paylaştığınız Bahattin Duran deniz çoban Bülent Yıldırım Fırat aydunus kör olmuşlar dün akşam ki pozisyonda Penaltı yok diyorlar çıkar at gözlüğünü öyle bak

Hocam çok uzatmaya gerek yok

siz fanatiklikten ne söylediğinizi bilmiyorsunuz. başarısızlığın nedenini kendi içinizde değil de böyle hayali düşmanlarda ararsanız da sittin sene şampiyon falan da olamazsınız. artık fenerbahçe için özeleştiri zamanı.

Buradaki en az fanatik fenerli bendirim şampiyonluklada işim yok alıştık biz şampiyon olamamaya kendimize göre gördüklerimizi anlatıyoruz ben kendi adıma fenerde şampiyon olsaydı bileğinin hakkıyla oldu diyemezdim Galatasaray içinde aynısını diyorum ortada adalet yok ve bu adalet kimse için yok

Eyvallah hocam.

Maksat muhabbet uzamasın ve saha içerisinde kalalım.

Şu mesajların altına gülücük atmayı bırakıp sadece cevap verseler ortamda sıkıntı yok herkes kendi düşüncesini yazıyor hakaret olmadıkça isteyen istediğini yazar bende sıkıntı yok

Muhabbetin için teşekkür ederim

evet haksız alınan puanlar olmasa lig bitermiydi bitmezmiydi hesap kitap yapmak lazım size göre sadece haksız penaltı kırmızı kart vs.sadece fenere olduğunu düşündüğünüz için ligi bitirebiliyorsunuz sonrada objektiflikten bahsediyorsunuz işte sizin adalet anlayışınızın temelide bu hep bana hep bana bunu adalet sanıyorsunuz

sizin anlattıklarınıza benim yaşım yetmez, kendinizce haklısınızdır da bir şey diyemem, hayırlı forumlar diliyorum hocam.

Sizi yaş olarak küçümseyecek birşey yazmadım aklı başında bir adamsın kimseye hakaret etmem yanlış anlaşılma olmasın kişiliğinize tek bir lafım yok

başkanınızın ve teknik direktörünüzün beceriksizliği ile gelen başarısızlıklar yüzünden galatasarayın başarısını iftiralar ile gölgeleyemezsiniz

Galatasaraya atılan en büyük iftira fetödür, ve fetö bittikten sonra kimin ne kadar şampiyon olduğu da ortadadır

Bu yazdıklarına alıntılayıp gülmek istedim🤣🤣🤣

Adalet ile ilgili her takımın dem vurduğu pozisyonlar/penaltılar/kırmızı kartlar vardır, adaletle ilgili 4 büyük takımın eski oyuncularının kaçırdığı ya da rakip kalecilerinin tutamadıkları şutlar vardır, maçlara atanan hakemlerle alakalı adaletten de bahsedilen çok maç olmuştur.

Bunlar sadece Fenerbahçe’ye karşı olan şeyler değil.

gol yerken gülen kaleciler boş kaleye atmayan eski futbolcular yoksa ben senden muhtemelen 10 yaştan fazla büyüğüm senden iyi bilirim her sene adaletsizlikten bahsedilen birçok pozisyon olduğunu alenen yaptıklarınıza kılıf uydurma çabasından başka birşey yaptığınız yok yerden bitme ve tff başkanının kapalı kapılar ardında ne filmler çevirdikleri en son urfada otelde ortaya çıkmıştı bu ülkede sadece Galatasaray temiz gerisi kirli futbolcuları yurt dışına kaçan fenerbahçe kirliyi bırak pis

Adalet boş kaleye gol atmayan eski futbolcunla işlemiyor adalet topu elle kesip rakibine penaltı verilmeyincede işlemiyor adalet sana başka bana başka oynayan takımlarlada işlemiyor adalet birisinden güle oynaya beş yiyip diğerini linç etmeye çalışmaklada işlemiyor organize işler bunlar klasik söz o adalet birgün herkese lazım olur

Livadan dolayı penaltı verdilerse kafaları güzel herhalde.

Ben Djiku’nun arkadan müdahalesini gördüm, ondan dolayı penaltı verdi sandım.

Şimdi baktım da ne Liva ne de Djiku sarı kart görmüş, bu da işin ayrı bir garip tarafı.

Bakın tekrarını izleyin monitöre gittikten sonra penaltıyı verdiğinde irfancana top çıkmadan müdahale etti diyor ayrıca izlettirilen görüntüde livakoviçin müdahalesi kesinlikle livakoviçin müdahalesine çaldı djikunun müdahalesi varmı yokmu bilmiyoruz göstermediler zaten hakem denilen kişi izlemediği pozisyona çalmadı herhalde penaltıyı izlediği pozisyonda livakoviçin müdahalesi boş bir penaltı verildi artık ellide tartışsan yüzde tartışsan iş bitmiştir geçmiş olsun

Penaltıyı o pozisyonu izleyerek verdi ki bence de penaltı değil o. Djiku'nun müdahalesi varsa penaltı ama Livakovic'e penaltı vermek inanılmaz

Çok bariz bir şekilde livakoviçin müdahalesine çaldı penaltıyı djikunun pozisyonuyla ilgili tek bir gösterim yok zaten izlemediği müdahaleye penaltı çalmadı herhalde sadece livakoviçin müdahalesini izledi oda penaltı değil zaten başkada birşey anlatmaya gerek yok atamaz denildi attı yer denildi yemedi sonuç bitti

hakemin verdiği penaltı livakoviçin müdahalesi irfana top çıkmadan dokundu diye söylüyor ki bariz belli oldu söylediği livakoviçin müdahalesi penaltı olmaz boşuna hikaye