İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• ulan gene Anadolu yakası deyip deyip Avrupa yakası ihya olmasın. tarihini hatırlayamadığım bir sistem vardı. yine herkes Anadolu yakası şöyle Anadolu yakası böyle diye diye nazar ettilerdi. bütün sistem boyunca Avrupa yakasındaki arkadaşların fotolarını izlemiştik. bana bakın Avrupalılar çok da fazla batılatmayın külahları değişmeyelim.

• sistem batilasada bizim z.burnunda s 400 var. Dek acisindan rezalet bi yer. 2012 de 10 cm aldik heryer 50 cm 1 mt alirken. Bayrampasadan asagi inmiyo malesef.

• sistem batilasada bizim z.burnunda s 400 var. Dek acisindan rezalet bi yer. 2012 de 10 cm aldik heryer 50 cm 1 mt alirken. Bayrampasadan asagi inmiyo malesef.

güngören/bahçelievler olarak aynısı oluyor gecen senede çok oldu çok uyuz edici bir durum umarım bu sistemde olmaz😓

Hocam Pendikte aynı dek konusunda her seferinde dek Pendiği sıyırıp Kartal Maltepe civarından ileri geçmiyor dek konusunda çok şansısız inşallah bu sefer atarız ölü toprağını üzerimizden

hocam merhabalar sadece bu sistem açısından sormuyorum fakat Kağıthane metrolojik açıdan ne konumdadır rakım 85m

semih üstad iyi şeyler olacak gibi duruyor heyecan yapıyoruz en azından süprize açık bir sistem bu bile süper özlemişiz ben sabiha gökçen havaalanındayım sanırsam anadolu yakası doğusu gibi beyazlatırmı diye sorsam cocuklar soruyor valla cevaplarsan sevinirim

• ulan gene Anadolu yakası deyip deyip Avrupa yakası ihya olmasın. tarihini hatırlayamadığım bir sistem vardı. yine herkes Anadolu yakası şöyle Anadolu yakası böyle diye diye nazar ettilerdi. bütün sistem boyunca Avrupa yakasındaki arkadaşların fotolarını izlemiştik. bana bakın Avrupalılar çok da fazla batılatmayın külahları değişmeyelim.

Bu ne bilimsizliktir🤷🏻‍♂️

• diyagramda 1. ve 2. sistemin yağışları birleşmiş gibi gözüküyor gfs en az yağış veren senaryolardan can acıtıcı tek nokta ise 7 si akşam saatlerinde yağışın yağmura dönmesi sonra tekrar kar olması orayıda kurtarırsak çok daha iyi olabilir bu arada diyagram uzun vadede ateş ediyor -4 -5 ortalamada hamak kurulmuş..