Beiträge von Aek41

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Kocaeli barajlarının son durumuna dün bakmıştım. Yuvacık barajı 29 Kasım güncellemesinde doluluk oranı %29 du.

Bugun tekrar baktım 30 kasım itibari ile %76 . 1 günde bu kadar artması normal bir durum mu?

kartepe deki eriyen karın 1 günde bu seviyeye çıkarması mümkün değil gibi duruyor. Anlamadım bu durumu.

Hava konusundan biraz bağımsız oldu, kusura bakmayın tekrardan.

Hocam Isu sitesinden bakarsaniz %33 gözüküyor.

Izmit su sitesindeki kısımda bir hata var.

Izmit istasyonu yağış verisi hatalı gibi geldi.

Bütün şehir 12 13 mm, izmit 2.3 olmasi imkansiza yakin. Ayrıca prncereden baktığımda da bunu net goruyorum zatem 😬

Ne zaman guzel sistem olsa ya yağış doğru ölçülmez ya da sıcaklık kalibrasyonu olur.....

Bu kadar yoğun enerji koyup pozisyon yakalayıp skoru almak gerekiyor. Aksi halde 55'ten sonra çöküyorsun. Hareket edecek halin kalmıyor.

Bu kadar yoğun baskı yerine penaltidansonra biraz daha denge oyunu oynamak mantıklı olur muydu diye de düşünmeden edemiyorum.

Ilk yarıdaki baskının devam etmesi imkansızdı çünkü.

Tebrikler. Güzel bir maç oldu.

Kocaeli Stadyumu girememiş listeye

Hem Üzüntü verici hem düşündürücü :(3232

a4e41934c815aa1b45ef1bde.jpg

Ben sahsen alınsa zaten şaşırırdım.

Hocam maca giderken resmen eziyet çekiyoruz. Ne toplu ulaşımı, ne yolu var. Insanlar çamurlarının içinden sacma sapan yerlerden geçerek ulaşıyor stada resmen parkur geçiyoruz. Arabayla gelsen çıkabilme şansın yok 45 dakika. Tek yön. Arabana park bulamıyorsun.

Ustelik fabrikanin dibi. Izaydasin çöp kokusu ayrı dert, ineklerin ki apayri. Yollarda inek dışkısı var.

Yine taraftar iyi gidiyor maça.

Hak etti :)

Ne bekliyordu çiçek mi acaba :)

Elini masaya vurarak konuşacaksın. Önemli değil onların ne düşündüğü diyeceksin. Beşiktaş başkanı konuşurken pişkin pişkin sırıtacaksın. Sürekli aleyhte açıklamalar yapacaksın.

Sonra gelip macı izleyeceksin utanmadan.

Bunlar zor hedefler değil, takımlarımızın bu sene özelinde bu hedeflere varacağına inancım tam. Bu akşam Beşiktaş'ımıza ve Fenerbahçe'mize başarılar dilerim.

Hocam bence zor hedefler. Sadece o turlara çıkmak degil. Surekli galibiyetle çıkmak gerekiyor.

Bir Beşiktaşlı olarak ben çok ümitli değilim bizim takımdan.

Hocam gecen senelere bakınca 1. tamamlamak için 20000-23000 arası puan gerekiyor. Bizim icin imkansız neredeyse.

Konferansta takımlarımızın ikisinin birden final yari final, CLde de ceyrek yapmasi lazim en az. Ustelik bol galibiyet ile olmasi gerek.