15 Temmuz Unutulmayacak !

 • olanları bitenleri iyi izlemek iyi etüt etmek lazım, bu ülkenin vatandaşlarının verdiği vergilerle yapılan silahların tankların füzelerin yine bu vatandaşın üzerine doğrultulup kullanıldığı anlara şahitlik ettik.. Bizim uçağımız bizim helikopterimiz bizim meclisimizi bizim özel harekat binamızı, bizim insanımızı polisimizi vurdu ve şehit etti.. Yapılanları kendi adıma adıma hiçbir zaman hazmedemediğim gibi bu işi yapan bu işte parmağı olan hangi meslek üyesi olursa olsun, gazeteci,öğrenci, vatandaş, eğitimci, asker, polis, savcı, avukat vs hepsi bunun hesabını vermeli..Hoca efendi denen şahsiyete hala hoca efendi diyenler, kahraman askerimi şehit edip davasına "HERO" yazısıyla gelen şerefsiz kansızlar çatır çatır ödeyeceksiniz yaptıklarınızı.. Bu dünyada ve ahirette bu ülkenin evlatlarının elleri 2 yakanızda olacak.


  Yüzyıllar boyu birçok düşmanı dize getirmiş bu ırk, ilk defa bu kadar büyük bir hainliğe tanıklık etti,bu olanlardan iyi dersler çıkarmalı, işin siyasi boyutunu kenara bırakmalı, tek amacın ve gerçeğin bu vatan olduğunu unutmamalıyız. Beraber olmazsak bölerler bizi bölmek için hergeçen gün her türlü oyunu oynuyorlar. Zaman birlik zamanıdır!

  O zaman bu yazıyı yazmışım ve şuanda bu görüşlerimin hiç değişmediğini görüyorum.2.yıl dönümü gelirken bu günü ben ve benim gibi yaşayan kimse unutmayacak, biz 15 temmuzda direkten dönmüş bir milletiz, geleceği vatanı can damarı elinden alınacakken buna sahip çıkan el birliğiyle bu belayı def eden bir toplumuz.

 • Hain darbe girişiminin 3.yıl dönümü, bu öyle bir hainlikti ki, meclisimiz bombalandı, özel harekatçılarımız şehid edildi, boğaziçi köprüsü başta olmak üzere birçok yerde vatanını devletini toprağını seven kahramanlar şehit edildi. Fakat öyle bir şehidimiz var ki belkide girişimin gidişatını değiştirdi, hiç duraksamadan komutanından aldığı emri 1 an bile şüpheye düşmeden darbeci sözde generali alnının ortasından vuran kahraman Ömer Halisdemir. Seni unutanın kanı kurusun, bu darbeyi yaşayan vatan elden gidiyor diye sokağa fırlayan o kara geceyi yaşayan tüm vatan sevdalıları seni asla unutmayacak. Allah senden razı olsun şehidim..


 • 15 Temmuz bir demokrasi zaferidir.Fetö benzeri oluşumlar geçmişte de olmuş gelecekte de olacaktır.O yüzden özellikle cehaletden faydalanarak ortaya çıkan bu oluşumların tek panzehiri okumak araştırmak ve birlik ve beraberliğimizden ödün vermemektir.Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum...

 • O gün denemesi yapıldı... Önümüzdeki 2-3 yılda 15 Temmuz'dan zor ve karanlık günler bizimle olabilir. Fakat geçmişte olduğu gibi üzerimize çöktürülen her karanlıktan daha güçlü şekilde çıkacağız. Allah Türk milletine bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın.. Birlik ve Beraberlik içinde....

 • Allahım bir daha Türkiye'nin başına böyle hainlikler getirmesin.

  O hain kalkışma gecesinde Şehit ve Gazi olan tüm yurttaşlarımız kalbimizde olacaklar.


  Unutmayalım ki, bu hainlere karşı kalbimiz hep kinle dolsun.

 • 15 Temmuzun özelinde, başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere bu vatanın müdafaası için gözünü kirpmadan canını feda eden tüm şehitlerimizin ruhu şaad olsun.Kahraman gazilerimizede şükranlarimizi sunmayı kendime bir borç biliyorum. Allah hepsinden razi olsun. Allah tüm vatandaşlarimiza boyle vatan millet sevgisi ve bilinci nasip eder inşallah.( uzun süredir üyeyim bu ilk mesajimdir)

 • 15 temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnet ve dualarla anıyorum. Allah ülkemize bir daha böyle bir felaket yaşatmasın. Düşmana fırsat vermesin. Bugün hakkari de şehit olan 3 kahraman vatan evladının da şehadetlerini kabul etsin. Ailelerine sabır versin... Amin.

  Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

  Edited once, last by Besiktas ().