Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bugün iddia tarihimin en büyük vurgununu yapacaktım ama Real Madrid sağolsun bu vurgun suya düştü 9 maçtan 8 tanesini tutturdum 1 tanesi yatınca adama fena koyuyor 20 TL ye 2200 TL kaçtı

Madrid seni haramdan korumuş. İki rekat şükür namazı kıl haram yemediğin için :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Beşiktaş sabaha kadar oynasaydı, yine de Galatasaray'ı yenemezdi. Ortada net olarak kalite farkı var. Beşiktaşlı oyuncular bütün güçlerini sahaya yansıttılar ama bu kadar oluyor. Abubakara göz actirmadilar. Ghezzal etkili olamadi. GS maçın ikinci yarisinda skoru 2-0 getirecek penaltıyı alsaydı mac farka giderdi. Beşiktaş, Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında çok gerisinde kaldı. Lig iki takım arasında gidecek, daha az hata yapan şampiyon olacak. Bayern maçında GS' dan en kötü beraberlik bekliyoruz. Buna ihtiyacımız var.

• Kendinle çelişiyorsun neyse. Kırmızılık kırmızıysa sarılıkta sarıdır.

Müsamaha edilecek şey var edilmeyecek şey var. Kaç senedir arkadan çekmelere direk sarı veriliyor. Bu sayılacak bir şey değil. Bundan yaklaşık 5 yıl önce kural değişikliği yaptı tff arkadan çekmelerde direk sarı gösterilecek diye.

Kendimle çeliştiğim bir konu yok bence hocam, 5 yıl önce diyorsun da bu 5 yılda kaç maç izledik arkadan çekmede sarı kart gösterilmeyen.

Neyse önemli bir konu değil.

• Beşiktaş sabaha kadar oynasaydı, yine de Galatasaray'ı yenemezdi. Ortada net olarak kalite farkı var. Beşiktaşlı oyuncular bütün güçlerini sahaya yansıttılar ama bu kadar oluyor. Abubakara göz actirmadilar. Ghezzal etkili olamadi. GS maçın ikinci yarisinda skoru 2-0 getirecek penaltıyı alsaydı mac farka giderdi. Beşiktaş, Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında çok gerisinde kaldı. Lig iki takım arasında gidecek, daha az hata yapan şampiyon olacak. Bayern maçında GS' dan en kötü beraberlik bekliyoruz. Buna ihtiyacımız var.

Manchester maçı öncesi olduğu gibi Bayern maçından da umudum var.

Beraberlik iyi sonuç bencede.

• Mod olarak sensiz olmaz., sana atılan mesaja tepkini göstermekte çok haklısın ama haklılığını son cümlenle tersine cevirmissin. Besiktas yarin en dandik Avrupa takimiyla oynasa sabaha kadar Beşiktaş derim, deriz de.

• Kendimle çeliştiğim bir konu yok bence hocam, 5 yıl önce diyorsun da bu 5 yılda kaç maç izledik arkadan çekmede sarı kart gösterilmeyen.

Neyse önemli bir konu değil.

Aynı maçta tayfura gösterildi daha ne olsun. Çok maç izledik ama bazı hakemlerin görmezlikten gelip vermemesi her zaman es geçilecek anlamına gelmez.

• Offizieller Beitrag

Mod olarak sensiz olmaz., sana atılan mesaja tepkini göstermekte çok haklısın ama haklılığını son cümlenle tersine cevirmissin. Besiktas yarin en dandik Avrupa takimiyla oynasa sabaha kadar Beşiktaş derim, deriz de.

Teşekkürler abi sende bizi desteklemezsin olur biter. Bu kadar Beşiktaş'ı yerden yere vurmanıza gerek yok ortada bi kalite farkı felanda yok 10 kişiyle ölümüz bile nefes nefese bıraktı. Tabi bu benim görüşüm.

• Teşekkürler abi sende bizi desteklemezsin olur biter. Bu kadar Beşiktaş'ı yerden yere vurmanıza gerek yok ortada bi kalite farkı felanda yok 10 kişiyle ölümüz bile nefes nefese bıraktı. Tabi bu benim görüşüm.

Sağlık olsun o zaman, demek ki Avrupa Kupalarında farklı düşünüyoruz.

• Ben Beşiktaş'ın kötü oynadığını düşünmüyorum bence aksine ne oynadığını bilen taraf Beşiktaş'tı. Daha yetenekli oyuncu grubu ile buradan 3 puan çıkarırlardı. Geçen sene Kadıköy'de bize karşı yaptıkları gibi. Galatasaray ise birbirine çok uzak oynadı. Örneğin Boey-Tete gibi ikili oyunları dahi çok az gördük. Çok dağınık göründüler bana.

Bu ligde kaleciden başlayan oyun kurma arzusunu çok yanlış buluyorum. Galatasaray oyun kurmada sıfırken bile önde yaptığı baskı sayesinde 30 şut çekti.

• Bugün iddia tarihimin en büyük vurgununu yapacaktım ama Real Madrid sağolsun bu vurgun suya düştü 9 maçtan 8 tanesini tutturdum 1 tanesi yatınca adama fena koyuyor 20 TL ye 2200 TL kaçtı

9 yıl önce filandi daha liseye giderken bi kupon yapmistim 10 liraya 9 bin lira bir maç ile kaçmıştı 2015 teki Türk Lirasiyla çok koymuştu 1 yıllık asgari ücret parası olması gerekiyor 🙄

• Sen 30. dakikada 10 kişi kalan takıma 3 atıp yıldız futbolcunu kenara alma.

Adam sakatlanınca yazıklar olsun.

Ne güzel memleket beee

Birde niye mutlu olalım ben onu anlamadım. İcardi bu ülkenin parasını yiyor , fabrika gibi bakarım milli değer :D