Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar kusuruma bakmayın fazla buralarda olamıyorum bu grip illeti bizi mahvetti evde herkes hasta ongündür daha yeni yeni kendimize gelmeye başladık hastaneler dolup taşmış baya bir salgın var yani.sizlerde dikkatli olun aman yakalanmayın bağışıklık sistemi zayıf olanı direk yatalık yapıyor.

Hasta olmayan çok az kişi hocam. 2 haftadır çekiyorum. Üstelik tam iyileştim diyorsun bir daha hasta oluyorsun. Öksürük, balgam bırakmıyor yakanı. Hasta olmayanlar muhakkak maske taksın kalabalık ortamlarda

• Benim anlamadığım şey pazartesi 28 inde soktuğu sistem şimdi 3 ü 4 ü gibi iniyor veya inemiyor sürekli dibimize kadar gelip bişeyler oluyor eğrilip bükülüyor yılan hikayesine döndü

öteleme başladı yine,geçen sene bu moda olmuşdu

• Arkadaşlar aslında şu anlık öteleme diye birsey yok.. Sistem biraz batı biraz doğu biraz kuzey biraz güney yapacak haliyle.. Şiddeti için kısa vadeye bakacağız o kadar

• Hiç değilse seriniz alt yapı oluşuyor serin gidip ocak son günü şubat başı geliyor kuzey kuzeydoğudan,zaten bir adet sistem alacağız 2020 en yakın hafızamızda kaldığı için 2020 şubat 3-4 günlük sert sistem alsak sahiller için tamamdır gerisi iç ve sahilden yükseklerimize çalışsa memnun kalırız, geliyor gelmekte olan öyle diyor gfs bu güncelde:)

• Kardeşim şuradaki hemşeri ve dostlarım dışında ciddiye alabileceğim ya da dert edebileceğim bir şey göremiyorum.Şu an en büyük derdim güvercinlerimden biri hasta.Ve beni daha çok düşündürüyor.Ha birde hafta sonu olan Trabzonspor-Galatasaray maçı var beklerim:))