Posts by GOJIRA

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Benim gördüğüm kadarıyla İsmail kartal lig için gözünü karartmış.

başka şeyde gözü yok. Türkiye kupasını feda etti. bariz belliydi. hiç bir çaba göstermedi takım.

avrupada da çok bir çaba göstereceğini zannetmiyorum. (gs de elendiği için, fbnin kesinlikle turu geçemeyeceğini düşünüyorum hatta. inşallah beni yanıltır)

ben empati yapınca İsmail kartalı anlayabiliyorum

çünkü taraftarın çoğu ne avrupaya ne de kupaya bakıyor.

ligde başarısızlığın sonu olacağını biliyor

bu dediklerimi okan için de düşünüyorum

eğer avrupada başarı gelseydi taraftar ligde ikinciliğe belki tahammül edebilirdi. ama artık şampiyon olmaktan başka çaresi yok. bu sebeple galatasarayın da Türkiye kupasında çok ilerleyeceğini düşünmüyorum

Aziz yıldırımın sözlerinde en önemli kısım şu

fetö’nün amacı büyük kitleleri karşı karşıya getirmek ve onları çatıştırmak, devletin bekasını ortadan kaldırmaktır. dursun özbek’in bilinçsizce yapmış olduğu hadsiz açıklamaları tam da bu amaca hizmet etmektedir.

aziz yıldırım çok haklı ama eksiği var. aynısını ali koç da yapıyor

dursun özbek bir de şimdiki yaptıklarıyla kurtuluş savaşında yapılanlar arasında ilişki kuruyor. ya ne alaka? bu kadar geri zekalılık olmaz

futbol bu kadar hayatın ortasına konacak bir şey değil.

cahilliğin en büyük göstergesi bir şeyin, özellikle de sana hiç bir faydası olmayan bir şeyin fanatiği olmaktır.

maalesef bizim millette cahillik diz boyu olduğu için futbol gibi sadece eğlenceye hizmet etmesi gereken bir şeyle toplumu bölmeye çalışıyorlar

kesinlikle uyanık olmak lazım. bu fetöcü şerefsizlerin sızmadığı hiç bir kurum yoktur. bu sebeple fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş vesaire, hepsinden bu hainlere hizmet edenler çıktı. bu durum takımı, o camiayı komple fetöcü yapmaz. ama başkanların ağzında böyle ithamlar sürekli dolaşıyor. böyle ithamların cezasız kalmasından hep bunlar

eve yeni geldim.. pozisyonlara şöyle bir baktım

torreriaya nasıl vermez kırmızıyı? bu nasıl hakemlik? var niye var?

ben bu sene kadar hakemlerin berbat olduğu bir sene hatırlamıyorum

var ve ofsayt teknolojisi gibi şeyler de işlerini kolaylaştırmasına rağmen hala çok kötü maçlar çıkarıyorlar

futbol zevkimizin de içine ediyorlar

perspektif aldatıyor

iki oyuncunun kale tarafındaki çim çizgisine olan uzaklıklarına bakınca ikisinin de benzer uzaklıkta olduğu görülüyor

Aynısını Barış Alper için de söylüyorum, eli kolu durmuyor adamın, elin ne arıyor rakibin boğazında

Barış alper için önceden bunları yazdım.. her maç böyle hareketi var.. ben takımımda böyle adam istemiyorum.

İyi gün taraftarlarına gerek yok okan hocayı yedirmeyiz. Yüzde yüz okan hocalık bir sıkıntı yoktu. Oynanan oyun belli. Ne ilk yarı ne ikinci yarı yapilabilecek en iyisini yapmaya çalıştı. İcardı çakıldı kaldı. 10 kisi kaldik lan 1 kez bari gel. Barışa atılan uzun toplar isabet sıfır onceki mactada aynıydı 10 kisi kaldiktan sonra defansa cok katkı sağlayamadı . mertens bir oyun kuramadı komple yerlessek bile adamlarin sahaya bile kısır kaldı oyun saçma kontralar yedik değerlendiremediler.. Keremi eleştirmek günah oldu mentali yüzünden geçen seneyle alakası yok kimse kusura bakmasın performansida aman aman değil.. demirbay ise amatörce top kayipları gelen goller. Maça isteksiz felan değilde çok kötü oynadık.

Fenerbahçeye en içten başarılar diliyorum. Küçük takım faciası inşallah yaşamazlar. İstatistik vs. kovalayanlara hep sinir oldum. Yok kadro değeri yok bilmemne tatlı su futbol yorumculuğunu bırakın.

Tabi efendim, başüstüne

Belçika liginde bizim ligde de eskiden bir ara uygulanan garabet play-off sistemi uygulanıyor

normal sezon bittikten sonra puanlar ikiye bölünüp ilk 4 takımdan şampiyonluk grubu kuruluyor

sonra bu takım karşılıklı toplam 6 maç yapıyor ve nihai puan tablosu belirleniyor

Fenerbahçe’nin rakibi 21-22 sezonunda uzun bir aradan sonra en üst lige yükseldi

aynı sezonda da normal sezonu en yüksek puanla kapattı. ama sonra play-off’da şampiyonluğu kaybettiler

yani lige yükseldikleri sene az kalsın şampiyon olacaklardı

sonraki 22-23 sezonunda yani geçen sene ligde en yüksek puan alan 2 takımdan biriydi ama şampiyonluğu yine play-off’da kaybettiler, hem de son dakikada yedikleri golle

yani kolay bir takım değil, en az bir anderlecht, club brugge ayarındalar artık. önceden de denildiği gibi bir proje takımı

inşallah zorlanmadan geçeriz

şikayet eden belli oldu kış kötü geçecek diye bir cümlem yok geriye dönük yazdıklarımın hepsi orada veya arşivte gidip bakarsın. Yağış miktarına dikkat çektim aylar önceden Burda site veyahut kaynak olarak paylaşmak zorunda değilim. Hepsi açık kaynak siteler ingilizcen var ise girer uzun vadeye bakarsın kafanda birşey oluşur. parantez içinde tekrar belirtiyorum KIŞ KÖTÜ GEÇER DİYE BİR CÜMLEM YOK AKSİNE KIŞ BİZİM BÖLGEMİZDE YAĞIŞ DEMEKTİR YAĞIŞ YOK BU SENE DEMİŞİM.LOKAL OLARAK TANIMIYORSAN SAYGI GÖSTERECEKSİN. Şikayet tuşu yerine kardeşim neden böyle diyorsun bende şunu düşünüyorum deseydin mantıklı olarak tartışılırdı herkes fikrini söylerdi. 1 ay muhalefet edip burda şimdi böyle yazman riyakarlık

ben seni şikayet falan etmedim. verisiz atıp tutarsan şikayet edilirsin dedim. şikayet edenin de eline sağlık.

denizliye taşınan biri diye bana laf çarptığın için cevap verdim. yoksa hiç uğraşamam senin gibilerle. senin gibiler çok gidip geliyor bu foruma. verin varsa paylaş, anlat. yok öyle, veriler orada gidin bakın diye sallamak.

Tam 3 ay olmuş yağışa dikkat çekeli kimse ağzını açmazken sallıyor gibi görünürken yağışın olmayacağını söylerken ingilizcesi dahi olmayan herifler kalktı laf etti.. denizliye taşınmış bir kişide onların destekçisi oldu çanak tutuldu. Mükemmel kışınızla devam edin ama açık kaynak verileri dahi incelemeyi bilmeyen kişilerin bu forumda sesi çıkmıyor şuan bu arada çok daha önce yazıp daha kötü olacağını haber vericektim ama nedense birkaç kişinin zoruna gidiyor şikayet ediliyorum. ecmwf gfs bakmayla bu iş yürümüyor.. bir sürü data var bir sürü siteler var biraz açın okuyun.. (Değerli afyonlu kardeşlerimi tenzih ediyorum)

Elinizdeki data ve verileri burada paylaşın o zaman.. kimse itiraz etmez

ama verisiz atıp tutarak bu kış kötü geçecek dersen tabi ki şikayet edilirsin..