­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Yemin ediyorum her konusmada destek paketi emekli maasi askeri ucret destegi bunlar surekli tekrarlaniyo halk zaten biliyor baska seyler duymak istiyor halk

• G├Ân├╝ll├╝ karantina nedir cidden vir├╝s g├Ânl├╝ne mi bakar insan─▒n vir├╝sle hep manevi ┼čeyler ortaya koyarak m├╝cadele vermeye ├žal─▒┼č─▒yoruz art─▒k ak─▒l ve bilmin ─▒┼č─▒─č─▒nda m├╝cadele vermemiz gerekti─čini halen idrak edemediler ┼čuanda en iyi ├Ânlem soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ getirip t├╝m halk─▒ doyurmak ve olabildi─čince g├╝nde 20-25 k test yaparak t├╝m vakalar─▒ izole ederek en iyi ko┼čullarda vakalar─▒ iyile┼čtirerek vir├╝s├╝ ├╝lkede yok etmek ve d─▒┼čardan katiyen kimsenin girmesine izin vermemektir ┼čunu 2 ay uygularsak vir├╝s kalmayacak bu topraklarda ├žok mu zor idrak etmek anlam─▒yorum y─▒llard─▒r vergi veriyor bu insanlar devlet 2 ay bakamayacak m─▒ bu vatanda┼ča zaten vir├╝sten kurtulal─▒m o zaman daha iyi bir konuma gelece─čiz d├╝nyada

D├╝┼čen bir ├ž─▒─čda hi├žbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Benim anlamad─▒─č─▒m durumu yerinde olan, asl─▒nda ├žal─▒┼čmasa 3-5 ay gayet de problem ya┼čamayacak olanlar varki d─▒┼čarda orda burda tak─▒l─▒yor. Umursam─▒yorlar arkada┼č. Okumu┼č olup da ├žok├ža cahil var. Ne diyece─čimi bilemedim art─▒k

• E─čer test say─▒s─▒n─▒ rakamlar ├žok ├ž─▒kmas─▒n diye d├╝┼č├╝rd├╝lerse son 1 haftad─▒r azalarak giden istatistikleri yalan olur, bak─▒n ├Âl├╝mler hala bu seviyede olacakt─▒r 4-5 g├╝n belki 1 hafta ama yeni vaka say─▒lar─▒nda ger├žekten kontrol alt─▒na alm─▒┼č g├Âr├╝n├╝yorlar. Keza ispanya da kontrol├╝ ele alm─▒┼č g├Âr├╝n├╝yor, italya y─▒ 1 hafta geriden takip ediyor. Bize gelince %17 ye d├╝┼čm├╝┼č daha fazla gayret ve yasaklarla %10 nun alt─▒na d├╝┼čmek hayal de─čil 2 hafta ya hadi bilemedin 3 hafta tam karantina belirli meslek grubu harici ├žal─▒┼čmayacak. ─░nan─▒n ivmelenmesi ├žok ├žok d├╝┼č├╝cektir. D─░kkatimi ├žeken ┼čey d├╝n hava k├Ât├╝yd├╝ o kadar kalabal─▒k yoktu belki de tatilin etkisi bug├╝n g├Âzle g├Âr├╝l├╝r art─▒┼č vard─▒ sokaklarda izmir i├žin konu┼čuyorum. Art─▒k hava g├╝zel diye mi yoksa mesai y├╝z├╝nden mi bilemedim

• :rolleyes::rolleyes::sleeping: konu┼čma bitince uyand─▒r─▒n beni insan yeni ┼čeyler g├Ârmek istiyor Azerbaycan da bile vaka say─▒s─▒ o kadar az iken al─▒nan tedbirlere bak bi de bize bak!X/

• Havalar─▒n ya─č─▒┼čl─▒ gitmesi daha iyi asl─▒nda bo┼č bo┼č gezenler ├ž─▒kamaz.Bunlar─▒n soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ getirece─či falan yok.

• G├╝zel bir ba─č─▒┼č kampanyas─▒ ba┼člatt─▒ cumhurba┼čkan─▒m─▒z kendisinin 7 ayl─▒k maa┼č─▒n─▒ ba─č─▒┼člad─▒ . B├╝t├╝n milletvekili ve b├╝rokratlar─▒ davet etti .

• Zekat i├žin ramazan─▒ beklemeye gerek yok. B─░Z B─░ZE YETER─░Z kampanyas─▒na kat─▒lman─▒z─▒ bekliyorum. Milletvekilleri 5.2 milyon ba─č─▒┼č yapm─▒┼č

• Zekat i├žin ramazan─▒ beklemeye gerek yok. B─░Z B─░ZE YETER─░Z kampanyas─▒na kat─▒lman─▒z─▒ bekliyorum. Milletvekilleri 5.2 milyon ba─č─▒┼č yapm─▒┼č

Hocam milletvekilleri de─čil bakanlar