Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Galatasaray Sivas'a fark atar, rahat olun arkadaşlar.

Şampiyon ve ikinci bellidir, küme düşme daha cafcaflı olur son haftalarda.

Ayrıca Fenerbahçe, arenada ancak 1 puan çıkarabilir, daha fazlası hayal.

Benim takımımla ilgili hayalim, seneye ŞL katılımı, kadronun çok bozulmaması, doğru takviyeler ve daha iş bitirici oynayabilen bir takım.

Hocam çok doğru demişiniz. Ben artık çok rahatım valla kendi adıma. Sivas maçı evet çok zor geçebilir ama asla GS kaybetmez. Hele ki böyle bir durumda bizim takımın özellikle yenilmesi görülmemiş bir şey olur şu durumda tabi ki. ha belli olmaz beraberede kalır yenilebilirde futbol bu olur ama biz asla bi fb değiliz o konuda :) şu seviyede bizim takım bambaşka oynuyor durum buralara gelince..

Açıkcası benim süper lig ten pek bir şeyim yok pek zevk vermiyor artık. Kırılmadık rekor bırakmadık artı olarak bu sene olan iğrençlikler vs zevk kalmadı gibi. Dediğiniz gibi şuan tek hayalim benim de takımda kalması gerekenler kalıp gitmesi gerekenler gidip 3 5 eksik yere nokta transferleri ile ŞL de en azından gruptan çıkmak ya da elensek bile UEfa yarı final görmek istiyorum. Kısaca Avrupa da başarı lazım artık şu Avrupa heyecanı bambaşka her türlü..

• haritaci6741

Sadece Galatasaray değil, tüm takımlarımızın performans vermesi gereken yer Avrupa.

Ben biraz tuhaf kafalı bir adamım, Türkiye'de yerim yok ama :)

Benim mantık şöyle çalışır, misal Galatasaray şu anda şampiyonlar ligi yarı finalisti olsa, benim takımım şampiyonluk kaybedince yarı finaliste kaybetmiş olur.

Veya Fenerbahçe konferans finalisti olsa, Galatasaray şampiyon olunca şampiyonluğu yüz kat daha değerli olur.

Leverkusen'in şampiyonluğu neden bu kadar çekici, çünkü Münihin önünde şampiyon oldular.

Bunları ülkemiz kavrarsa, sıçramaya başlarız.

Rakibim değerliyse, bende değerli olurum, mantalite bu.

• Çok iyi açıklamışsın hocam en son dediğin cümleler o kadar doğru ki başka bir şey demeye gerek yok

• Şampiyonlar ligi yarı final ilk maçında münih kendi evinde madrid karşısında 2-1 öne geçti biraz önce. haberi olmayan varsa söyleyeyim. dk 60 henüz

BORN IN WINTER

• Bayern Münih - Real Madrid Şampiyonlar Ligi yarı final maçı 2-2 sona erdi maçın rövanşı önümüzde hafta bugün Real Madrid'in stadı olan Santiago Bernabeu'da oynanacak.

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Galatasaray maçı öncesi Kayserispor’a moral ziyareti
    Galatasaray maçı öncesi Kayserispor’a moral ziyareti
    konyahaber42.com

Sivas Valisi Ayhan, Galatasaray maçı öncesi futbolculara baklava ikram etti
    Sivas Valisi Salih Ayhan, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Galatasaray'ı konuk edecek Demir Grup Sivasspor'da futbolcuları antrenmanda ziyaret ederek…
    www.trthaber.com

Bu düzen değişmediği sürece hiçbir Galatasaraylı ligden bir şey beklemesin bence. Biz Avrupa'dan devam.

• Farkını açıklar mısın

Tabii ki. Konyaspor'u yakından takip eden biri olarak konuşuyorum. Üst düzey yöneticilerinden birisi aile dostumuz. Son zamanlarda neredeyse tüm maçları küme düşme hattında bulunan takımlarlaydı. Hiçbir maç öncesi bu kadar seferber olmadılar. Sizce Fenerbahçe'den 3 puan almak mı daha mantıklı yoksa Adana Demir'den mi?

Gelelim diğer meseleye. Sivas Belediyesi ve Sivas Valiliğinin Sivasspor'a desteği yıllardır var halka açık bir şekilde. Atılan haberde de iyi gidişatı kutlamak adına bir ziyaret olduğu söylenmiş. Görsellerin hiç birinde sıradaki maça odaklanmış ve galibiyet konuşması yapan bir takım göremiyorum.

Yazıyı hiç okumayıp sadece iki haberdeki görsellere bakınca bile fark belli oluyor zaten.

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Tabii ki. Konyaspor'u yakından takip eden biri olarak konuşuyorum. Üst düzey yöneticilerinden birisi aile dostumuz. Son zamanlarda neredeyse tüm maçları küme düşme hattında bulunan takımlarlaydı. Hiçbir maç öncesi bu kadar seferber olmadılar. Sizce Fenerbahçe'den 3 puan almak mı daha mantıklı yoksa Adana Demir'den mi?

Gelelim diğer meseleye. Sivas Belediyesi ve Sivas Valiliğinin Sivasspor'a desteği yıllardır var halka açık bir şekilde. Atılan haberde de iyi gidişatı kutlamak adına bir ziyaret olduğu söylenmiş. Görsellerin hiç birinde sıradaki maça odaklanmış ve galibiyet konuşması yapan bir takım göremiyorum.

Yazıyı hiç okumayıp sadece iki haberdeki görsellere bakınca bile fark belli oluyor zaten.

Haberin birini okumamışsın bile :)

Kayserispor'dan bahsetmemişsin. Sezonun ilk maçına Kayserispor şampiyonluk parolası ile çıktığı için mi bu kadar devlet erkanı desteğe gitti. Kusura bakma hocam her fırsatta Fenerbahçe'nin aleyhine bir durum varmış gibi lanse ediyorsunuz ama zerre alakası yok.

• Haberin birini okumamışsın bile :)

Kayserispor'dan bahsetmemişsin. Sezonun ilk maçına Kayserispor şampiyonluk parolası ile çıktığı için mi bu kadar devlet erkanı desteğe gitti. Kusura bakma hocam her fırsatta Fenerbahçe'nin aleyhine bir durum varmış gibi lanse ediyorsunuz ama zerre alakası yok.

10 yıl şampiyon olamayınca kime sallayacaklarını şaşırdılar Bayern gibi 10 yıl boyunca biz şampiyon olsak neyse herkes oldu bir siz olamadınız hala federasyon bize bakmir diyorlar :D

• 10 yıl şampiyon olamayınca kime sallayacaklarını şaşırdılar Bayern gibi 10 yıl boyunca biz şampiyon olsak neyse herkes oldu bir siz olamadınız hala federasyon bize bakmir diyorlar :D

:D