Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sabaha kadar oynasak gol atamazdık. Gol yollarında etkisiz bu sene takım. Kim ne derse desin. Kaleyi düşünen, uzaktan şut atmayı düşünen ve o yetenekte takımda ziyech var oda yedek çıktı bu maçta. İcardi çok formsuz ve bakambu gerçekten çok formda. Kimse Galatasaraydan büyük değil. Bakambu ile çıkılabilirdi bu maçta.

• Pres gücü yüksek ileri hattı net olan bir takımın Kopenhag’ı çok rahat üçlük yapacağını düşünüyorum.Günü gelince etiketlersin veya etiketlerim

Tamam hocam hatta 10 milyon hf puanına iddiaya giriyorum kaybedersem gönderirim 😁

• İyi takım falan değil kopenhag. Biz ve Manu çok kötüydük. Bu kopenhagi 2. Turda evire çevire kevgire döndürdüklerini bizzat ben yazıcam buraya rakip kim olursa olsun. Kendi liglerinde bile 3.ler . Danimarka kupasında 2. Lig takimina elendiler. Şut atmayı bilmediğimizfen kopenhag bu maç iyi gibi göründü.

İlk maç da kerem yerine szymanski olsa dakika 20de

4-0dı maç... Unutmamalı bunu.

Rakip ceza sahasına Galatasaray 41 Kopenhag 20 kez girmiş ,maç sonucu 1-0 Kopenhag lehine aslında gayet açık.Kopenhag’ın United maçını izlemiştim Onana iki golde onlara hediye etmişti.Bayern maçlarında fena değillerdi fakat iki maçta da normal bir Bayern’in kaçırmayacağı net pozisyonlar yedi Bayern.Lafın sonu şu pres gücün yüksekse İleri hattınında ayağı temizse Kopenhag rahat bir şekilde aşılabilir.

• Çok değil münih maçında yapılan boğucu presin ve o isteğin yarısı olsaydı yenerdik kopenhag'ı

Valla ben bu maçta kimlerin oynayacağına odaklanmadım, ileride yapacağımız presle oyunu çözeriz diye düşünüyordum ama hiç pres yapmadık, neden pres yapmadık onu da anlayamadım.

İnadına yüksek toplarla rakip defansı rahatsız etmeye çalıştık, havadan oynayacaksan çift forvete döneceksin ki işe yarasın, zaten Bakambu girdikten sonra da baya hava topuyla buluştu.

Angelino-Zaha ikilisi sol kanadı ve Kerem de 10 numarayı mundar etti.

Icardi’ye kızamıyorum çünkü top gelmiyor adama ama kesinlikle Bakambu daha istekli ama Zaha ve Tete desteklemedikçe tek forvet Bakambu da etkili olur mu muamma.

Torreira ve Kaan iyi iş çıkardılar.

• Motivasyon herşeydir.Kopenhag da evinde Şl maçlarında hep motive.Geçmişlerine baktım maçtan önce.Evet itici bir tarz 0-0 1-0 lık maçlar.Ama işte adamlar 2010 dan beri 5 kez Şlye katılmış.Toplam 15 ev sahibi maç.Ve sadece 2 kez yenilmişler.Biri bu sene bayern yenilgisi, diğeride 13-14 sezonu Real madrid.Ve kazandıkları maçlar da var .Kalan coğu da 0-0.Yenilmediği takımlara örnek geçen sene Şl şampiyonu City 0-0 .Hatta 10-11 sezonu barçasına bile 1-1 berabere kalmış adamlar.Böyle değişik ters bir takım.Olmayacağı belliydi yani bu maçta galibiyet.Ama belki beraberlik işimize yarasaydı o zaman durum değişebilirdi.Büyük bir kulüp değil ama küçümsenen kopenhag böyle geleneği olan bi kulüp.Maçkolikten de inceleyebilirsiniz yani :)

• Motivasyon herşeydir.Kopenhag da evinde Şl maçlarında hep motive.Geçmişlerine baktım maçtan önce.Evet itici bir tarz 0-0 1-0 lık maçlar.Ama işte adamlar 2010 dan beri 5 kez Şlye katılmış.Toplam 15 ev sahibi maç.Ve sadece 2 kez yenilmişler.Biri bu sene bayern yenilgisi, diğeride 13-14 sezonu Real madrid.Ve kazandıkları maçlar da var .Kalan coğu da 0-0.Yenilmediği takımlara örnek geçen sene Şl şampiyonu City 0-0 .Hatta 10-11 sezonu barçasına bile 1-1 berabere kalmış adamlar.Böyle değişik ters bir takım.Olmayacağı belliydi yani bu maçta galibiyet.Ama belki beraberlik işimize yarasaydı o zaman durum değişebilirdi.Büyük bir kulüp değil ama küçümsenen kopenhag böyle geleneği olan bi kulüp.Maçkolikten de inceleyebilirsiniz yani :)

Hocam her şeyi çok güzel yazmışsın eline sağlık fakat kendi evinde bu adamlarla berabere kaldın belki biraz daha süre olsa yenecektin.Bu maça hiç mi çalışmadın yahu ? 10-11’de barçayla berabere kalmış geçen sene City’le berabere kalmış bunların hiçbiri bir sonuç teşkil etmiyor.Galatasaray’da düzenli şampiyonlar ligine gidiyor Kopenhag’tan misli galibiyeti var ,zamanında avrupa kupası var bu tür karşılaştırmalara göre Galatasaray’ın farklı yenmesi gerekiyor.İşin özü takımda Okan hocada bu maça iyi çalışmamış Kopenhag’ı yenemiyorsan zaten şampiyonlar liginde işin yok ki bir de ne yazık ki Kopenhag şampiyonlar ligi düzeyinde bir takım da değil.

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Bir de bu Kerem’i kazanmamız lazım, Eksik yönlerinin ( top kayıpları, kaleye şut atma, dripling sonrası son paslar ) üzerine gidilirse çok iyi bir transfer kazanırız.

Hocam bence Kerem'in attığı gollerden kolaj yapıp allayıp pullayıp satmak lazım yerine de Yusuf Sarı'yı koyabiliriz.