Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sahada sonuna kadar mücadele eden takımımızı kutluyorum. Ligde kalma mücadelemiz adına kritik bir puan aldık.

• Gol gol değil eyvallahta bugün gerçekten berbattık hırs istek hiç yoktu desem abartı kaçmaz İsmail hoca zaten ya tutarsa misali değişiklik yapıyor. Biz gerçekten haketmiyoruz bu taraftar olarak bunu zor maçlarda puan kaybı yap eyvallah ama kendi evinde taraftarının önünde Samsunsporla nasıl berabere kalırsın ya. Bir parantez de İsmail’e açmak lazım son maçlarda olduğu gibi berbat oynadı bu maçtada.

Her değişikliği ezbere ya adamın. Oyuncular da ayakta duramıyodu hem taraftarda hem futbolcularda hem teknik ekipte bi rehavet oluşmuş belli. Olumlu tek tarafı var bunun o da bu rehavet zor bir deplasman maçında gelebilir ve o 1 puanı da arayabilirdik. Bundan sonraki haftalarda toparlarız. Zannımca İsmail Lyon'a transfer olacak değerini bulmuşken ondan da çıkmak lazım.

• Sahada sonuna kadar mücadele eden takımımızı kutluyorum. Ligde kalma mücadelemiz adına kritik bir puan aldık.

Tebrik ederim oynanacak en doğru oyunu oynadınız. Samsun'u ligde kalma mücadelesinde değil Avrupa arenasında görmek isteriz. Ligin geri kalanında başarılar.

• Canım Memleketim Fenerbahçe Gibi Bir Takımdan Özellikle Kadıköy de Puan Almak Büyük Başarı Kadro Kalitesi Farkı Çok Büyük Her Puan Altın Değerinde Fenerbahçe de Bundan Sonraki Maçlarda Şans Dilerim

Ne Olacak Bu Beşiktaş ın Hali :D

La Galibe İllallah

• Samsun taraftarına süper ligin ihtiyacı var kümede kalmalı Samsunspor. Ama Samsun'da stad çok dolmuyor biletler mi pahalı?

Güzel sözleriniz ve dilekleriniz için teşekkürler. Aslında ilk 4 takımdan sonra ligdeki en yüksek seyirci ortalaması ile oynayan takımız (13-14 bin dolaylarında) ama elbette ki daha fazla olması gerekir. Maalesef hemen her takımda olduğu gibi bizde de başarı odaklı şekilde seyirci sayısı şekilleniyor. Bilet fiyatları son derece uygun.

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Maçı izlemedim. Fakat yorumlardan ve analizlerden anladığım kadarıyla, takımımızın bugün as kadro biraz tutuktu. Ön bölgenin komple değişimi sonrası ise, yoğun baskıya rağmen, beraberlik golüyle direnç kazanan rakibe diş geçiremedik.

Samsunspor tarafında ise son haftalarda artan tonda maç ve puan kazanma savaşının devamı oldu. Rakip, küçümsenecek bir takım değil, bunu önümüzdeki haftalarda da göreceğimizi düşünüyorum. Ligde kalacaklardır.

Galatasaray, Trabzon karşısında kaybetmez. Galibiyet, ya da beraberlik halinde bile öne geçemiyor, o yüzden bu iş kazası Fenerbahçe ye çok şey kaybettirmez. Aksine, önümüzdeki haftalarda, puan farkının Fenerbahçe lehine tekrar açılacağını düşünüyorum.

Bu sezon, Fenerbahçe, Arena da kaybetmez ise, şampiyonluk yarışı son hafta biter gibime geliyor

• Maçı izlemedim. Fakat yorumlardan ve analizlerden anladığım kadarıyla, takımımızın bugün as kadro biraz tutuktu. Ön bölgenin komple değişimi sonrası ise, yoğun baskıya rağmen, beraberlik golüyle direnç kazanan rakibe diş geçiremedik.

Samsunspor tarafında ise son haftalarda artan tonda maç ve puan kazanma savaşının devamı oldu. Rakip, küçümsenecek bir takım değil, bunu önümüzdeki haftalarda da göreceğimizi düşünüyorum. Ligde kalacaklardır.

Galatasaray, Trabzon karşısında kaybetmez. Galibiyet, ya da beraberlik halinde bile öne geçemiyor, o yüzden bu iş kazası Fenerbahçe ye çok şey kaybettirmez. Aksine, önümüzdeki haftalarda, puan farkının Fenerbahçe lehine tekrar açılacağını düşünüyorum.

Bu sezon, Fenerbahçe, Arena da kaybetmez ise, şampiyonluk yarışı son hafta biter gibime geliyor

Galatasarın fikstürü biraz rahatlıyor trabzondan sonra.Fenerbahçenin de son 9 haftası cok zorlu bir fikstür.Fener bu durumda formsuz Galatasaraya farkı açabildiği kadar açmalıydı.Avantaj Galatasarayda