Posts by SnowManN

İki gündür yaşadığım ağrılar, acılar beni mahvetti yüksek ateş, baş ve eklem ağrısı ile 3 kez hastaneye gittim 3.de covid testi alındı. Pelisin iğne oldum bu sefer tansiyon düşüklüğünden baygınlık geçirdim. Çok kötüydü. Allah'ım hasta olan herkese şifa versin. 🤲🤧

çok geçmiş olsun yine artışa geçti bu korona dikkat etmek lazım çevremde aşılılar dahil vakalar artmaya başladı. :(3232

Code
    2022.06.04 16:01:43  40.8498   28.2943        7.5      -.-  2.5  -.-   MARMARA DENIZI

Code
    2022.06.04 18:21:52  40.8022   27.7268       15.8      -.-  2.6  -.-   MARMARA DENIZI

Bir tane daha oldu gün boyu ara ara vurup kaçıyor niyeyse umarım daha büyüğü olmaz.

Code
    2022.06.04 19:51:13  40.8115   27.7447        9.9      -.-  2.0  -.-   MARMARA DENIZI                                    İlksel

External Content twitter.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Bu haber teyit edilmiş mi acaba çünkü henüz resmi kaynaklardan bir açıklama yok eğer tespit edildiyse ciddi. Korona hadi neyse de bu Maymun Çiçeği salgınının gerçekten ben de doğal olduğunu düşünmüyorum Kasım da Bill Gates çiçek hastalığının 'biyoterörizm' olarak kullanılabileceğini öne sürdü ve havaalanlarında aniden yayabileceklerini söylemişti ve kaç yıldır Afrika dışına çıkamayan virüs şu anda koronadan bile daha hızlı çoğu Ülkeye yayıldı bu normal olamaz.

Herkese Günaydın.

DSÖ'ye COVID-19 konusunda danışmanlık yapan Hollandalı virolog Marion Koopmans: maymun çiçeği salgınının "çok sıradışı" ve endişe verici olduğunu söylüyor. "Maymun çiçeği bildiğimiz kadarıyla bulaşıcı değil" diyor.

Maymun Çiçeği virüsü 1958 yılında tespit edilmiş 1970 yıllarından bu yana Afrika da az olan vakalarla yaşamını sürdürmüştür ve bu zamana kadar bu virüs Afrika dışına çıkamamıştır.

Ya bu virüs Korona gibi mutasyona uğrayıp insandan insana bulaşabilme yeteneği kazandı ya da başka bir şey dilerim vakalar artmaz ikinci bir pandemiyi hiç kimse kaldıramaz.

DSÖ: Maymun Çiçeği Hastalığı konusunda güncelleme yayınladı ve acilen yetkililere "yoğun halk sağlığı önlemleri" almalarını tavsiye etti!

Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz: https://www.who.int/emergencie…eak-news/item/2022-DON383

İnşallah boş bir virüstür bir pandemiyi ya da yasakları hiç kimse kaldıramaz.

Bu kadar şiddetli hisseden benmiyim istanbul icin ? Dedim tamam gidiyoruz sanırım. Alttan vurdu. Aynı şekil avcıların trakya kısmı hiç bişi hissetmemiş ilginç.

Hocam fatihtede baya salladı hatta 26 Eylül 2019 gibi olacak zannettim neyseki devamı gelmeden durdu

Bayağıdır aklıma geliyor söylemiyorum acaba hava forum olarak bir discord sunucusumu açsak isteyen ses gelir konuşuruz ondan sonra yayın açar hocalar ekran paylaşır izleriz analizlerini hem analizler bölünmezde yetkili kişilerin özel yetkileri var kimse konuşamazda çok güzel olmaz mı ?,

+olarak oyun oynamak isteyen müzik dinlemek isteyende dinleyebilir kendi ses odasında

bence forumdan devam edilmesi çok daha iyi olacaktır alıştık çünkü bu güzel ortama :)