Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hollanda - Norveç = 2,5 Üst
    Karadağ - Türkiye = 2,5 Üst
    Finlandiya - Fransa = KG Var
    Galler - Belçika = KG Var
    Cebelitarık - Letonya = Ms 2
    Bosna Hersek - Ukrayna = KG Var
    Çek Cumhuriyeti - Estonya = Ms 1

Tahminler bu şekilde bakalım inş. tutar :hfyeni (18):

• o uzunca seri başı olma ihtimallerimizden sadece polonya oldu bu gece galler-belçika maçı var galler bir önceki maçta beyaz rusyayı 5-1 yenerek kendisine lâzım olan averajı aldı bu akşam beraberlik alırsa bizim 2. Olmamız durumunda seri başı olma ihtimalimiz kalmıyor. Tabi buraya kadar gelmişken tek farklı norveç galibiyeti beklemek heyacanlı olacaktır. Benim düşüncem berabere bitecek gibi. işte berabere biterse evimizde oynayıp berabere kaldığımız karadağ ve norveç maçlarına çok yanarız. Ayrıca dün akşam elindeki avantajı kullanamayan italya, evinde sırbıstana yenilen portekiz 2. Olmamız durumunda muhtemel rakiplerimiz arasına girdi. Play-off oynasak bile işimiz hiçte kolay değil maalesef

• Akşam maçlar bitiyor....

Norveç 1-0 Hollanda galibiyeti sonrası playoffa gidiyor

Türkiye 3-1 Karadağ galibiyeti sonrası 20 sene sonra dünya kupasına direkt gidiyor...

Neyse hayal kurmayalım bizimkiler kesin yenilir 😂😂

• Ben şeyi merak ediyorum geçen hafta faiz indirdik kurları uçurduk. Şimdi dolar altın vs kurlar uçuyor diye tekrar faiz arttırımı yaparlarsa ne olacak? Neyse ben hep elli liralık alıyorum ezan dinmez bayrak inmez elhamdülillah

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Bu dünyada akıllanmayacak olan 2 millet var. 1 yahudiler 2 Ermeniler.

Yahudiler ha bire Allahın gazabına uğruyor ama isyan etmeye zulüm etmeye devam ediyor.

Ermeniler de ha bire Türklerin gazabına uğruyor ama fitne çıkartmaya devam ediyor.

Karabağ da Azerbaycan askerine saldıran 100 ermeni askeri bummmm...

Azerbaycan ordusu ohal ilan etti

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Akşam maçlar bitiyor....

Norveç 1-0 Hollanda galibiyeti sonrası playoffa gidiyor

Türkiye 3-1 Karadağ galibiyeti sonrası 20 sene sonra dünya kupasına direkt gidiyor...

Neyse hayal kurmayalım bizimkiler kesin yenilir 😂😂

İhtimalleri değil oyunu konuşmalı, galibiyete odaklanmalıyız. Şenol Güneşte böyle puan hesapları yapmaktan oyunu konuşmamaya başlamıştı.

• Ben şeyi merak ediyorum geçen hafta faiz indirdik kurları uçurduk. Şimdi dolar altın vs kurlar uçuyor diye tekrar faiz arttırımı yaparlarsa ne olacak? Neyse ben hep elli liralık alıyorum ezan dinmez bayrak inmez elhamdülillah

Yılbaşına kadar politika faizini %12 ye indirmeyi hedefliyorlar hocam.

Bununla bağlantılı olarak kamu bankalarından düşük faizli konut ve ticari krediler dağıtacaklar.

Piyasa şu sıralar Perşembe günü faizin 200 baz puan indirileceğini fiyatlıyor.

Dövizdeki yükseliş maliyet artışlarını tetikliyor. Hızla yükselen fiyatlar onlarca kalem malın piyasada bulunamayışı ve karaborsa oluşumuna kadar götürecek bizleri..

Sonraki aylarda radikal faiz arttırımlarına gitmek zorunda kalacaklar. Günün sonunda elimizde yüksek kur, yükselmiş faiz ve daha da fakirleşmiş milyonlarca insanımız olacak.

• @4 Şubat hocam nasıl oldun? keyifler sağlık sıhhat iyimi?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @4 Şubat hocam nasıl oldun? keyifler sağlık sıhhat iyimi?

Hocam son bir yağ testi var. Radyasyon sıvı verip bakıyorlar. Eğer onda birşey çıkmazsa radyoterapiye gerek kalmayacak. Bu arada alternatif tıbbı sallamazdım. Ama frekanslarla yapılan tedavi şekli beni hayretler içinde bıraktı. Doktorlar bu kadar hızlı iyileşmeme anlam veremiyorlar. Merak eden olursa link atıyorum araştırsınlar...

Cem Uzan: AKP 400 milyar doları Katar'da saklıyor
    Genç Parti kurucusu Cem Uzan, AKP'nin 20 yılda verdiği tüm ihalelerden yüzde 25 komisyon aldığını, paraların Katar'da olduğunu iddia etti.
    www.cumhuriyet.com.tr

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Hocam son bir yağ testi var. Radyasyon sıvı verip bakıyorlar. Eğer onda birşey çıkmazsa radyoterapiye gerek kalmayacak. Bu arada alternatif tıbbı sallamazdım. Ama frekanslarla yapılan tedavi şekli beni hayretler içinde bıraktı. Doktorlar bu kadar hızlı iyileşmeme anlam veremiyorlar. Merak eden olursa link atıyorum araştırsınlar...

https://sunarakademi.com/healy/

geçmiş olsun hocam inşallah tamamen sağlığına kavuşursun.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN