Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Offizieller Beitrag

yok abi o değil Narsil abiyle bize az çektirmedi mevzu da böyle hakemleri eleştirmesi falan değildi artik taraflı yorumlarıyla mimlendiği için durur durur hep fener kaybedince ortaya çıkardı objektif eleştiri diye bişeyler derdi tüm fenerlileri deli ederdi :hfyeni (18):

sura16 o arkadaşın adı :)

• Ulan arkadaş biriniz 99 biriniz 89 kez şampiyon olmuş hala hakemler bizi doğruyor diye yikiyorsunuz ortalığı. Hakemler sizi doğradı da zibilyon kere nasıl şampiyon oldunuz abi . Ben gidiyorum juve Inter maçını izlemeye.

Yaşasın Premier lig yaşasın Serie A yaşasın Laliga .

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Yapılsın tabi ki bende isterim.

Namuslu 18 Anadolu takımının maçını izlemeye razıyım ben.

Var mı bu ülkede delikanlı İtalyan savcıları gibi savcılar.

• Offizieller Beitrag

Fenerliler usaga nasıl bilenmisse adını unutmamislar. :D

bilenmek mi? isim ve resim hafızam iyidir. mesleğim gereği.. :)

• Ulan arkadaş biriniz 99 biriniz 89 kez şampiyon olmuş hala hakemler bizi doğruyor diye yikiyorsunuz ortalığı. Hakemler sizi doğradı da zibilyon kere nasıl şampiyon oldunuz abi . Ben gidiyorum juve Inter maçını izlemeye.

Yaşasın Premier lig yaşasın Serie A yaşasın Laliga .

Fenerli olarak katılıyorum

bundan sonra City’ciyim.

Kaybetmeye son

• Bu konuda hemfikiriz zaten hocam keske hersey dediginiz gibi şeffaf olsa

• Lütfen bizi proveke etmeyin beyefendi.

Şampiyonluk o kadar eski ki arkada ki FB li topçu Nokia N95 ile foto çekiyor. :P nasıl bir lanetse bu şampiyonluktan sonra Nokia bile battı :P

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Evet benim de dikkatimi çekmişti bu durum. Örneğin bugün yaşanan pozisyonda neden penaltı kararı çıkmadığını yarın yayınlamaları lazım. Aylar sonra yayınlayınca ne anladım ben bu işten.

Onurmakkonen

Eyvallah hocam, geçenlerde de yazdım, bu ligin düzelmesinin önceliği Var’dan geçiyor.

Var konuşmalarının, her maçın ( sadece 4 büyüklerin maçları değil ) ertesi günü TFF web sitesinden ses kaydı olarak yayınlanması lazım.

Bluser55 hocam ve senin yorumlarının da objektif olduğunu belirtmek istiyorum, bu yüzden de sizlere teşekkür ediyorum, sonuçta burada taraftar olarak varız holigan olarak değil, niyetimiz dostluğun kazanması.

• Ülke için hafta içi maçları daha önemli olan oldu artık çok abartılıyor bu tür şeyler bu kısır döngüler ile ülke futbolu gelişmiyor hatalar daha önceki yıllarda da oldu şimdi de gelecekte de olacak. Yabancı hakemleri de görüyoruz çözüm olarak görülüyor 1 yıl anca dayanırız.

• Bizim lehimize bir hata olursa fenerbahçeli büyükekşi ilk akşamdan açıklar kayıtları :hfyeni (18): ama başka takımlarınkini açıklamaz ^^

• İşin sonunda herkes her hafta adalet istiyor.

Ama adaleti sağlaması gereken kurum veya kuruluşlar işlerine geldiği için izlemeye devam ediyor.

Ben burada samimi olduğum fenerli arkadaşlarım ile saygı çerçevesinde makaramı yaparım daha sonra havada sistem kovalamaya devam ederim.

O yüzden beni bu sayfadan yasaklayın, beni banlayın gibi istekleri doğru bulmuyorum Bluser55

İnsanın kendine hakim olması, olgun bir şekilde karşısında ki ile tartışması çok normal bir davranıştır.

Ama karşında ki saygısızsa raporlarsın geçersin.

Kimsenin bu futbol bataklığı için kendini üzmesine gerek yok!

Eğlencenize bakın...