İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Geçen sene Haziran'da geçirdiğim kalp krizinin kontrol işlemleri, şimdilik iyi gidiyor bakalım..

İnşallah daha iyi olur benimde geçen gün tekledi kalp gittim stres dediler bir haftada iki cenaze Annem ve dayım zorladı heralde dikkatli ol gelmiş geçmiş olsun

• İnşallah daha iyi olur benimde geçen gün tekledi kalp gittim stres dediler bir haftada iki cenaze Annem ve dayım zorladı heralde dikkatli ol gelmiş geçmiş olsun

Bana Ocak ayında gittiğimde stres deyip lustral verdiler,altı ay sonra kalp krizi geçirdim,en sevdiğim arkadaşım ve babam 15-20 gün önce vefat etmişti,bir kardiyolağa gidip gerekirse anjiyo yaptırmanı tavsiye ederim,başka türlü tıkanıklık belli olmuyor kardeşim..

• Bana Ocak ayında gittiğimde stres deyip lustral verdiler,altı ay sonra kalp krizi geçirdim,en sevdiğim arkadaşım ve babam 15-20 gün önce vefat etmişti,bir kardiyolağa gidip gerekirse anjiyo yaptırmanı tavsiye ederim,başka türlü tıkanıklık belli olmuyor kardeşim..

Gitttim ve temiz çıktı

• Buca35 ve 1912 geçmiş olsun.

Tıp öğrencisi olarak tavsiyem kendinizi hiç riske atmamanız. Bu bir anlık bir şey ve ailenizde de böyle öyküler varsa mutlaka sık sık kontrole gidin ve beslenmenize dikkat edin. Son zamanlarda artış var çünkü kalp damar rahatsızlıklarında.

Tıp öğrencisi olarak tavsiyem kendinizi hiç riske atmamanız. Bu bir anlık bir şey ve ailenizde de böyle öyküler varsa mutlaka sık sık kontrole gidin ve beslenmenize dikkat edin. Son zamanlarda artış var çünkü kalp damar rahatsızlıklarında.

hocam belki cahilce bir soru olacak ama bu artışların aşı ile bağlantıları var mı. ?Bilimsel olarak kanıtlandı mı?

• hocam belki cahilce bir soru olacak ama bu artışların aşı ile bağlantıları var mı. ?Bilimsel olarak kanıtlandı mı?

Hiç cahilce değil hocam. Koca koca profesörler çıkıp anlatıyor bunu. Ben bizzat araştırdım çok yan etkisi var aşının dava bile yedi ama araştırmalar kalp damarla doğrudan bir ilişkisi yok diyor. Yeni yeni denenen bir yöntem de olduğundan fark edilememiş olabilir tabi zaten denize düşmüştük aşıya yılana sarılır gibi sarıldık mecbur. Ama aşı karşıtlığının yaygınlaştığı bu zamanlarda böyle temelsiz iddialar da tehlikeli. Bana kalırsa da aşıdan ziyade değişen yaşam tarzının büyük etkisi var aşıya gelesiye çok daha önemli etmenler var ki salgından önce de bu artış vardı kalp damar hastalıklarında.

• Hiç cahilce değil hocam. Koca koca profesörler çıkıp anlatıyor bunu. Ben bizzat araştırdım çok yan etkisi var aşının dava bile yedi ama araştırmalar kalp damarla doğrudan bir ilişkisi yok diyor. Yeni yeni denenen bir yöntem de olduğundan fark edilememiş olabilir tabi zaten denize düşmüştük aşıya yılana sarılır gibi sarıldık mecbur. Ama aşı karşıtlığının yaygınlaştığı bu zamanlarda böyle temelsiz iddialar da tehlikeli. Bana kalırsa da aşıdan ziyade değişen yaşam tarzının büyük etkisi var aşıya gelesiye çok daha önemli etmenler var ki salgından önce de bu artış vardı kalp damar hastalıklarında.

Bilgilendirme için teşekkür ederim

Bana iki stend taktılar,çok rahatladım,rektifiye yaptırmış gibi,eskiden %15 açıklıktan geçen kan,şimdi %100 dolaşıyor,hissediyorum.

Altı ayda beş kilo verip ideal kiloma ulaştım, sigarayı bıraktım,bi sürü ilaç,

Bende 52 yaşında aşının kurbanı olduğumu düşünmüyor değilim..

Buna da şükür,yırttık galiba..