Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Başından beri söylüyorum oynattığı oyun yanlış kapasite yok. Adamların bir sürü kaçırdığı gol pozisyonları oldu, onlar gol olsaydı ben görürdüm o İsmail Kartalı övenleri.

Agustos Eylül gibi soylemiştim. 10/10 20/20 yapti diyenler şimdi görüyordur durumu. Bu hocanin kariyeri yok bir kere, Fenerbahçenin evladi diye diye tepemize çikardilar. Hiç bir şekilde oyuna katkı sağlayamıyor, oyunu çözemiyor degisiklikler ezbere hep ayni. Onları bende yaparim Zajc,Crespo ve Samet kalsin diyen sensin al şimdi paşa paşa kullan. Demekki o yapilan 20/20 kaliteli oyuncularin bireysel perdormansıyla olmuş buradan bunu daha net anlayabiliyoruz. Dijiku,Fred ve Becao olmayinca takim 6 yiyorsa ozaman senin ne işin var, o oyuncular geri gelince takim kendiliginden gene toparlar zaten. Maci izlememistim yenilecegimiz bankoydu ama 6 golde yeme be kardesim... Saglik ekibini övdün al hala sakatlar ortada yok, Burası duygusallik yarismasimi, kimsenin gözünün yaşina bakmayacan arkadaş. Istifa edecek yürek yok onda.

• En az 4 sene rahatız, ilk 2 şampiyonlar ligine eleme etaplı da olsa, katılım sağlayacaktır. Galatasaray 3. olması 2. ya da 4. olmasından daha zor olduğu için, üstümüzdeki Belçika'yı geçmek pek mümkün görünmüyor. Ama bu seneki puanlar 2 sezon sonrası için güzel bir taban oluşturdu. Seneye de takımlarımız UEL ve UCL 'de mücadele etmeli...

• Ne alaka hocam güzel görsel diye paylaştım.

Paylaşımların günü saatimi var.

Hocam elbette ki paylaşımların günü ve saati yok ama paylaşım yapılan gün ve saat önemli bence.

Bu paylaşımı Manchester maçı öncesi siz ya da başka bir arkadaş paylaşsaydı, ben ve diğer takımlı arkadaşlardan beğenenler ( beğeni alıp almamak mevzusu değil bu konu ) ve Galatasaray’ı destekleyenler olacaktı.

Fakat Galatasaraylı olmama rağmen, bu paylaşım dün gece yapılınca beğeni butonuna basasım gelmedi, bunu söylemek istedim.

• Hocam elbette ki paylaşımların günü ve saati yok ama paylaşım yapılan gün ve saat önemli bence.

Bu paylaşımı Manchester maçı öncesi siz ya da başka bir arkadaş paylaşsaydı, ben ve diğer takımlı arkadaşlardan beğenenler ( beğeni alıp almamak mevzusu değil bu konu ) ve Galatasaray’ı destekleyenler olacaktı.

Fakat Galatasaraylı olmama rağmen, bu paylaşım dün gece yapılınca beğeni butonuna basasım gelmedi, bunu söylemek istedim.

Biz cenazede nasıl durulmasını, düğünde nasıl oynanmasını biliriz hocam.

Siz takmayın kafanıza.

• Offizieller Beitrag

Hocam elbette ki paylaşımların günü ve saati yok ama paylaşım yapılan gün ve saat önemli bence.

tebrik ederim kardesim tarafsiz ve ince dusunceli durusun icin.

• tebrik ederim kardesim tarafsiz ve ince dusunceli durusun icin.

Hocam arkadaş konuyu manipüle ettiğimi düşünerek paylaşımda bulunuyor.

Sizde forumun modötörlüğünü ikinci plana atıp fanatikliğinizi ön plana çıkartıp ona destekte bulunuyorsunuz.

• Offizieller Beitrag

Hocam arkadaş konuyu manipüle ettiğimi düşünerek paylaşımda bulunuyor.

Sizde forumun modötörlüğünü ikinci plana atıp fanatikliğinizi ön plana çıkartıp ona destekte bulunuyorsunuz.

Anlasamiyoruz siz ve sizin gibi fanatik uyelerle. Moderatorlugu guc olarak kullandigim bir durum yok burada, bana dogru geleni desteklerim begenirim, bunada sanirim kimsenin lafi olmamali. Dun gece yazdigim yorum ortada, sanirim fanatik birisinin bunu yazma durumu olamaz,. Konuyu uzatmaya gerek yok bir uye olarak kime destekte bulunup bulunmayacagima kendim karar veririm.

• Anlasamiyoruz siz ve sizin gibi fanatik uyelerle. Moderatorlugu guc olarak kullandigim bir durum yok burada, bana dogru geleni desteklerim begenirim, bunada sanirim kimsenin lafi olmamali. Dun gece yazdigim yorum ortada, sanirim fanatik birisinin bunu yazma durumu olamaz,. Konuyu uzatmaya gerek yok bir uye olarak kime destekte bulunup bulunmayacagima kendim karar veririm.

Benim konuyu uzattığım yok.

Konuyu uzatan yangına körükle giden sizsiniz.

Forumun üyesi olduğu kadar forumun modötörlüğünü yapıyorsunuz.

Uzlaştırıcı, vakalar üzerinde yapıcı olmanız sizin önceliğiniz olmalı.

Bu sizin doğrularınız ise bildiğiniz doğrularla devam edin.

• Ben ne paylaştım kardeşim.

Suçlu ilan edildik bu nasıl bir şey!

Suçlu olacak hiçbir paylaşım yok ortada. Burada münih maçı öncesi açıkça münih'e destek veren kıdemli üye, hatta moderatör vardı. Ne tepki veren çıktı, ne ses çıkaran. Biz ne beşiktaş'ın, ne Fenerbahçe' nin fark yemesini istemeyiz. Avrupa'da sen, ben yoktur. Ama oluyor işte. O yüzden yaptığın paylaşım gayet normal ve futbol sayfasında paylaşılacak bir görsel reisim sıkıntı yok :)

• Fakat Galatasaraylı olmama rağmen, bu paylaşım dün gece yapılınca beğeni butonuna basasım gelmedi, bunu söylemek istedim.

Burda ben tarafsızım mesajımı vermek istiyorsunuz nedir yani burda absürt olan ne var, cenk hocam takımımızla ilgili ilk defa mı fotoğraf paylaşıyor, bizim yenildiğimiz günlerde de burda fenerbahçenin beşiktaşın paylaşımı yapılıyor paylaşım yapılmayacak mı yani, dün mert dışında herkes tarafsız bir şekilde yorum yapmış zaten siz hala niye adam sanki dalga geçmiş alay etmiş gibi bir yorum yapıyorsunuz ki

• Ben ne paylaştım kardeşim.

Suçlu ilan edildik bu nasıl bir şey!

Her Galatasaray maçı öncesi , arası ve sonunda burada paylaşımlar yapılırken kimselerden çıt yok ama Galatasaray paylaşımında ,bir de Galatasaray taraftarı olduğu fazlasıyla bilinen Elturcohasan89 hocamızın konuyu amacından saptıran düşüncesine, yönetimden beğeni gelmesi fazlasıyla manidar, tarafsız olun diye bağırıyoruz. Bu kaçıncı holiganlik vakası, Rambo Okan olmayın. Size verilen yetkiyi adil şekilde kullanmalısınız.

• Offizieller Beitrag

ColdCenk neyse ben hepsine uzun uzadıya cevap vermek istemiyorum. Herkesin görüşü kendine, sadece şunun altını çizeyim sizi kimse suçlu ilan etmedi benim ağzımdan da sizi suçlayıcı bir kelime çıkmadı, Galatasaraylı bir arkadaş yazdığınızı manidar buldu bende hak verdim o kadar. Paylaşım içeriğinizde de en ufak problem yok zamanlaması yanlış bu kadar.

• Burada FB'li bir arkadaş Münihliyiz

10-0 geliyor diye paylaşımda bulunmuştu da bir Allah'ın kulu tepki göstermedi. Cenk abinin paylaşımı masum duruyor onun yanında.

Sen beni niye araya katıyorsun simdi ? Çok alindiysan tepkini bana orada belirtmeliydin. Ben orada makara yapiyordum tüm gsli arkadaşlarda farkinda.