Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Demesinler mi? Ne demeliler ,bu isler düzelmeli, doğru maç yönetilmeli her takıma denilmedi mi, art niyet olmasın, hataya her zaman açığız denmedi mi? Eger bunlar denilmediyse sonuna kadar haklısın.

O zaman nerde her hafta salı günü Gs TV de hakem hqtalarinin yayınlandığı program. Ben henüz göremedim.

• o çizgiyi ben çekmedim sadece oyuncuyu göstermek için o fotoyu buldum. burda büyük ihtimalle yatabare ofsayt olarak alındı. Pasif-aktif alan olayından.

Hocam ofsayt yapısını oluşturan herhangi bir pozisyon yok kurallara göre.

Kuralları eğip bükmeye gerek yok.

Yanlış karar hepimizin takımına karşı veya lehine olabiliyor.

Ne ilk oldu ne de son olacak malesef.

• O zaman nerde her hafta salı günü Gs TV de hakem hqtalarinin yayınlandığı program. Ben henüz göremedim.

Hocam, çok mikro hadiselere takılıyorsunuz, gol pozisyonunu kurala göre incik incik etmiş midir? Etmiştir. ama Galatasaraya bu ligde kimseye uygulanmayan 6 saniye kuralı uygulandı. Kimse cikip tek kelime etmedi. 2 hafta sonra aleyhine çalarlar Kadıköy'e, o zaman konuşacak misin böyle, samimiyetle soruyorum.

• Ya şu var sistemini iptal etsinler eskiye geri donelim,hakem hocalari bile isin icinden çıkamıyor,oyun duruyor ve seyir zevki azalıyor ,goller azalıyor

• Hocam, çok mikro hadiselere takılıyorsunuz, gol pozisyonunu kurala göre incik incik etmiş midir? Etmiştir. ama Galatasaraya bu ligde kimseye uygulanmayan 6 saniye kuralı uygulandı. Kimse cikip tek kelime etmedi. 2 hafta sonra aleyhine çalarlar Kadıköy'e, o zaman konuşacak misin böyle, samimiyetle soruyorum.

Ben Facebook profiline bir bjk derbisi sonrası böyle galibiyete sevinmem yazmış adamım. Yanlış adama soruyorsun bunu.

Daha 4 5 gün önce ilk yediğimiz golde ofsayt kokusu varken kaleye isabetli şutun yoksa yenilirsin yazdım hakeme tek kelam etmeden. belki onu da hatırlarsın.

Bizde eğilme bukulme olmaz.

• Ben Facebook profiline bir bjk derbisi sonrası böyle galibiyete sevinmem yazmış adamım. Yanlış adama soruyorsun bunu.

Daha 4 5 gün önce ilk yediğimiz golde ofsayt kokusu varken kaleye isabetli şutun yoksa yenilirsin yazdım hakeme tek kelam etmeden. belki onu da hatırlarsın.

Bizde var mıdır eğilme bükülme, onu mu demek istedin hocam,

• Ben Facebook profiline bir bjk derbisi sonrası böyle galibiyete sevinmem yazmış adamım. Yanlış adama soruyorsun bunu.

Sorun bu işte kimin ne olduğunu ne düşündüğünü bilmeden yargılamak.Sonra sen bana papaz ol ben sana keçi

• Ofsayt pozisyonundaki ilk şut burada çekiliyor. Önceki mesajda bahsettiğim kişi bu açıdan ofsayt olup olmadığı anlaşılmıyor, fotoğraftaki açı daha net. Spor kanalları halen Nellsonun pozisyonunu konuşuyorlar, o pozisyondan öncesi zaten ofsayt.

cb9ae24f5c267e4e06.png

Ben anlamadım bu ofsaytı. Kaleci ve çizgi üstündeki oyuncu sivaslı futbolcudan ,daha yakın çizgiye. Sağından solundan ofsayt değil.

Ben mi yanlış biliyorum ofsaytı acaba?

• Ben anlamadım bu ofsaytı. Kaleci ve çizgi üstündeki oyuncu sivaslı futbolcudan ,daha yakın çizgiye. Sağından solundan ofsayt değil.

Ben mi yanlış biliyorum ofsaytı acaba?

Evet hocam haklısınız, benim de mesajlarımı okursaniz benzer sorgulama içerisindeyim.

Hatta sorularla cevabi buldurtmaya çalıştım.

• Offizieller Beitrag

Galatasaray takımını tebrik edelim zor deplasman zorda olsa uzatmalarda galibiyet.. Burada puan kaybı yaşasa soru işaretleri içerisinde devam edeceklerdi.. Hakem tartışmasına girmeyeceğim, neden ofsayt olduğunu anlamadım ama sonuçta gol iptal edildi.

Fenerbahçe-Galatasaray maçı kilit maç olmaya devam ediyor benim gözümde. Eğer Fenerbahçe puan kaybı yaşarsa bence Galatasaray ligi götürür.

• Galatasaray takımını tebrik edelim zor deplasman zorda olsa uzatmalarda galibiyet.. Burada puan kaybı yaşasa soru işaretleri içerisinde devam edeceklerdi.. Hakem tartışmasına girmeyeceğim, neden ofsayt olduğunu anlamadım ama sonuçta gol iptal edildi.

Fenerbahçe-Galatasaray maçı kilit maç olmaya devam ediyor benim gözümde. Eğer Fenerbahçe puan kaybı yaşarsa bence Galatasaray ligi götürür.

Hocam bu derenin altından daha çok sular akar bence. Ben pek sizin gibi düşünmüyorum. Bunları konuşmak için erken gibi geliyor

• Buradaki arkadaşları tenzih ederim ancak Fenerbahçe taraftarında bu artık bir refleks olmuş rakip takım haklı da olsa haksız da olsa her pozisyon didik inceleniyor sonra o vardı bu vardı galibiyete leke sürülüyor. Geçen yıl Trabzonspor'la ilgili neler neler yazıldı hala yazılıyor şimdi Galatasaray... Yarın bir gün Beşiktaş lider olsa oraya da bir kılıf bulunur bunu üzülerek söylüyorum FB taraftarı bunu çok yapıyor. Yaşanan megafon olayları, Ozan Tufan'ın meşhur ''böyle bir şey olabilir mi'' açıklamaları neredeyse her maçtan sonra böyle sızlanmalar görüyoruz bugün de resmi hesaptan açıklamalar falan... Kardeşim yıllardır şampiyon olamıyorsun, kupa kazanamıyorsun hep mi hakemler suçlu hep mi algı var?

• Hocam bu derenin altından daha çok sular akar bence. Ben pek sizin gibi düşünmüyorum. Bunları konuşmak için erken gibi geliyor

Bence de.Ligin bitmesine daha çok hafta var ve Gs ile Fener hemen hemen denk futbol oynuyor gibi gorunse de işin bir de kadro derinliği boyutu var.Kadro derinligi olarak tarafsiz bakarsak fenerin ustunlugu çok net olasi sakatlık durumunda fener daha şanslı bakalim bu sene avantajlı duruyoruz🙏