Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• bugün durum değerlendirmesi için köye çıktım bahçede biraz dolaştım herangi bir sıkıntı göremedim hafiftende kar yağıyodu zaten.don olmadığı müddetce şimdilik fındıkta birsıkıntı görünmüyo enazından bizim oralarda.buarada ilk yağdığında 25 cm den fazla kar vardı şuan 10 cm felan kalmış😊

• Doğukaradeniz28 hocam kaç cm oldu

Dünden beri erime trendinde. Yağıyor ama hava ısındığı için eriyor. Şu an 40 cm civarı. Bu arada White Tiger28 hocama katılıyorum burada da fındıkta ağır hasar yok gibi. Yapraklarda donma var ama en azından benim rakımımda (850 rk.) fındık hala tomurcuk içinde ve zarar görmemiş görünüyor.

• artık kar soğuk bizi hiçbir anlamda sevindirmez aksine üzer başımızda yeterince bela varken birde fındıktan tarımdan darbe yersek vay halimize allah yardımcımız olsun inşallah

• Belki soğuk olunca millet dışarı çıkmaz. Ben şahsen millet evde kalsın diye soğuk olsun istiyorum. Sıcak havaları görünce özellikle yaşlılar dışarı çıkmaya başlayacak. Fındık felan umrumda değil şuan

• Belki soğuk olunca millet dışarı çıkmaz. Ben şahsen millet evde kalsın diye soğuk olsun istiyorum. Sıcak havaları görünce özellikle yaşlılar dışarı çıkmaya başlayacak. Fındık felan umrumda değil şuan

Valla hocam kaç gündür güzel soğuk var ama yinede dışarı çıkmaması gereken herkes dışarda bizim zihniyeti degiştirmemiz lazım bu kafayla işimiz zor

• özellikle 60 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olanlar çok çok dikkatli olmalı mecburi ve zaruri durum olmadıkca dışarıya çıkılmamalı ben bile ennemi ve babamı kaçgündür dışarıya çıkarmıyorum neistiyorlarsa ben alıp getiriyorum halkımızın bu konuda bilinçlenmesi lazım bu virisün şakasıyok zorla kimseyi evdede tutamayız lakin tehlikeyi anlaşılırbirşekilde idrak edersek yaşlılarımızda bunu anlayışla karşılayacaktır.ha illa inadı tutan varsa onada yapacak bişeyyok dünya hayatından bıkmış deriz olurbiter😀

• 2020 yılının ilk 3 aylık özeti....

Avustralya'daki yangınlar

Kobe Bryant kazada öldü

Elazığ depremi

Korona virüs

seller, kum fırtınaları, çığ felaketleri

ABD İran gerilimi

Bahar kalkanı harekatı

Şehitlerimiz

Barış pınarı harekatı

Çekirge istilası

Deve katliamı

Düşen uçaklar.........

• Yanginlarin çıktığı tarihi iyi bir arastirmaniz lazim. 2020 de degil!

• Hafta sonu şehirden olabildiğince uzaklaşalım dedik arkadaşın köyüne gittik güzel kar vardı muhtemelen buda buyıl gördüğümüz son kar yağışı olacak ha belki buralara yine yağabilir ama artık herşeyi tadında bırakmak lazım.kısaca bir değerlendirme yaparsak buyıl son geçirdiğimiz kışlara oranla bölgemiz adına iyi geçti diyebiliriz artık önümüzdeki sezon daha iyilerini görmeyi rabbim bizlere nasip eylesin 😊

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Deprem Bildirim Konusu 10k

• Gray Cities
    2. Replies
      10k
      Views
      735k
      10k
    3. Cagatay17

1. Futbola Dair Her Şey [2019/20] 5.2k

• Samet
    2. Replies
      5.2k
      Views
      159k
      5.2k
    3. Yigit254

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 4

• Samet
    2. Replies
      4
      Views
      86
      4
    3. Mrsnow

1. 🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

• Fease
    2. Replies
      23k
      Views
      1.7M
      23k
    3. O Sistem Buraya Gelecek!

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.4k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.4k
      Views
      273k
      3.4k
    3. Boeing 777-300E

1. İç Ege ve Batı Akdeniz Raporlar-Yorumlar 12k

• Samet
    2. Replies
      12k
      Views
      653k
      12k
    3. OgeBe_03

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 4

• Samet
    2. Replies
      4
      Views
      86
      4
    3. Mrsnow

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      64
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 13 (19.09.2020) Genel Yorumlama 187

• UmuTCaN
    2. Replies
      187
      Views
      2.9k
      187