­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• yalova beled─▒yes─▒ 65 ustu ucrets─▒z kart s─▒stem─▒n─▒ kald─▒rd─▒

• 60 ya┼č ├╝st├╝ olmad─▒─č─▒ bir forum olabiliriz evet ama forum ├╝yelerinin hi├ž mi 60 ya┼č ├╝st├╝ tan─▒d─▒─č─▒, annesi,babas─▒ k─▒sacas─▒ ailesi yok?

Ayr─▒ca bedava ula┼č─▒m kalkmaya ba┼člad─▒ yava┼čtan yar─▒n bir ├žok belediye buna kat─▒lacakt─▒r.

Bunu yazarken bu gruptakilerin cevap vermedi─či bir ortamda monolog bir yap─▒ olu┼čuyor. S├╝rekli bir cahil yaftas─▒ var tabiki evinde kalanlar─▒n oran─▒ daha y├╝ksek oldu─čundan bunu kabul etmiyorum. Orta─č─▒m─▒n annesi 89 ya┼č─▒nda kimseyi eve alm─▒yor ├žocuklar─▒yla y├╝zy├╝ze g├Âr├╝┼čm├╝yor. ─░htiya├žlar─▒n─▒ kap─▒ya b─▒rak─▒p gidiyorlar. B─▒rak─▒lanlar─▒ da dezenfekte edip kullan─▒yor. B├Âyle ├Ârnekler de var bilin isterim...

• YOK! Arkada┼č bizim millet kesinlikle anlam─▒yor derhal soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ gelmeli!!

Ve bu t├╝r kutlamalar─▒n yasaklanal─▒ 3 g├╝n oldu ├ž─▒ld─▒raca─č─▒m ya

• YOK! Arkada┼č bizim millet kesinlikle anlam─▒yor derhal soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ gelmeli!!

├çevremdekilerin ├žo─ču da bu kafada maalesef

Bize her yer Konya de─čil,├ž├╝nk├╝ her yer Konya kadar g├╝zel de─čil.

• ─░talya de─čeri s├╝rekli veriliyor ama 1000 vaka ├ž─▒kt─▒─č─▒nda test say─▒s─▒ 5000mi┼č. Bizde 670 vakada yakla┼č─▒k 15000 test var. Verileri do─čru irdelemek laz─▒m. Benim belirledi─čim 3 haneli de─čerler mevzusuna g├Âre kritik anlarday─▒z, ├Ânlemlerin en ufak ┼čekilde taviz vermeden uygulanmas─▒na devam etmek ┼čart.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Ya bu h├╝k├╝metimiz soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ uygulamak i├žin neyi bekliyor hala? N├╝fusun ├žo─čunun umrunda de─čil, bize bir ┼čey olmaz kafas─▒nda. Ekonomi laga lugas─▒ yapacak varsa da hi├ž yapmas─▒n b├Âyle devam edersek de ekonomi batacak ├Âb├╝r t├╝rl├╝ de batacak bu ipin ucu ka├žt─▒ art─▒k.

• ─░talya de─čeri s├╝rekli veriliyor ama 1000 vaka ├ž─▒kt─▒─č─▒nda test say─▒s─▒ 5000mi┼č. Bizde 670 vakada yakla┼č─▒k 15000 test var. Verileri do─čru irdelemek laz─▒m. Benim belirledi─čim 3 haneli de─čerler mevzusuna g├Âre kritik anlarday─▒z, ├Ânlemlerin en ufak ┼čekilde taviz vermeden uygulanmas─▒na devam etmek ┼čart.

Yanl─▒┼č bilgi veriyorsunuz hocam sizde 15.000 Test daha olmad─▒ yak─▒nda olacak ama

• italya 10.g├╝nde 323 vaka

Bizde 670

S├Âyleyeceklerim bu kadar ├Ânlem filan ald─▒─č─▒m─▒z yok ge├žen her dakika aleyhimize

Bu kadar karamsar olmay─▒n ├Ânemli olan test yap─▒lan insan say─▒s─▒.─░talya ilk 50 bin testte 27 bin vakaya ula┼čt─▒.Biz ise suana kadar 8 bine yak─▒n testte 670 vakaya ula┼čt─▒k.Tabi halk─▒m─▒z dikkatli olmazsa devlet isterse her kap─▒ya kilit vursun yine de yay─▒l─▒r.

• Ya bu h├╝k├╝metimiz soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ uygulamak i├žin neyi bekliyor hala!? Ekonomi laga lugas─▒ yapacak varsa da hi├ž yapmas─▒n b├Âyle devam edersek de ekonomi batacak ├Âb├╝r t├╝rl├╝ de batacak bu ipin ucu ka├žt─▒ art─▒k.

Hele ki bu videolar─▒ g├Ârd├╝─č├╝mden sonra bende senin gibi iyice yap─▒lmas─▒ gerekti─čini anlad─▒m ekonomi filan art─▒k umrumda de─čil.

• Yanl─▒┼č bilgi veriyorsunuz hocam sizde 15.000 Test daha olmad─▒ yak─▒nda olacak ama

Yakla┼č─▒k 15000 test dedim, do─čru okursan─▒z yanl─▒┼č bir bilgi vermedi─čimi anlayabilirsiniz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Yakla┼č─▒k 15000 test dedim, do─čru okursan─▒z yanl─▒┼č bir bilgi vermedi─čimi anlayabilirsiniz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

15000 test diye kan─▒tlanm─▒┼č diye bir ┼čey yok ama hocam o y├╝zden dedim

• Bu kadar karamsar olmay─▒n ├Ânemli olan test yap─▒lan insan say─▒s─▒.─░talya ilk 50 bin testte 27 bin vakaya ula┼čt─▒.Biz ise suana kadar 8 bine yak─▒n testte 670 vakaya ula┼čt─▒k.Tabi halk─▒m─▒z dikkatli olmazsa devlet isterse her kap─▒ya kilit vursun yine de yay─▒l─▒r.

Bizim insanlar─▒m─▒z─▒n hal tav─▒r ve zihniyetini g├Ârd├╝k├že i├žim sizin kadar rahat olam─▒yor maalesef adamlar ka├ž g├╝nd├╝r soka─ča ├ž─▒kmad─▒─č─▒ halde rakamlar ortada benim hesab─▒nda ├╝lkemizde tespit edilen her vakay─▒ kar┼č─▒l─▒k tespit edilemeyen 300 ki┼či diyorum yani 700├Ś300= 21000 dir benim i├žin ke┼čke dememek i├žin s├Âyl├╝yorum karamsarl─▒k de─čil ger├žekler bu