Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben Ordu 85 rakımdayım yarın akşam kar görür müyüm ne zaman görürüm ve ne zaman ince de olsa örtü olur, yarın olur mu akşam gece, Salı sabahı mı Çarşamba sabahı mı beyazlamış şekilde uyanırım?

şimdiden teşekkürler.

• Trabzonlu dostlara geçmiş olsun. Takım geçen yıla göre kalite olarak zayıf. Ben Galatasaraylıyım. Geçen yıl Taylan Berkan yerine torreira ve oliviera çektik, sonuç ortada. Futbolda gerilimin düşmesi lazım. Nihayetinde spor. Futbolcular bu işi bizim kadar dert etmiyor. Bizim ülkede fanatizm hadsafhada. Trabzon'u severim, başarılı olmasını isterim. Bu yıl biz şampiyon olalım artık 😄

• Ben Ordu 85 rakımdayım yarın akşam kar görür müyüm ne zaman görürüm ve ne zaman ince de olsa örtü olur, yarın olur mu akşam gece, Salı sabahı mı Çarşamba sabahı mı beyazlamış şekilde uyanırım?

şimdiden teşekkürler.

araya kaynamasın diye.

• snow monster Buyur kardeşim kerem hocamızın detaylı tahmini burdan bakabilirsin.

şimdiden teşekkürler.

Yarın gece saatlerinde bir ihtimal kar yağışı başlayabilir. Çarşamba gün içinde devam eder sıcaklık düşmesiyle birlikte örtü oluşmaya başlayabilir. Ben 90m rakımdayım en az 3-4cm görürüz diye düşünüyorum.

• Yarın gece saatlerinde bir ihtimal kar yağışı başlayabilir. Çarşamba gün içinde devam eder sıcaklık düşmesiyle birlikte örtü oluşmaya başlayabilir. Ben 90m rakımdayım en az 5-6cm görürüz diye düşünüyorum.

Trabzon Maçka tarafı 300 rakım ne olur bu hafta

• Katılıyorum. Olan benim jesus'a olacak bu gidişle ümitim. Fenerbahçeli olduğum için değil vallahi, sırf şu adam ülkemizde bir kaç yıl daha kalsın diye Fenerbahçe şampiyon olsun istiyorum.

Şampiyon olamazsa gönderirler, halbuki kalırsa bence 1-2 yıla rekabeti kendi içimizde değil Avrupa arenasında yaşarız.

Hocam bence jesus bu ülkeye gelen ilk müthiş koç değil yani bulunmaz hint kumaşı değil ama ligin üstünde orasına kabulum ama sn. Koç fb nin başındayken şampiyonluk zor bence saçma sapan adamlar alıyor gs li olarak üzülmüyorsam adam madam değilim valla yazık paraya, ayrıca şaka maka bu sene iyi kadro kurdular bizim yönetim helal olsun drogbalı kadroyla eş denebilir hatta

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.