Beiträge von Fatihaltinay55

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Uzun uzun yazılmış.Ama sonuçta benim yapılmış dediğim sizin ise yapıldıysa kanitlayin diyerek inkar ettiğiniz şeyi güzelce kendiniz anlatmışsınız.

Sebebi ne sureci nasıl olursa olsun benim dediğim şey olmuş mu olmuş.

Bu arada töhmet altında kalmasın Virga nickli üyenin konu ile alakası yoktur.

Konu benim için de kapanmıştır.

Hadi eyvallah..

Kardesim sen cansın.

Bu olayın senle hiçbir ilgisi yok.

Olmasına en başta ben müsaade etmem.

Sen iyi ol gerisi umrumda değil.

Burada vedalasiyoruz ama gelip seni bulacağım sohbet edeceğiz inşallah bir gün.

Yapılmamış denilenin yapıldığını da gördüğümüze göre simdi gelelim asıl mevzuya.

Biz adaletsizlik istemiyoruz derken adaletsiz değiliz dediniz öyle olmadığını gördük.

Adaletli olmak zorunda mısınız?

Bence değilsiniz.

Ama adiliz diyorsanız adil olmak zorundasınız.

Futbol konusundan yigit61 ve beni engelliyorsanız defalarca (en az 3 fazlası varsa da ben bilmiyorum) ban yiyene de döndüğünde yaptırım uygulamak zorundasınız.

Telekonnektik hocanızın sayfasına yazdığımız mesajı ortamı geren mesaj olarak görüyorsanız altına yapılan it ürür kervan yürür tarzı mesajlara da yaptırım uygulamak zorundasınız.Bu mesajlara begeni alkış vs atan hocanıza da hayırdır diyebilmelisiniz.

Şimdi süresiz ban mı atarsınız ne yaparsanız yapın.

Size söz ablamı araya sokup özür dilemeyeceğim geri dönmek için.

Dostlara hoşçakalın diyor helallik istiyorum..

Benden yana helal olsun..

Sedat Abi oncelikle sag olasim uyarin icin.

Sen de evet oldu dediğine göre foto atıp kanıtlama olmadan da inanırlar belki aynı durumda puan verme olduğuna.

Çünkü gerek burada gerek yarışma sayfasında hiç verilmedi yazılmıştı unutulmuş da olabilir.

2022 Yaz ligi sonucu;

cee590b.png

Bunu yapacagini biliyordum.

Çünkü arkadaşlar 2022 yaz değil 2021 kış olduğunu söylediler.

O zaman 2023 kış ligi 7. Haftaya da bir bakalım.

Old member nickli üyeye ters yazmasına rağmen puan verilmiş mi verilmemiş mi?

Kendisi de burada.

İster kendi cevap versin istersen ben atayım fotograflari

Bir şey iddia ediyorsunuz gerek duyarsam onu da söylerim diyorsunuz ben 3 saat pc başında açık şeffaf olacağım diye akıllarda bir şey kalmasın diye uğraşıyorum ama bu kadar rahat olamıyorum açıkcası. Sedat hocamı etiketlediğiniz iyi oldu.Geçmişte benzer durum başına gelip aynı şekilde uygulama yapılan bir üyemizdi zaten kendisi de yarışma konusundan bunu açıkladı.Hatta onunla özel mesajlaşmamızda ben bu yanlışı farkettim.İlk başta kendimden kaynaklı yükseğe puan verdim yanlış gördüğüm için sonrasında doğrusunu fark edip işlemi uyguladım.

O zaman soyleyelim .

2022 Yaz ligi bitime 3 hafta var.

Yine Abdülkadir abi bu yanlışlığı yapıyor önce puan verilmiyor ama Sedat abinin ricasıyla puan veriliyor ve Abdülkadir abi Abdullah Emin Erenle beraber 3. oluyor.

Diğer konularla alakalı cevabım yukarıdadır tekrarına gerek olmadığını düşünüyorum.3. söylediğinizi kanıtlarsanız çok memnun olurum.Ben cevap mesajımda gayet açık her şeyi ortaya döktüğümü düşünüyorum kime vermişiz bilmek istiyorum kanıtıyla beraber.

Kanıta gerek duyarsak onu da soyleriz.

öncelikle Sedat hocam ki o zaman @arnavut nicki ile aramizdaydı o size söylesin olmuş mu olmamış mı hatırlamazsa yıl ve haftasına kadar söyleyeceğim.

Herkese iyi akşamlar.

Cevap hakkımı kullanmak istiyorum.

1-) Benim futbol sayfasından yasak almamın sebebi Samet Beyin mesajında belirttiği gibi 1 Aralık tarihinde Cenk ve Hasanın tartışmasıyla başlayan sürecin sonunda değil Ali Kemal'le atışmam sonucunda gerçekleşmiştir.

Adalet vurgusu yapma sebebim ise malum ban bile yemeden yasaklanma konusu olmuştur. Bir değil iki değil daha fazla kere ban yiyen birisi burada istediği yere mesaj atabiliyorken benim atamamam adaletli bir durum mudur takdir sizlerin.

2-) Coldefso nickli üyenin konusuna mesaj atmama gelirsek.

Her ne kadar kendisi ve ahalisi kabul etmese de Kasım ayından bu yana sürekli değişen konu başlığı, sürekli tarih vermeler beni rahatsız etmiştir ve rahatsızlığımı paylaştığınız mesajda da gördüğünüz üzere en ufak bir hakaret olmadan gayet sakin bir şekilde anlatmaya çalıştım ama o sayfada ne itliğimiz ne havlamamız kaldı?

Kendisi de bu mesajlara alkış ve beğeni emojileriyle destek oldu. Hal böyle olunca da ben de konuyu uzattım o ve diğer sayfalarda. Yüreği varsa gelsin bana anlatsın diye ama gelmedi.

3-) Birkaç kelam da karasah nickli Abdülkadir abinin puan olayıyla ilgili konuşayım.

Ben en az 2 kere aynı durumda puan verildiğini hatırlıyorum. Hayır adalet sadece belli kişilere mi lazım.

Aslında her şey giderlerse gitsinler tavrı ile başladı.

Forum ortamında adalet tartısı zordur.

Bu kadar insanı idare etmek mümkün değildir.

Hepsine eyvallah.

Ama körün gözüne sokar gibi ayrımcılık yapmak derseniz o olmaz.

Olmadığını da değerli dostlarımızın aramızdan birer birer ayrılması ile ile net şekilde görüyoruz.

17 18 yaşında bu işe gönül vermiş Kerem kardeşimizi kendine yakışır şekilde yerden yere vurmaya çalışan ya da öyle yaptığını sanan, bunu yaparken de uhrevi birkaç sözcük kullanıp günümüzde en iyi çalışan " din satar" tezini uygulayan kişiye herhangi bir uyarı yapmazsanız bunu göze almışsınız demektir.

Defalarca ban yiyip sonra hicbirsey olmamış gibi geri dönenlere her sayfaya yazmalarına izin verip şaka yaptığını söyleyenleri sayfadan engellerseniz sonucun bu olacağını da bekliyorsunuz demektir.

Sosyal medyamız sağlam forum olmasa da olur mantığı varsa üyelerle paylaşılır bu durum.Çünkü yapılanlar bundan başka seçenek bırakmıyor düşünmek için...

Vehbi hocam.

Bu çağrıyı daha önce defalarca yaptım.

Ama çağrıyı bir yana giderlerse gitsinler tavrını gördüm daha da birsey demek gelmedi içimden.

Ali Kemal le spor sayfasından engel yedik bildiğin şaka maksatlı yaptığımızı söylememe rağmen.

Engel yiyeceğimizi bilsek hiç uğraşmaz ban yer geri döner hicbirsey olmamış gibi dilediğimiz sayfada yazmaya devam ederdik.