Beiträge von eKo_34

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Ben daha önce bu kadar açık açık yaptıklarını görmedim. Bunu yapan insanlar ahlaksız olabilirler ama aptal değiller. 5-0 giden maçta bile penaltılar yeniyorsa ve bu her hafta oluyorsa verilmek istenen mesaj dediğinize çıkıyor. Bir takımın en basit golü bile dakikalarca izlenir mi ya? Bir yerde patlayacak da nerede bakalım.

Peki Bu Hakemlerin Arkasında kimler var Kimler bu çakallıkları tezgahlıyor TFF mi MHK mi Yoksa başka bir güçmü var bilmediğimiz

Hocam Tescilli Fenerbahçe Düşmanı Toroğlu çakalının yorumlarını takmamak lazım yarın pendik'i öpeceğiz Allah'ın izni ile serimize devam edeceğiz inşallah

işte adil yorum diye buna derim

Böyle takımlarımızı kücük düşürmeyi bırakın. Zamanında Fenerbahçe orada çeyrek final oynadı

Mesele küçümsemek değil kendin diyorsun fener çeyrek final oynadı Galatasaray'da oynadı ama o kadar daha fazlası yok o kupayı alamayız baba takımlar yüzünden aramızdaki makas da büyük onlarla ayrıca hakemle şunla bunla operasyon da çekerler bizlere en ideal yer bizim için Avrupa ligi

Galatasaray sanki bu rakiplerle oynayıp hiç galip gelmemiş gibi yorumlar yapmayın. Hepsini elekten geçirmişliği var, kendisi de elekten geçmiştir. Problem yok, Galatasaray herşeyi başaracak güçtedir. Olmazsa 3. olur, yoluna Avrupa liginde devam eder.

Burası Bırak Galatasarayı Ne Fenerin ne Beşiktaşın ve hiç bir Türk takımın yeri değil burada sadece belli bir noktaya oynarsın ve para kasarsın ötesi yok en uygun taraf Avrupa ligi Galatasaray eğer Avrupa ligine giderse ve kadro kalitesini oturtabilirse o zaman bambaşka şeyler konuşabiliriz

Ali Koç ve üyeler de Fenerbahçe Kongresi'nde aynı şekil Galatasaray'ı konuşmuştu ülkede kim başarıya koşsa direkt bir aşağı çekme uğraşı var

Senin takımın başarılı madem oda ağırlığına göre hareket etsin ortada fol yok yumurta yokken pespaye Okan hocanız ne diye maç öncesi maç sonrası Fenerbahçe ile dalga geçer gibi açıklamalar yaptı geç bu işleri kardesim ne başkanın ne yardımcısı nede teknik direktörün büyük takıma uygun davranışlar sergilemiyorlar

Galatasaraylıyım ama Fener maçında olan olaya bak resmen Türk düşmanlığı var nedir bu Türklerle sorununuz ?

Böyle Rezalet Irkçı söylemler ve akabinde maribor taraftarının da dışında Slovenya polisinin de gelip bizim taraftara biber gazı sıkıp staddan uzaklaştırması gibi kalleşce durumlar söz konusu olurken bazı galatasaraylı troll hesaplarda aşağılıkca paylaşımlar yaptılar bu konuda fikriniz nedir hocam tabi sizin gibi galatasaraylı taraftarları mevzunun dışında tutarak soruyorum ?

Şu kadar yağsa yeter. :S

6-9 Ocak 2017 Sistemi Bambaşka Bir Sistemdi 2002 4-9 Ocak Sisteminden ve O Meşhur 2004 yılındaki Fırtınası Meşhur Kar sisteminden sonra gördüğüm en müthiş ve harika sistem 2017 sistemidir keşke her kış en az bir kere 2017 sistemi gibi bir sistem alsak

d2dc2052574.jpg

Siz beni halâ anlayamadınız.

Ve anlamayacaksınız çağlarca da...

Hep tutturmuş 'Yıl 1919, Mayıs'ın 19'u' diyorsunuz.

Ve eskimiş sözlerle beni övüyor, övüyorsunuz.

Mustafa Kemâl'i anlamak bu değil,

Mustafa Kemâl ülküsü, sadece söz değil.Bırakın o altın yaprağı artık,

Bırakın rahat etsin anılarda şehitler.

Siz bana, neler yaptınız ondan haber verin.

Hakkından gelebildiniz mi yokluğun, sefaletin?

Mustafa Kemâl'i anlamak yerinde saymak değil.

Mustafa Kemâl'in ülküsü, sadece söz değil.Bana muştular getirin bir daha,

Uygar uluslara eşit yeni buluşlardan...

Kuru söz değil, iş istiyorum sizden anladınız mı?

Uzaya Türk adını Atatürk kapsülüyle yazdınız mı?

Mustafa Kemâl'i anlamak avunmak değil,

Mustafa Kemâl'in ülküsü, sadece söz değil.Hâlâ, o, acıklı ağıtlar dudaklarınızda,

Hâlâ oturmuş, 10 Kasımlarda bana ağlıyorsunuz.

Uyanın artık diyorum, uyanın, uyanın!

Uluslar, keşfe çıkıyor, uzak dünyaların...

Mustafa Kemâl'i anlamak göz boyamak değil,

Mustafa Kemâl'in ülküsü, sadece söz değil..Beni seviyorsanız eğer ve anlıyorsanız;

Laboratuvarlarda sabahlayın, kahvelerde değil.

Bilim ağartsın saçlarınızı... Kitaplar...

Ancak, böyle aydınlanır o sonsuz karanlıklar...

Mustafa Kemâl'i anlamak ağlamak değil,

Mustafa Kemâl'in ülküsü, sadece söz değil.Demokrasiyi getirmiştim size, özgürlüğü..

Görüyorum ki, hâlâ aynı yerdesiniz, hiç ilerlememiş,

Birbirinize düşmüşsünüz, halka eğilmek dururken.

Hani köylerde ışık, hani bolluk, hani kaygısız gülen?

Mustafa Kemâl'i anlamak itişmek değil,

Mustafa Kemâl'in ülküsü, sadece söz değil.Arayı kapatmanızı istiyorum uygar uluslarla.

Bilime, sanata varılmaz rezil dalkavuklarla.

Bu vatan, bu canım vatan, sizden çalışmak ister,

Paydos övünmeye, paydos avunmaya, yeter, yeter!

Mustafa Kemâl'i anlamak aldatmak değil,

Mustafa Kemâl'in ülküsü, sadece söz değil