Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şu sinoptiklerde en azından potansiyel var.. Kuzeyden daha kuvvetli soğuklar alma ihtimali var.. Şu an bize pide gösterse de çok ufak hereketlerle güzel emareler olabilir..

En kötü senaryo komşu (Avrupa) da pişer bize de düşer 😃

• Selamlar ahali 8 günlük aradan sonra aileye geri dönüyorum. Bu süreçte kış şartları istenen gibi gitmedi Samsun'da graupele yakalandım bir kere başka da bir numara olmadı.

Bu arada Cold efso denen zır delinin siteden uzaklaştırıldığını öğrendim bunun şerefine dönüşümü erkene aldım bazı kişisel sorunlarım vardı hallolmadı henüz. Ancak bu şahsın gerçek yüzünün görülmesi beni o kadar mesut etti ki anlatamam :) Bana kalırsa K.Ö bir üst versiyonu geliştirilmiş hali, ruh sağlığı sıkıntılı bir arkadaştı yıllarca kavgasını verdim anlatamadım neyse artık olan oldu... Onunla sorun yaşayan Fatihaltinay55 abimin ve sorun yaşadığını düşündüğüm Palanci kardeşimin de dönmesini rica ederim sizlere de ihtiyaç var.

• ecmwf ara güncellemeye göre 28 ve 29 ocak 300 mt üstünde yoğun kar bekleniyor diye paylaşmış twitterda dağ tilkisi hocamız. Fazla örtü almasakta bi köye çıkasım var

• ecmwf ara güncellemeye göre 28 ve 29 ocak 300 mt üstünde yoğun kar bekleniyor diye paylaşmış twitterda dağ tilkisi hocamız. Fazla örtü almasakta bi köye çıkasım var

Ara güncellemede böyle bir ihtimal sayısal olarak yok, fakat adyabatik soğumayı denklemlemiş olabilir. Çünkü bende aynı fikirdeyim.

Örneği bugün yaşandı, burada yani benim konumumda yağışın yağmur olarak başlaması gerekirken tüm sayısal denklemlere göre, direkt kar başladı şu an her yer bembeyaz

• Selamlar ahali 8 günlük aradan sonra aileye geri dönüyorum. Bu süreçte kış şartları istenen gibi gitmedi Samsun'da graupele yakalandım bir kere başka da bir numara olmadı.

Bu arada Cold efso denen zır delinin siteden uzaklaştırıldığını öğrendim bunun şerefine dönüşümü erkene aldım bazı kişisel sorunlarım vardı hallolmadı henüz. Ancak bu şahsın gerçek yüzünün görülmesi beni o kadar mesut etti ki anlatamam :) Bana kalırsa K.Ö bir üst versiyonu geliştirilmiş hali, ruh sağlığı sıkıntılı bir arkadaştı yıllarca kavgasını verdim anlatamadım neyse artık olan oldu... Onunla sorun yaşayan Fatihaltinay55 abimin ve sorun yaşadığını düşündüğüm Palanci kardeşimin de dönmesini rica ederim sizlere de ihtiyaç var.

Yaaa işte gri çocuk balık baştan kokar demişler.efso da efsane oldu desene bu forumdan buzamana kadar nice efsolar geldi geçti merak etme o kendine yine biryer bulmuştur.şu adamın konusuna bir kere bile msj atmadım çünki adama ısınamadım 😊

Topragim o niye uzaklaştırıldı

• Yaaa işte gri çocuk balık baştan kokar demişler.efso da efsane oldu desene bu forumdan buzamana kadar nice efsolar geldi geçti merak etme o kendine yine biryer bulmuştur.şu adamın konusuna bir kere bile msj atmadım çünki adama ısınamadım 😊

Kokan balığın kokusunu keşke biz de zamanında alsaymışız bülent abi çok hata ettim şahsım adına konuşursam. Neyseki gerçeklerin er yada geç ortaya çıkmak gibi bir huyu var.

Yav reis çok kral adamsın seni gerçekten seviyorum burdaki bütün hocalarıda aynı şekilde içten seviyorum sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama sen diyorsan öyledir