Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 6 tane atılır mı be oha nörşaland... Ee bir takım 149 tane oyuncusu Kore savaşına gidip dönemezse böyle olur. İsmail Kartal'ı evvela ne akla hizmet stoper yazmaszsın listeye diyerek kovmak evladır. Kulüp doktorları da baytar bu arada. Hiç kimse bana anlatamaz gidip dönemeyen oyuncuların vaziyetini. Mükemmel bir gece oldu. Hiç üzülmeyin

Yenildiğimizle kalcaz hocam istifa falan bir 3 yenilgi daha var onun için sevinmek imkansız o yüzden.

• Özür dilerim ama Aralık ayında Ali koç istifa diye bağırırsınız diye mesaj yazmıştım buraya. Keşke ekran görüntüsü alsaydım.

Fenerbahçeye yazık oluyor. Çok iyi kadrosu var lakin taktik bilmeyen hocası ile bu kadar. Duygusal davranıp İsmail hocayı getirdiniz alın size hoca. Değil Feneebahçenin çocuğu istersen sahibi ol kafan taktik tekniğe basmadıktan sonra ne yazar.

Şu maçı bizim izlediğimiz gibi izledin resmen. Yazık.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Montella kulübe çağrıldı görüşüldü sonra tercih İsmail Kartal'dan yana kullanıldı. Yönetim de çok hatalı. Fenerbahçe şampiyon olsa da İsmail Kartal ile yollar ayrılır bence.

• Öyle deme hocam roma bodo glimt'e 6-1 yenildigi sezon konferans liginin ilk şampiyonu oldu.Biz Türk taraftarların maalesef hiç ortası yok övmeyi de gömmeyi de cok aşırı abartıyoruz

O romanın sorunu hocam ben kendi takımıma bakarım inan şu saatten sonra şu skordan sonra isterse konferans kupasını kaldırsın gram sevinmem. Şu skorla ne övülecek nede gömülecek birşey yok sağolsun bizim.yerimize gencecik çocuklar gömdü.

• Göbekte ki İsmail’i stopere çekip stoper eksikliğine bir de orta alan eksikliği ekleyen arap hocamı tebrik ediyorum :)) .Maç özelinde o kadar saçmalıklar var ki hoca cidden gözümde sıfır şuan.

• O romanın sorunu hocam ben kendi takımıma bakarım inan şu saatten sonra şu skordan sonra isterse konferans kupasını kaldırsın gram sevinmem. Şu skorla ne övülecek nede gömülecek birşey yok sağolsun bizim.yerimize gencecik çocuklar gömdü.

Sende haklısın hocam ne diyim karşidaki gencler futbol dersi verdi maalesef

• Galatasaray a bakıyorsun Bayerne yeniliyor ama içeride nefes aldırmıyor, dışarıda sonuna kadar direniyor. Manchesteri orda yeniyor burada elinden kaçırıyor. Sonra da gelip daha iyiyiz iddiasından bulunuyorsun. Kimin daha iyi olduğu açık ortada. Bu arada Galatasaray lı olsam Okan hocayı öpüp başıma koyarım aslada laf etmem..

İki senedir ben öpüp başıma koyuyorum hocam.

Ama bazı arkadaşlara anlatamıyorum!

• Göbekte ki İsmail’i stopere çekip stoper eksikliğine bir de orta alan eksikliği ekleyen arap hocamı tebrik ediyorum :)) .Maç özelinde o kadar saçmalıklar var ki hoca cidden gözümde sıfır şuan.

Usta bide skor 3-1 iken forvet çıkarıp yerine forvet alması yokmu orda koptum ahhaha 😂😂😂😂

• Usta bide skor 3-1 iken forvet çıkarıp yerine forvet alması yokmu orda koptum ahhaha 😂😂😂😂

70 dakika boyunca ortasahanın dökülmesini izleyip Dzeko King falan aldı ya oyuna herif bende de maç koptu orada. Her hafta aynı değişiklikleri yapıyor. Dakikaları bile aynı. Bunun ekibinde hiç mi hocam hata yapıyosun diyen adam yok anlamıyorum.

• Söylenecek söz yok arkadaşlar.

Kimse yanlış anlamasın.

İki takımın aynı gün bu farkla yenilmesi utanç vericidir.

Türk futbolunun utanç günüdür.

Sizin benim paralarımızla bu takımların vergileri, borçları siliniyor.

Ne olursa olsun ayıptır.

Orada Türk futbolu temsil ediliyor.

• Usta bide skor 3-1 iken forvet çıkarıp yerine forvet alması yokmu orda koptum ahhaha 😂😂😂😂

Adamlar orta alandan akın akın hareket ediyorlar sen gittin Cengiz İrfan değişikliği yaptın Tadic’i ortaya çektin.Tadic mi daha dikine çıkar yoksa İrfan’ı mı ortaya çeksen daha dikine çıkar ? Hoca ful ezbere değişiklik yapıyor kafa da gram plan sistem taktik yok Batşuyu da ezbere değiştirdi İrfanı da ezbere soktu

• 70 dakika boyunca ortasahanın dökülmesini izleyip Dzeko King falan aldı ya oyuna herif bende de maç koptu orada. Her hafta aynı değişiklikleri yapıyor. Dakikaları bile aynı. Bunun ekibinde hiç mi hocam hata yapıyosun diyen adam yok anlamıyorum.

Hacının ekibine bir göz atsana halı sahada oynarken kenardan bağırsalar iplemezsin

• Offizieller Beitrag

İki senedir ben öpüp başıma koyuyorum hocam.

Ama bazı arkadaşlara anlatamıyorum!

Başakşehirde beğeniyordum geçen senede bu senede oldukça başarılı ama sizde genel anlamda başarılı olan teknik direktör eleştirilip sonunda yollanıyor oda sizdeki problem hocam, çok örneğiniz var böyle..

• 70 dakika boyunca ortasahanın dökülmesini izleyip Dzeko King falan aldı ya oyuna herif bende de maç koptu orada. Her hafta aynı değişiklikleri yapıyor. Dakikaları bile aynı. Bunun ekibinde hiç mi hocam hata yapıyosun diyen adam yok anlamıyorum.

Takımda hiç birşey sorgulanmıyor fred kaç maç olmuş dönecek deniyor ortalıkta yok jiku yok oyundan kopmussun değişikliklerin hata kimseden gene çıt yok kalecin dökülüyor antrenör yok sanki eğiten bu şekilde düzelsizlikle sen teknik direktörü olarak sezon ortasını göremezsin bırak sezon sonunu kendine çeki düzen ver biraz İsmail hoca başka yolu yok.