Posts by ColdCenk

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Geçen seçim döneminde defalarca ekonomi siyasi sayfasını karıştıran Elturcohasan89 şahsın!

bu sabah beni GEREKSİZ bir nedenden ortaya atmasıyla futbol konu karışmıştır.

Buna Narsil MOD arkadaşın desteği ile konu içinden çıkılmaz duruma gelmiştir.

5 yılı geçkin forum hayatımda GEREKSİZ bir nedenden dolayı ilk defa yasaklanıyorum.

Yazmamızı istemiyorsanız hiç bir konuda yazmayız.

Ben asker terbiyesi almış, asker disiplini görmüş insanımdır.

Öyle banlanıp, yasaklanıp geri dönen insanlara benzemem benzeyemem!

Hesabımın silinmesini önemle rica ediyorum.

Bugün hariç! kalbini kırdığım varsa tekrar özür dilerim.

Güzel geçen 5 yıl için, edindiğim dostluklar için teşekkürler.

Allaha emanet.

Abim benim be Sneijder gibi şut çekiyor mübarek

Geçen maç öncesi antrenmanında bu adamı dikkatli bir şekilde 10dakika izledim.

Zenci saatçiler gibi ortalarda takıldı, bakambu ile şakalaştı makara yaptı.

Futbolu kafasında bitirmiş bence Okan hoca kalitesinden dolayı kazanmak istiyor onu ama bir yere kadar.

Futbol için birbirimize girmeye gerek yok arkadaşlar.

Elimde bir fon var bana ulaşın zengin olun 😀😃

Kaziklanirsaniz da başınızın çaresine bakın.

Beni karalamayın 😀

Derste değilsen acil olarak tele konferans yapmak istiyor yatırımcı arkadaşlar.

Engin bilgilerine ihtiyacımız var😀

Anlasamiyoruz siz ve sizin gibi fanatik uyelerle. Moderatorlugu guc olarak kullandigim bir durum yok burada, bana dogru geleni desteklerim begenirim, bunada sanirim kimsenin lafi olmamali. Dun gece yazdigim yorum ortada, sanirim fanatik birisinin bunu yazma durumu olamaz,. Konuyu uzatmaya gerek yok bir uye olarak kime destekte bulunup bulunmayacagima kendim karar veririm.

Benim konuyu uzattığım yok.

Konuyu uzatan yangına körükle giden sizsiniz.

Forumun üyesi olduğu kadar forumun modötörlüğünü yapıyorsunuz.

Uzlaştırıcı, vakalar üzerinde yapıcı olmanız sizin önceliğiniz olmalı.

Bu sizin doğrularınız ise bildiğiniz doğrularla devam edin.

tebrik ederim kardesim tarafsiz ve ince dusunceli durusun icin.

Hocam arkadaş konuyu manipüle ettiğimi düşünerek paylaşımda bulunuyor.

Sizde forumun modötörlüğünü ikinci plana atıp fanatikliğinizi ön plana çıkartıp ona destekte bulunuyorsunuz.

Hocam elbette ki paylaşımların günü ve saati yok ama paylaşım yapılan gün ve saat önemli bence.

Bu paylaşımı Manchester maçı öncesi siz ya da başka bir arkadaş paylaşsaydı, ben ve diğer takımlı arkadaşlardan beğenenler ( beğeni alıp almamak mevzusu değil bu konu ) ve Galatasaray’ı destekleyenler olacaktı.

Fakat Galatasaraylı olmama rağmen, bu paylaşım dün gece yapılınca beğeni butonuna basasım gelmedi, bunu söylemek istedim.

Biz cenazede nasıl durulmasını, düğünde nasıl oynanmasını biliriz hocam.

Siz takmayın kafanıza.

daha eskide Lucescu var, şampiyon yapanı sallıyorlar:) Okan hoca yine nasıl gönderilmedi anlamadım. Şaka bir yana evet TD konusunda gerçekten üstünler bunuda zaten şampiyonluk sayısına yansıttılar..

İki gönderilen teknik direktör için fatih terim etkisi diyebiliriz.

Başakşehirde beğeniyordum geçen senede bu senede oldukça başarılı ama sizde genel anlamda başarılı olan teknik direktör eleştirilip sonunda yollanıyor oda sizdeki problem hocam, çok örneğiniz var böyle..

Türk futbolunun problemi hocam.

Bakınız Şenol güneşe bakınız Abdullah avcıya yarın belki İsmail hoca.

Sabırsızlık bizim en büyük problemimiz.

Söylenecek söz yok arkadaşlar.

Kimse yanlış anlamasın.

İki takımın aynı gün bu farkla yenilmesi utanç vericidir.

Türk futbolunun utanç günüdür.

Sizin benim paralarımızla bu takımların vergileri, borçları siliniyor.

Ne olursa olsun ayıptır.

Orada Türk futbolu temsil ediliyor.

Galatasaray a bakıyorsun Bayerne yeniliyor ama içeride nefes aldırmıyor, dışarıda sonuna kadar direniyor. Manchesteri orda yeniyor burada elinden kaçırıyor. Sonra da gelip daha iyiyiz iddiasından bulunuyorsun. Kimin daha iyi olduğu açık ortada. Bu arada Galatasaray lı olsam Okan hocayı öpüp başıma koyarım aslada laf etmem..

İki senedir ben öpüp başıma koyuyorum hocam.

Ama bazı arkadaşlara anlatamıyorum!

1-2 sene önce konu şu şekildi bir de şimdiki saygı gözlerimi yaşartıyor

Hocam herkesin burada saygı ve sevgi çerçevesinde tartışması en doğrusu.

Ama insan psikolojisi bu herkes aynı ruh halinde bulunamıyor.

Ben sürekli görüştüğüm yada sürekli muhabbetim olan insanlarla ne siyaset ne de futbol konusunda hakarete varan tartışmaya girmek istemem zaten kişiliğime ters belkide belli bir yaşa gelince bu şekilde düşünmeye itiyor hayat sizi, olgunluk diyelim buna.

1996 yılından beri bir fiil yağmur çamur dinlemeden trübün de gençliği geçmiş olan ben bu şekilde düşünüyorsa genç arkadaşların daha mantıklı düşünmesi gerektiğini düşünüyorum.