Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Offizieller Beitrag

Her Galatasaray maçı öncesi , arası ve sonunda burada paylaşımlar yapılırken kimselerden çıt yok ama Galatasaray paylaşımında ,bir de Galatasaray taraftarı olduğu fazlasıyla bilinen Elturcohasan89 hocamızın konuyu amacından saptıran düşüncesine, yönetimden beğeni gelmesi fazlasıyla manidar, tarafsız olun diye bağırıyoruz. Bu kaçıncı holiganlik vakası, Rambo Okan olmayın. Size verilen yetkiyi adil şekilde kullanmalısınız.

Hocam boşa uğraşıyorsun dilin ne kadar kötüleşirse kötüleşsin bende benzer muamele görmeyeceksin. Daha önce defalarca söyledim burada adelet konusunda sorununuz varsa buyrun adminlere şikayet edin gereğini yapsın. Ne siz yorulun ne biz

• Arkadaşlar konuyu uzatmayalım,kimse kimseyi suçlu ilan etmiyor nasıl bu çıkarımlara varıyorsunuz anlamak mümkün değil ya. Bir Galatasaraylı kardeşimiz ince bir noktaya değinmiş biz de ona katıldık diye rambo okan ve holigan olduk :)) Lütfen şu ithamları kullanırken 2 kez düşünelim.

• Arkadaşlar konuyu uzatmayalım,kimse kimseyi suçlu ilan etmiyor nasıl bu çıkarımlara varıyorsunuz anlamak mümkün değil ya. Bir Galatasaraylı kardeşimiz ince bir noktaya değinmiş biz de ona katıldık diye rambo okan ve holigan olduk :)) Lütfen şu ithamları kullanırken 2 kez düşünelim.

Hocam Rambo Okan mevzusuna niye siz takılıyorsunuz, size söylenen, yöneltilen en ufak bir söz yokken hem de... Ayrıca o sözleri kullanmak yasak mı?

• Offizieller Beitrag

Futbol için birbirimize girmeye gerek yok arkadaşlar.

Elimde bir fon var bana ulaşın zengin olun 😀😃

Kaziklanirsaniz da başınızın çaresine bakın.

Beni karalamayın 😀

hocam fon u merak ettik :)

• Hocam Rambo Okan mevzusuna niye siz takılıyorsunuz, size söylenen, yöneltilen en ufak bir söz yokken hem de... Ayrıca o sözleri kullanmak yasak mı?

Değerli hocam Narsil abi ben farketmez konu karışmasın diye elimizden geleni yaparken o sözleri kullanmak hoş değil bence sevdiğim üyelerdensiniz bu ithamlar doğru değil..

• Futbol için birbirimize girmeye gerek yok arkadaşlar.

Elimde bir fon var bana ulaşın zengin olun 😀😃

Kaziklanirsaniz da başınızın çaresine bakın.

Beni karalamayın 😀

Derste değilsen acil olarak tele konferans yapmak istiyor yatırımcı arkadaşlar.

Engin bilgilerine ihtiyacımız var😀

• Burda ben tarafsızım mesajımı vermek istiyorsunuz nedir yani burda absürt olan ne var, cenk hocam takımımızla ilgili ilk defa mı fotoğraf paylaşıyor, bizim yenildiğimiz günlerde de burda fenerbahçenin beşiktaşın paylaşımı yapılıyor paylaşım yapılmayacak mı yani, dün mert dışında herkes tarafsız bir şekilde yorum yapmış zaten siz hala niye adam sanki dalga geçmiş alay etmiş gibi bir yorum yapıyorsunuz ki

Hocam merhaba.

Ben tarafsız değilim aksine hiç bir maçı kaçırmayacak kadar, her maç gününde evdeki herkese forma giydirecek kadar, yeni formamız çıktığında sıraya girecek kadar, stadyumdan destekleyecek kadar, bir maçı kaybettiğimizde günümü kötü edecek kadar koyu bir Galatasaray taraftarıyım.

Ben şov peşinde de değilim, bu olayın tam tersi olsaydı da zamanlamanın yanlış olduğunu söylerdim.

Tam tersinden kastım şu; eğer ilerleyen yıllarda Gs konferansta oynarken fark yerse ve o yıl şampiyonlar liginde oynayan Fb ya da Bjkli bir arkadaş da yenilgiden bir kaç saat sonra Şampiyonlar Ligi fotosu paylaşsa gibi bir durumdan bahsediyorum.

Ben burada bir fikir belirttim, beğenmeme nedenimi söyledim, Cenk hocam da bana cevabını verdi.

• Ben burada bazı dostlarimla uzerine alinmayacak insanlarla makara yapiyorum arada, ve kimse üstüne alınmazken aradan 2 hafta geçmiş 'uzman üye adı altinda beni olaya çeken sahsiyet ve diger rahatsiz olan arkadaş bu konuda tartişma olmasini istemem çünkü alingan biri degilim sizde aynisini arada fener icin yapabilirsiniz, şahsen sesimi çıkarmam ama bunu sanki bir yere depolamiş gibi bir anda ortaya çıkarirsaniz art niyet ararim. Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum umarim mesajim anlaşılmiştır.

• Paylaşımların zamanlaması ile uğraşmak yerine herkes kendi takımının durumu takip etse daha mantıklı olur kanımca..

Cenk'in paylaşımı manidar da olabilir ve bu taraftarlık söz konusu olduğunda son derece normaldir.

Burada herkes birbirine nazire yapıyor.

Futbol ortamını güzel hale getiren de bu zaten

Son derece anlamsız bir tartışma dönmüş.

• Abim benim be Sneijder gibi şut çekiyor mübarek

Geçen maç öncesi antrenmanında bu adamı dikkatli bir şekilde 10dakika izledim.

Zenci saatçiler gibi ortalarda takıldı, bakambu ile şakalaştı makara yaptı.

Futbolu kafasında bitirmiş bence Okan hoca kalitesinden dolayı kazanmak istiyor onu ama bir yere kadar.

• Geçen maç öncesi antrenmanında bu adamı dikkatli bir şekilde 10dakika izledim.

Zenci saatçiler gibi ortalarda takıldı, bakambu ile şakalaştı makara yaptı.

Futbolu kafasında bitirmiş bence Okan hoca kalitesinden dolayı kazanmak istiyor onu ama bir yere kadar.

Bu adam hiç alınmamalıydı bile ama son kale bu kalmıştı yapıcak bir şey yok acil göndermeliyiz bunu orta sahaya sol beke takviye şart