Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sürekli polemik amaçlı linkler mesajlar...Galatasaray forumuna girdim sandım.

Beşiktaşlı oyuncular dün korkuluk olarak dikilmeliydi bence.Şöyle 20 gol falan atıp etraflarında topla gezmeliydi gsli topçular.Ülke puanı malum moral olurdu...

Beşiktaşlı oyuncular dün korkuluk olarak dikilmeliydi bence.Şöyle 20 gol falan atıp etraflarında topla gezmeliydi gsli topçular.Ülke puanı malum moral olurdu...

Galatasarayli çok forumda onun etkisi ayrıca Beşiktaş icin ne laf edildi burda bunu da anlamadım sayfaları geziyorum sabahtan beri bir iki yorum hariç birsey görmedim

Beşiktaşlı sayısı az galatasaraylı kişi sayisı ise fazla oldugu için ama Fenerbahçe ve Galatasaray maçinda fırsat vermem onu belirteyim bazi kişilere, takimimi ezmeye kalkip dalga geçeninde karşisinda olurum.

• Derbiler dışında İcardi'siz de kazanırız sonuçta ligin kalitesi ortada.

İcardi olmadan Galatasaray Anadolu takimlari seviyesinde olabilir ancak ben şahsen icardisiz Galatasaray'i bes altı hafta görmek isterim ligde bakalım kaç puan toplayacak?

• Şu konuda senin kadar saçma sapan yazan kişi henüz göremedim. Devamı halinde konudan tamamen yasaklanacaksın bilgine.

Tehdit mi ediyorsun Aykut ? Görüşümüzüde mi belirtmeyelim ? Nedir bu GS düşmanlığınız ?
    Senden korkmuyorum en fazla konudan yasaklarsın. Madem bu kadar zoruna gidiyor. Kapatırsın bu konuyu. Açarsın 4 büyük kulüp için birer sayfa. Herkeste Takımını ve maçın gidişatını orada iyi veya kötü yorumlar destekler. Başka takımın taraftarının girişine ve yorum yapmasınada izin verilmez. Bunu yapmak çok mu zor. Yetki sende Tehdit etmekte kolay tabi.

• Offizieller Beitrag

Tehdit mi ediyorsun Aykut ? Görüşümüzüde mi belirtmeyelim ? Nedir bu GS düşmanlığınız ?
    Senden korkmuyorum en fazla konudan yasaklarsın. Madem bu kadar zoruna gidiyor. Kapatırsın bu konuyu. Açarsın 4 büyük kulüp için birer sayfa. Herkeste Takımını ve maçın gidişatını orada iyi veya kötü yorumlar destekler. Başka takımın taraftarının girişine ve yorum yapmasınada izin verilmez. Bunu yapmak çok mu zor. Yetki sende Tehdit etmekte kolay tabi.

Şu konuşma tarzın bile herşeyi özetliyor aslında. Sen görüş belirtmiyorsun direk saldırıyorsun sıkıntı sende burda bela okumak sende. Şikayet üstüne şikayet Burası stadyum felan mı ? Kurallara uymuyorsan seni dışarı almakta benim görevim. Vermişler önüne klavyeyi yaz çiz yok öyle dünya.

• Burası kahvehane olmuş da bizim mi haberimiz yok önüne gelene salla her maç istisnasız kışkırtıcı sıkıntılı yazılar senden çıksın sonra tepki gösteren herkes gs düşmanı ne güzel İstanbul be :hfyeni (18):

• önce bundan sonra Galatasaraya icardispor diyeceğim siz değerli galatasaraylı arkadaşların yorumlarını okuduktan sonra yorumlarınızdan anladığım icardi galatasaraydan büyük

İkinci olarak icardinin sakatlandığı pozisyonda beşiktaşlı futbolcular icardinin topa vurmasınımı seyredecekti onuda anlayamadim adam topa bakarak topa müdahale etmeye çalışıyor ha penaltımı bana göre penaltı yanlız akşam Fırat aydunus ghezzalın topa dokunduğunu penaltı olmadığını söyledi ben topa dokunduğunu göremedim icardinin futbolculuğunu tartışacak değiliz büyük futbolcu ama dokunulmaz değil bunu söylerken kasti faul yapılsın anlamında demiyorum tabiki dün akşam ki gibi ikili mücadelede darbe alacaktır her futbolcu gibi

Gelelim asıl mevzuya burada bulunan çok değerli bir arkadaşımla sohbet ederken birşey söylemiştim Türkiye de futbol ve siyaset muhabbeti eş dost akrabayla yapılmaz diye buradaki bazı yazılanlar bu düşünceyi destekler nitelikte takımınızın galip gelmesi şampiyon olması sizi buradaki hiç kimseden büyük yapmaz saygınızı kaybetmeyin şakalaşmakla saygısızlık arasındaki çizgiyi geçmemeye çalışın

Bu yazdıklarımdan sonra bu konuya gerek duymadıkça yazmamaya devam edeceğim sevgi anlayış saygı

• İcardi olmadan Galatasaray Anadolu takimlari seviyesinde olabilir ancak ben şahsen icardisiz Galatasaray'i bes altı hafta görmek isterim ligde bakalım kaç puan toplayacak?

Geçen sezon Kadıköy'de 3-0 kazandığımız maçta İcardi 76'da maç 2-0 iken oyuna girdi hocam.