Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Aslında kolay bir deplasmandan,

bize nedense zor gelen bir deplasmandan 3 puanı aldık.

Tebrikler takım...

Her ligde böyle birbirine ters gelen takımlar var.Örneğin Bayern Mönşıngıladbah gibi.Gs için de Rize deplasmanı.Ayrıca Rizenin maç öncesi açıklaması vs Gs karşıtlığı da malum.Her rize deplasman maçı böyle oluyor.O yüzden rakip basit olsa da bizim için önemli bir galibiyet oldu Avrupa maçı sonrası

• Abdulkerim'in pozisyonu faul verilebilir miydi evet ancak pozisyon golle sonuçlanmsaydı kimsenin de dikkatini çekeceğini sanmıyorum 2 veya 3 sezon önce yine Rize deplasmanında Diagne'nin driplingi vardı benzer şekilde itmişti futbolcuyu. Bence bu tarz pozisyonlarda maçın sertliğine göre faul çalınıyor ve çalınmalı da iki takımın da sert mücadelesi sonucu kararın çok da yanlış olmadığını düşünüyorum ama faul verilse itiraz etmem.

• Her ligde böyle birbirine ters gelen takımlar var.Örneğin Bayern Mönşıngıladbah gibi.Gs için de Rize deplasmanı.Ayrıca Rizenin maç öncesi açıklaması vs Gs karşıtlığı da malum.Her rize deplasman maçı böyle oluyor.O yüzden rakip basit olsa da bizim için önemli bir galibiyet oldu Avrupa maçı sonrası

İç sahada rizeyi hiç yenemiyoruz. Hep de bol gollü oluyor. Asıl iç sahada ters geliyorlar bize :)-- hep de kırmızı kart görüyoruz falan çok olaylı oluyor iç saha maçlarımız.

• Yok hocam görmek isteyen gözler görmek istedikleri pozisyonları 4 ila 6 dakika arası inceliyor. Yetmese idar ve kan testi isteyecek hakemler bile oluyor. Bekle Allah bekle. Ama bazı maçlarda direkt kararlar veriliyor ya da incelemeye bile tabi tutulmuyor

Neyimiz düzgün ki bunun düzgün olmasını bekliyorsun?

• 2 kelam da ben edeyim bari.

Bu pozisyona faul denir denmez tartışmam bile.

Arkadan adamı itme nedir onun videosu olarak gösterilir bu pozisyon.

Diyeceğim 2 sene önce takım çatır çatır giderken Ts maçında kim min jae aynı hareketten belki de daha hafifinden 2. sarıdan kırmızı gördü Ali Şansalandı hakem.

Bugün pozisyon temiz diyen Toroğlu efendi o gün faul diyordu pozisyona.

Bir sözüm de buradaki arkadaşlara.

Faule faul demek sizi kötü insan yapmaz.

Ya aslında pozisyon gri ,arkadan ufak temas var ama faule yeter mi bilmem diyenler kendi aleyhlerine taç verilince ortalığı ayağa kaldırınca komik oluyor.

Neyse yine de siz bilirsiniz ne yapacağınızı.

İyi akşamlar efem...

• https://twitter.com/emrenalban…Jmh575eF5sUyfhXnyH5A&s=19

Pozisyon temiz bu açıdan bakıldığında net topa müdahale.

Değil o açıdan hangi açıdan bakarsan bak faul kardeşim bu pozisyon.

Topa müdahale edebilmek için adamı itmiş işte.Ne topu ne müdahalesi.

Topa dokunulan her pozisyon temiz olsa sahada sağlam adam kalmaz emin ol.

• A Spordaki yorumcuların hepsi faul yok dedi

Asosyal=Sosyal olmayan

Anormal=Normal olmayan

A Spor= Sporla alakası olmayan.

Hepsi 2 sene önce kim min jae pozisyonuna faul diyip hakemi alkışlıyorlardi.

Neyse bu pozisyon faul bana göre.

Kim ne derse desin.

Yine 2 sene önce diagne nin yaptığı pozisyon da temizdi kimilerine göre.

Ne desek boş.

Hepsinin bu gece İngiliz futbolundan örnek vermesi epey duygulandırdı beni.

Futbolumuzun herseyi tam ya bir İngiltere örneği eksik 😀😃

• Offizieller Beitrag

Pozisyonun bence tartışması yok net faul, ben topa vurayım ama aynı anda yukarıda adama dirsek koyayım yüzü dağılsın sorarsan topa müdahale ettim faul yok. Galatasaraylı oyuncu sol ayağıyla topa müdahale ederken dirsek-kol bütünlüğüyle oyuncunun dengesini bozuyor, zaten yanyana omuz omuza değiller Galatasaraylı oyuncu Rizesporlu oyuncunun arkasında.. Kısacası Fatih hocama katılıyorum sabaha kadar faul derim kim ne derse desin..

• işte adil yorum diye buna derim

• Hocam Tescilli Fenerbahçe Düşmanı Toroğlu çakalının yorumlarını takmamak lazım yarın pendik'i öpeceğiz Allah'ın izni ile serimize devam edeceğiz inşallah

• Yahu faul veya değil, bu sezom Galatasaray lehine yapılan ilk hata mı bu, Fenerbahçe lehine yapılan hatalarda kimse ortalıklarda görünmüyor, herkes kafasını kuma gömüyor. Maçın içinde elle oynama yapılan 2 pozisyon var GS lehine ,ve incelemeye bile gerek duymadan oyunu devam ettiriyor.