Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Allahım ben ne günah işledimde veriyorsun bu gün ya sabır 😎

Bak yine aynı şeyi yapıyorsunuz. :D Yani moderatörler burayı üyelerin günlüğü gibi ya da İnstagram hesabı gibi kullanmasını istemez. Site yöneticileri bu konularda bence oldukça anlayışlı ama süreklilik halinde müdahale etmek zorunda kalıyorlar.

• Kimseye alıntıla yapmicam arkadaş üstüme bu gün çok gelindi hafi eyv

Kimsenin sizin üzerinize geldiği yok hocam, sadece durum tespiti yapıyorum. Siz kendi kendinize öyle sanıyorsunuz çünkü karakteriniz böyle. Ben böyleyim kabul edin falan diyorsunuz ama forumun da belli kuralları bir işleyişi var. Sonra üzülen siz oluyorsunuz. Biz sizi kırmak istemiyoruz bunu bilin yeter, paylaşımlarınıza da ölçülü bir şekilde devam edin lütfen. Burada kimseye haksızlık yapılmaz, çünkü niyetler kötü değil.

• Kimsenin sizin üzerinize geldiği yok hocam, sadece durum tespiti yapıyorum. Siz kendi kendinize öyle sanıyorsunuz çünkü karakteriniz böyle. Ben böyleyim kabul edin falan diyorsunuz ama forumun da belli kuralları bir işleyişi var. Sonra üzülen siz oluyorsunuz. Biz sizi kırmak istemiyoruz bunu bilin yeter, paylaşımlarınıza da ölçülü bir şekilde devam edin lütfen. Burada kimseye haksızlık yapılmaz, çünkü niyetler kötü değil.

Tamam hocam forumun istediği gibi olurum başım üstüne denicem..

bunu burdakiler istiyor diye yapıcam kendim için değil..

• Hocam yaaa yapma beee aktif olmanın kime ne zararı var kimseye saygısızlık yok ne bilim ya bak şimdi içimden geldiği gibi yazıyorum ben böyleyim hocam 😁

Şimdi ekonomi benim yüzümden kapanmış heralde 😏anladım 😬

Neyse açılsın ekonomi öyle izlerim bende bakarım etrafa beğeni yapar kaçarım ama bi dk tadı olmaz öyle 😁

Ortasını bulup takılacan öyle yaptığımı düşünüyorum 😎

Ekonomi konusu büyük ihtimalle ben ve benim tarzda mevzu yapan trolleme dozunu bazen aşan arkadaşlar yüzünden kapanmıştır. Yoksa zam haberlerini tek siz paylaşmıyordunuz yani alakası yok. Açılır yada açılmaz çokta umurumda değil zaten makara harici yazmama kararı almıştım. Forumda başka konulara alaka ilgi gösterebilirsiniz, ne bileyim meteorolojiye ve kahinliğe sarabilirsiniz bu süreçte mesela. ^^

• Ekonomi konusu büyük ihtimalle ben ve benim tarzda mevzu yapan trolleme dozunu bazen aşan arkadaşlar yüzünden kapanmıştır. Yoksa zam haberlerini tek siz paylaşmıyordunuz yani alakası yok. Açılır yada açılmaz çokta umurumda değil zaten makara harici yazmama kararı almıştım. Forumda başka konulara alaka ilgi gösterebilirsiniz, ne bileyim meteorolojiye ve kahinliğe sarabilirsiniz bu süreçte mesela. ^^

Diyagram felan bilmiyorum öğrenmedim daha yarışmayı bekliyorum hocam uğramam ekonomiye rahat etsin herkes 😏

• Siyasi görüşüm olmayacak zamlar olmayacak put gib girer çıkarım ekonomiye ok mi arkadaşlar beni şikayet edenler raporlayanlar tamam mı ?

abla sen neden her şeye alınıyorsun ki ?

Forumun belli başlı kuralları var. Uyarsan sıkıntı çıkmaz uymazsan sıkıntı çıkar. Bu kadar basit. Yıllardır buradayım yüzlerce mesajım silindi kaç tane konudan ban yedim haberim yok daha kimseye gıkım çıkmadı. Her şeyden bu kadar alınmayın ya hu . Kafanıza göre takılın tadını çıkartın

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Ekonomi konusu için kararımızı haftasonu vereceğiz. İyi forumlar.

Fısıltılara göre iki başlık altında açılacakmış iktidar ve muhalefet diye doğruluğu varmı hocam.

Bölge sayfaları gibi kimse kimsenin bölgesine girmeden kişisel görüşlerini o kısımda paylaşacakmış diye söylentiler geziyor muş. :D Birbiri ile sıkıntısı olanlar özelden devam edeceklermiş. :hfyeni (18):

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Siyasi görüşüm olmayacak zamlar olmayacak put gib girer çıkarım ekonomiye ok mi arkadaşlar beni şikayet edenler raporlayanlar tamam mı ?

Hocam zamları da paylaşacaksınız siyasi görüşlerinizi de..

Zaten söz konusu sayfa siyaset ve ekonomiyle alakalı konuların paylaşımı ve tartışılması için açılmamış mıydı?

Hepimiz paylaşıyoruz bunları..

Sabahtan beri dönen mevzuyu gerçekten anlamış değilim.

• Fısıltılara göre iki başlık altında açılacakmış iktidar ve muhalefet diye doğruluğu varmı hocam.

Bölge sayfaları gibi kimse kimsenin bölgesine girmeden kişisel görüşlerini o kısımda paylaşacakmış diye söylentiler geziyor muş. :D Birbiri ile sıkıntısı olanlar özelden devam edeceklermiş. :hfyeni (18):

Hocam öyle daha kötü :D2 :D2

Hem ayrıştırma gibi bir şey olmuş olur hem de bölge baskınları olur :S

Her akşam ayrı bir taarruzu bastırmaktan MOD hocalarım bitap düşerler :) :)

• Fısıltılara göre iki başlık altında açılacakmış iktidar ve muhalefet diye doğruluğu varmı hocam.

İşte o zaman trol olayları başlar.:hfyeni (18): Taraflar birbirine sızarlar aralarına.

Siyaset için kalp kırmaya lüzum yok. Ayarlayacağız bakalım durumu.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Offizieller Beitrag

Fısıltılara göre iki başlık altında açılacakmış iktidar ve muhalefet diye doğruluğu varmı hocam.

hahaha hocam ya, muhteşem bir öneri hemen yukarıya iletiyorum :D:D