Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ekonomi konusu açılsında biraz yol köprü ve hastaneden bahsedeyim. Reisin icraatlarını dogru bir şekilde diger farkli görüşteki arkadaşlara anlatmak lazım.

Kardeşim senin bu adanmışlığına hayranım, hakkını veriyorsun tuttuğun yolun.

Aklı bulanan ben gibi arkadaşları aydınlat ki yanlış yerlere meyledip durduk yere günaha girmekten kurtulalım.

• Kaliteli yol yapınca "yol mu yiyeceğiz?" diye soruyorlar yol yemeyeceğiz ama arabamız kaymak gibi akacak işte bu hepimize yarayacak arabamız daha az yakacak yaptığımız tasarrufla yemek yiyebiliriz 8)

• Fatih kardeşim özel ders veriyormusunuz?

Kitap yazsammı acaba diye düsünmüyor değilim. Reisin yolları isminde 😄

Kardeşim senin bu adanmışlığına hayranım, hakkını veriyorsun tuttuğun yolun.

Aklı bulanan ben gibi arkadaşları aydınlat ki yanlış yerlere meyledip durduk yere günaha girmekten kurtulalım.

Konu açılsın herkesi reisci yapmak icin çok çalısacagım kafalardaki tüm soru işaretlerinin cevabı bende 😄

• Forumdaki muhalif arkadaşların yavaş yavaş doğru yolu bulup Reise yönelmesi gözlerimi yaşarttı. Reisin kıymetini bir gün hepimiz anlayacak ve zamanında onu eleştirenler ne kadar büyük bir yanlışa düştüğünü fark edecek diye hep söylemiştik. Böylece forumda muhaliflerin azalmasıyla beraber yaşanan tartışmalar zamanla bitecek ve hepimiz Reise biat etmenin dayanılmaz zevkini tadacağız.

Başta buna öncelik eden ExcuseMe hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

• Forumdaki muhalif arkadaşların yavaş yavaş doğru yolu bulup Reise yönelmesi gözlerimi yaşarttı. Reisin kıymetini bir gün hepimiz anlayacak ve zamanında onu eleştirenler ne kadar büyük bir yanlışa düştüğünü fark edecek diye hep söylemiştik. Böylece forumda muhaliflerin azalmasıyla beraber yaşanan tartışmalar zamanla bitecek ve hepimiz Reise biat etmenin dayanılmaz zevkini tadacağız.

Biz zaten reisçiydik her zaman.

muhaliflerin arasına sızan truva atlarıydık 😀

Ne? Biri reis mi dedi canına kurban :hfyeni (18):

Ne demek, ben teşekkür ederim efem saygılar. Reisle yola devam durmak yok.