Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • https://www.imdb.com/title/tt6873658/

Şiddetle bu netflix baş yapıtını izlemenizi tavsiye ederim :)

2 3 bölüm dayanın sonrası çok farklı boyutlara gidiyor ve çok tanıdık olaylar var ayrıca dizi tamamiyle gerçek olaylardan yapılmıştır.

Evet hocam bu diziyi de görmüştüm ve hakkında yapılan bir-kaç yorumu da okumuştum ama hiç izleme fırsatı bulamadım. Dediğiniz gibi dizi tamamen gerçek. Brezilya'da yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek yapılmış. Netflix'te listeye ekledim izleyeceğim bunuda mutlaka.

• Cimere bildirdim bu hadsizi.

Türkiye'de bu herif rezil olmuyorsa kim rezil olacak, basın şikayeti dostlar.

Bu tarz adamların insan içine çıkmaması lazım.

• Evet hocam bu diziyi de görmüştüm ve hakkında yapılan bir-kaç yorumu da okumuştum ama hiç izleme fırsatı bulamadım. Dediğiniz gibi dizi tamamen gerçek. Brezilya'da yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek yapılmış. Netflix'te listeye ekledim izleyeceğim bunuda mutlaka.

Her bölümü ile şuan ki ülkemizin durumunu anlatıyor. Ama aklınıza gelen herşey ile..

Ben ilk çıktığı gün izlemeye başladım arada canım sıkılınca açıyorum bir bölüm rast gele izliyorum.

• Çok şükür Allah'ıma çarşambayı gösterdi canlar. Havada bir süpriz de eklendi mi bilmiyorum ama zaten o işin esprisi. Tüm iyi dileklerini dualarını esirgemeyen kardeş ve arkadaşlara bir kez daha teşekkür ederim. Hayata sıkı sıkı tutunun sağlıktan önemlisi yok. Varsa kötü alışkanlıkları olanlar bir an önce bıraksın dilerim derken bile elindeki sigarayı bardağından içkisini yudumlayanlar olacaktır. Ama inanın değmez. Sağlıcakla kalın ve kalmaya devam edin. Tüm hasta yakınlarına da ben de acil şifa ve dualarımı yolluyorum.

Kısa not ameliyat şu için iyi geçti yine prosedürler var almam gereken. Gelişmelere göre yine yazarım...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• @4 Şubat hocam gecmis olsun, birseye ihtiyacin olursa yazabilirsin ayni sehirdeyiz, yediklerinize ictiklerinize dikkat edin, en kisa zamanda sihhatinize kavusmaniz duasiyla..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Çok şükür Allah'ıma çarşambayı gösterdi canlar. Havada bir süpriz de eklendi mi bilmiyorum ama zaten o işin esprisi. Tüm iyi dileklerini dualarını esirgemeyen kardeş ve arkadaşlara bir kez daha teşekkür ederim. Hayata sıkı sıkı tutunun sağlıktan önemlisi yok. Varsa kötü alışkanlıkları olanlar bir an önce bıraksın dilerim derken bile elindeki sigarayı bardağından içkisini yudumlayanlar olacaktır. Ama inanın değmez. Sağlıcakla kalın ve kalmaya devam edin. Tüm hasta yakınlarına da ben de acil şifa ve dualarımı yolluyorum.

Kısa not ameliyat şu için iyi geçti yine prosedürler var almam gereken. Gelişmelere göre yine yazarım...

Allaha şükür hocam

Hoşgeldin abi çok büyük geçmiş olsun. Allah yar ve yardımcın olsun

• Ev de kavga var.

Anam diyor ki Masterchef izleyeceğim.

Babam diyor ki A haber de Süleyman Soylu izleyelim.

Abim de kumandayı almış eline Fildişi maçı var kaçak yayından onu izleyelim diyor yeminle. Ek iş olarak futbolcu izleme işi yapıyor galiba. Yoksa Bi adam neden fildişi maçı izlesin 😂

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.