Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yazık oldu gerçekten çok iyi başlamıştı halbuki. Ama kalite farkı çok var abi olmayınca olmuyor. Tüm toplar adamlarda, oyun oynatmıyorlar ki.

• Barselona ya yakışmayan hareketler. Dünyanın en büyük takımlarından birisin bunlara ihtiyacın olmamalı.

Güç farkı ortada yapacak bişey yok.

Teşekkürler Galatasaray

• Sağlık olsun Galatasaray'ım kurada Barcelona çıkması talihsizlikti iyi direndik ama olmadı. Orta sahamız bu kadar kolay geçilmeseydi iki pas yapabilseydik o bölgede çok farklı olabilirdi durum.Marcao Nellson ikilisi ayrıca bir tebriği hak ediyorlar bence.

• Orta sahadaki etkisizligimiz maçı dengede götürme planını sekteye uğrattı.buraya kadar gelmek bile başarıdır.ulke puanına yaptığı katkı için bu sezon özelinde teşekkürler Galatasaray.

• Sağlık olsun Galatasaray'ım kurada Barcelona çıkması talihsizlikti iyi direndik ama olmadı. Orta sahamız bu kadar kolay geçilmeseydi iki pas yapabilseydik o bölgede çok farklı olabilirdi durum.Marcao Nellson ikilisi ayrıca bir tebriği hak ediyorlar bence.

hocam elimiziden geleni yaptık ama beni üzen gs nin kaybetmesini bekleyen ne çok türk varmış puahahah yazıp patladı diyorlar yazık üzücü.... barselonaya elenmemiz normaldi ben bi sürpriz dışında beklemiyordum adamlar bizim 4-5 gömlek üstümüz... teşekkürler galatasaray :(

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• Maalesef ikinci yarı çok etkisiz kaldık.Gedson'u hazır değil diye almadık diyor Burak Elmas.Ama yerine alınan adam da oynatılmıyor.Gerçekten mükemmel bir transfer politikası👏👏Tez zamanda defolup gitmesi dileğiyle..

• Burak Elmas'a laf atılmasını doğru bulmuyorum. Gedson alınmamış olabilir ancak takımda ki çoğu çöp oyuncu transferi onun eseri değil. Fatih Terim'in isteği üzerine alındı her topçu. Berkan ve Cicaldau ikisine dünya para saçıldı peki sonuç? Torrent'e sabredilmeli. Seneye kendi kuracağı kadro ile çok daha iyi işler yapacaktır.

• @HerroYaMerro hocam, kısmen haklı olabilirsiniz fakat yönetim güven vermiyor ayrıca Okan Buruk gelmeliydi Terim sonrası takımı o kadar gömmeye gerek yok, sonuçta Şampiyonlar liginde göreceğimiz türden ekiplerle mücadele edildi.ben alkışlıyorum verilen mücadeleyi.torrent seneye burada olmayacak zaten kaldı 2 ayı. Yönetim de olmayacak.

• Bu twitter neden böyle çöp bir yer olmaya başladı eskiden daha güzel bir mecraydı, çok saçma yorumlar var insan nasıl bunu yazar hangi kafayla diye sorguluyorum bazen. Shakira diye gündem var kadına söven sövene gerçekten iğreniyorum her ne kadar sinirli olsakta eşine sövmek nedir. Galatasaray kaybetti diye zil takıp oynayacak olanlar mı dersin, 7-8 tane atacaktı acıdı Barcelona diyenler mi dersin resmen 5 dk bakayım dedim bakmaz olaydım. İyi güzel yorumlar tabi ki var ama şunları da görmesek mi artık.

• @HerroYaMerro hocam, kısmen haklı olabilirsiniz fakat yönetim güven vermiyor ayrıca Okan Buruk gelmeliydi Terim sonrası takımı o kadar gömmeye gerek yok, sonuçta Şampiyonlar liginde göreceğimiz türden ekiplerle mücadele edildi.ben alkışlıyorum verilen mücadeleyi.torrent seneye burada olmayacak zaten kaldı 2 ayı. Yönetim de olmayacak.

Teknik direktör konusunda herkesin fikri değişebilir hocam. Ben şahsen yabancı bir teknik direktör istemiştim her zaman ve Torrent'ten umutluyum. Takım tamamen Fatih Terim'in eseri. Rahmetli Mustafa Cengiz'in zaten Fatih Terim hakkında çok güzel bir konuşması vardı. Fatih hocaya çok büyük saygı duyuyorum ancak oynattığı futbol 20.yüzyılda kaldı. Emekli olma vakti gelmişti ve takımdan ayrıldığı içinde çok mutluyum açıkçası. Bu kadroyu Burak Elmas'a yıkmak yanlış sadece. O Fatih hocanın istediği topçuları aldı ve sonuç ortada.

• Burak Elmas'a laf atılmasını doğru bulmuyorum. Gedson alınmamış olabilir ancak takımda ki çoğu çöp oyuncu transferi onun eseri değil. Fatih Terim'in isteği üzerine alındı her topçu. Berkan ve Cicaldau ikisine dünya para saçıldı peki sonuç? Torrent'e sabredilmeli. Seneye kendi kuracağı kadro ile çok daha iyi işler yapacaktır.

Hocam olay burada Gedson değil,olaylar Burak Elmasın çelişkisi.Hazır bir adam getireceğiz deyip sezonun ilk yarısında kendi takımında oynamayan ve şu anda yedek kulübesine hapsolan biri getirdi.Yorumunuza saygı duymakla beraber alınan hiçbir futbolcunun kötü olduğunu düşünmüyorum.Sezonun başında gayet iyi oynayan bir takımdır bana göre.Ama Fb derbisinden sonra tepetaklak aşağı yuvarlandık.Torrent'e sabredilmesi gerektiği gibi takım için de sabır gerekli bence.Ama Burak Elmas için maalesef aynı düşünmüyorum.

• Bu twitter neden böyle çöp bir yer olmaya başladı eskiden daha güzel bir mecraydı, çok saçma yorumlar var insan nasıl bunu yazar hangi kafayla diye sorguluyorum bazen. Shakira diye gündem var kadına söven sövene gerçekten iğreniyorum her ne kadar sinirli olsakta eşine sövmek nedir. Galatasaray kaybetti diye zil takıp oynayacak olanlar mı dersin, 7-8 tane atacaktı acıdı Barcelona diyenler mi dersin resmen 5 dk bakayım dedim bakmaz olaydım. İyi güzel yorumlar tabi ki var ama şunları da görmesek mi artık.

Toplumda çığ gibi büyüyen kıskançlık var.Haset var.Memnuniyetsizlik var.Bunların yansıması.