Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yavuz'Han geçmiş olsun.

Dün iş yerinden arkadaşımın 7 günlük karantinası bitti. İş yeri tekrar işe başlayabilmesi için test istedi. Bugün test yaptırdı ve sonuç yine pozitif. İş yeri gelme diyor. Sağlık Bakanlığı'nı aradık , 7 günlük karantina bitmiş , sonuç pozitif olsa da risksizsiniz , tekrar karantinaya girmenize gerek yok diyor. Muhtemelen yakında hiç karantina olamayacak. Durum bunu gösteriyor.

karantinalar nereye kadar gidecek ki bence yazın ağır hastalar harici testler de kalkar gereksiz maliyet 110.000 pozitif çıkıyor nereye nasıl karantina altına alıcan bu kadar insanı ve şu aralar millet artık test olmuyor pozitif çıkarsam toplu taşıma kullanamam avm'ye giremem diye

• Geceden beri yogun vucut kirginligi sonucu sabah teste gittim. teste giderken atesimde 38.5 39.5 arasi ve sonuc geldi simdi pozitif ciktim. kucuk kizimida goturmustuk 4aylik daha oda pozitif cikti. Ilk defa geciriyoruz daha cidden boyle bir kafa agrisi gormedim yumurta gibi atese ne yaptiysam düşüremedim şuanlik. Kucuk kizimin yemesi iyi gozleri akiyor ve bogazi cok tahris olmuş durumda. Dikkat edin arkadaslar Allah herkese sifa versin

Geçmiş olsun

• Geceden beri yogun vucut kirginligi sonucu sabah teste gittim. teste giderken atesimde 38.5 39.5 arasi ve sonuc geldi simdi pozitif ciktim. kucuk kizimida goturmustuk 4aylik daha oda pozitif cikti. Ilk defa geciriyoruz daha cidden boyle bir kafa agrisi gormedim yumurta gibi atese ne yaptiysam düşüremedim şuanlik. Kucuk kizimin yemesi iyi gozleri akiyor ve bogazi cok tahris olmuş durumda. Dikkat edin arkadaslar Allah herkese sifa versin

Geçmiş olsun ,Tez zamanda eski sağlıklı günlerinize kavuşursunuz İnşallah

• karantinalar nereye kadar gidecek ki bence yazın ağır hastalar harici testler de kalkar gereksiz maliyet 110.000 pozitif çıkıyor nereye nasıl karantina altına alıcan bu kadar insanı ve şu aralar millet artık test olmuyor pozitif çıkarsam toplu taşıma kullanamam avm'ye giremem diye

Her ne kadar tedbiri elden bırakmasam da, günlük kaç vaka çıkmış kaç vefat sayısı var bakmıyorum şahsen. Artık hayatı olabildiğince normal kılmak gerekiyor. Haziran ile beraber testlerin kalkacağını aynı şekilde bende düşünüyorum.

• maç olmadı mı bugün ? Hatta Rizespor Mükemmel bir gol attı asist de Beşiktaştan

hocam çok komikti bi daha olmasın :D şaka bi yana bizim yönetim çok beceriksiz kulüpte zaten para yok ne olacak bu kulüplerin hali bilmiyorum başkanlar sömürdü kulüpleri yönetim kurulu üyeleri zaten ayrı kulüplerin borçlarının %70 yönetim kurulunun şahsi keyfi harcamaları yolsuzluk yaparak farklı ödemeler olarak gösterekek kulüpten paraları alıp kaçtılar... şimdiki başkanların yapacağı bir şeyde yok ali koçun da nur çebininde burak elmasında yapacağı bir şey yok hepsi devasa enkazlar aldılar allah aşkına 2,3,4,5 milyar borçlar konuşuluyor ayıptır yazıktır günahtır utanmazlar :!: :!:

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• hocam çok komikti bi daha olmasın :D şaka bi yana bizim yönetim çok beceriksiz kulüpte zaten para yok ne olacak bu kulüplerin hali bilmiyorum başkanlar sömürdü kulüpleri yönetim kurulu üyeleri zaten ayrı kulüplerin borçlarının %70 yönetim kurulunun şahsi keyfi harcamaları yolsuzluk yaparak farklı ödemeler olarak gösterekek kulüpten paraları alıp kaçtılar... şimdiki başkanların yapacağı bir şeyde yok ali koçun da nur çebininde burak elmasında yapacağı bir şey yok hepsi devasa enkazlar aldılar allah aşkına 2,3,4,5 milyar borçlar konuşuluyor ayıptır yazıktır günahtır utanmazlar :!: :!:

forum.havaforum.com/attachment/142523/

utanmazlar işte :!: :!: :!: bu borçların çoğu dediğim gibi derneğin borcu (kurul üyeleri keyfi harcamaları)

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• Habere bak ya bu forumdaki bilgili insanların hem bilgi seviyesi hem heyecanı bunların alayindan daha iyidir, Avrupa'dan parayla alınan verilerle kendilerini meterolog zannediyorlar, yapay zeka ve veri çağında gerikalmisligin daniskasi

• birçok sanasyonel ve sosyal medya ve kanallarına takipçi kazanmak için yapanlar için güzel bir değerlendirme olmuş sansasyonel olmalı ki dikkat çekmeli ama bunu sadece şahsi kişiler değil medya olarak kendileride yapıyor bunu bir çok haberde abartılı başlıklar oluyor sizi bi şekil meraklandırıp tıklamak zorunda bırakıyor medya internet heberleri de haberin içeriğine girdiğinizde de verdikleri başlıkla alakasız bi haber oluyor ayrıca forumumuzun yazar ve tahmincilerini kale azda olsa alsalardı geçtiğmiz sistemde istanbul yaşadığı yolda kalmalar hava yollarının uzun süre kapalı kalması gibi sorunları en aza indirlerdir en azından öğlen 12 gibi bir tatil ve herkezin eve gitmesini ve şahsi araçların kulanımı kar yağışı başlamadan yasaklanması gibi bikaç tedbir ile bu kadar sorun yaşamazdı istanbul gibi trafiği normal günde tıkanan bi şehir için ayrıca bu sistemde ki tv kanallarına ki bircok hava durumu tahmin yetkilileri sınıfta kaldı genelde 10 15 cm geçmicek ve genelde daha çok yüksek kesimlerde etkili olacak ve çok hayatı etkilemyicek bir kar olacağını ön gördüler ama bizim forumuz yazar tahmincileri 1 gün önceden bir çok uyarıyı yapmıştı