Teşekkürler Değerli HavaForum Severler!!!

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 12 senedir hava delisiyim. Kar yağdığında pencerelerden ayrılmam. İlkokulda hocanın izniyle tahtaya çıkar hava durumu sunardım. Bünyamin Sürmeli ve Gökhan Abur idolümdü. Beni tanıyan herkes hep havayı sorarlar. Buraya geçen sene üye olana kadar hiç bir şey bilmediğimi öğrendim. Ama şu geçen 1 yılda o kadar çok emeğiniz var ki.. Hem tahmincilerimiz hem moderatörlerimiz ve adminlerimizin büyük emeği geçiyor bize. Daha da öğreneceğimiz çok şey var. Edindiğimiz arkadaşlarda cabası. Birlikte daha güçlü... Nice 10 MİLYONLARA... Teşekkürler Hava Forum...

• arkadaşlar diğer havadurumu sayfasinda sayfasında sadece
    Arif abi yi sorduğum için..arif abinin tahminlerini beğendiğimi söylediğim için sayfadan atıldım hemen bunun nedeni nedir bilen varsa yazabilirmi....

• arkadaşlar diğer havadurumu sayfasinda sayfasında sadece
    Arif abi yi sorduğum için..arif abinin tahminlerini beğendiğimi söylediğim için sayfadan atıldım hemen bunun nedeni nedir bilen varsa yazabilirmi....

özelden konuyu bana yada bir başka mod arkadaşımıza yazarsanız size yardımcı olabiliriz . . .

• HavaForum artık ailem gibi gördüğüm bir sayfa... Bu sayfa sayesinde hem çok şey öğreniyoruz hem dostluklar kazanıyoruz... Birçok genç üyemizin vakitlerini böyle bir sayfada geçiriyor olması bile benim gözümde bu sayfayı bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürüyor... Böyle faydalı hobiler edinen kardeşlerimizi görmek çok hoş gerçekten... İyi ki varsın HavaForum... Hep birlikte nice senelere...

• Gün geçtikçe büyüyen yönetimiyle tahmincileriyle değerli üyeleriyle dahada büyüyecek olan bir siteyiz. Biz bir aileyiz ve bu ailenin ferdi olmak bana gurur veriyor eminim forumu sahiplenen aidiyet duygusu olan her üyede benim düşündüğümü düşünüyordur.. Durmak yok yola devam!

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bence burda teşekkür edilmesi gereken öncelikli kişiler büyük üstadlarımız olan @HaKaN-EFE*SnowMan* @Samet_113 , @cografyaciburak , @Efsane-Semih ve adını sayamadığım niceleridir...

Verdikleri tahminler , yorumlar ve KARDEŞLİKLERİ ile foruma binlerce ve milyonlarca kişileri çekmesidir..

Teşekkürler #HAVAFORUM Ailesi....

Karın ilk düşüşü sıradan değil, sihirli bir olaydır. Uyandığında yattığından daha farklı bir dünyaya gözlerini açarsın

Priestley

• 2015'ten beri üye olsam da bu sene aktif olmaya başladım. Bana kattıklarını saysam bitmez, 2015'te ki mesajlarımdan yola çıkarak bile bana katılanları gözlemleyebiliriz. Üstelik burayı sadece hava adına konuşmamak gerekiyor, damağımda yara çıktığında bile bana yardımcı olan bir topluluk burası, verilen ilaçlar hemen sonuç verdi. :hfyeni (29): Neyse çok uzattık ama güzel böyle bir toplulukta olduğum için mutluyum, nice milyonlara efendim.. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Havaforumu 2013 yilindan beri takip diyorum hatirladigima gore. Havaforumda yasadigim en zevkli sistem 2013 11 aralik sistemiydi. Hic unutamiyorum. Bu subat ayinda tekrar yasamayi isterim. Bu sitede olfugum icin cok mutluyum.

• Hava Forum ailesinde yer alıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Nice sistemleri, nice önemli bilgileri hep buradan öğrendim ve öğreneceğim inşallah. Bu vesileyle bende başta değerli yazarlarımız olmak üzere tüm yönetici ve üyelere teşekkürlerimi ve selamlarımı sunuyorum. Hep birlikte nice sistemlere diyorum... :)

• Havaforumu kuranlara ve emek verenlere tesekkur ederim, benim gibi hatta benden daha fazla kar sevdalisi arkadaslarla olmak çok güzel :) eskiden bi kendimi deli sanardim :D Bu arada 2015teki ziyaretçi patlamasinin sebebi nedir sizce? Ben de 2015te üye oldum.

• Havaforuma kuranlara ve emek verenlere tesekkur ederim, benim gibi hatta benden daha fazla kar sevdalsi arkadaslarla olmak çok güzel :) eskiden bi kendimi deli sanardim :D Bu arada 2015teki ziyaretçi patlamasinin sebebi nedir sizce? Ben de 2015te üye oldum.

Güzel kış ve reklam yapmamız :) .

• Bir doğa olayı aşığı olarak ilk başlarda cnnturk ile yetinirken sizin böyle detaylı olarak bütün doğa olaylarını ele alan bir site açmanız ve her an her dakika bilgiler verip uyarılar yapan bir ailenin içinde olmak beni çok mutlu ediyor iyi ki varsınız başarılarınızın devamını dilerim sizler nerde bizler orda..:)

• Öncelikle sunu söylemek isterim ki bu formu kuran geliştiren yöneten değerli büyüklerimiz ellerinize sağlık. İlk defa ciddi bir şey yazmayı deneyeceğim. Erken tanıdığım ama üye olmak için geç kaldığım bir forum. Yurt dışında takip ediyordum ama üye değildim. Yeni üye oldum sayılır Kasım ayında üye oldum galiba. İyi ki de olmuşum. 29 yaşındayım ilk defa bu kadar samimi bir ortam yakaladım sanal alemde. Sayenizde arkadaşlarıma çevreme şov yapıyorum şu gün kar gelecek bu kadar yağacak diye. Nerden biliyorsun diyorlar meslek sırrı söylenmez diyorum :D Son sistem de patladım gerçi ama yine de kar yağacak dedim yağdı :D

Yapım gereği her şeyi goy goya makaraya vuran bir insanım benim gibi bir varlığa sabır gösterdiğiniz için eyvallah :D İnşallah seneler seneleri sistemler sistemleri kovalar bu forum devam eder. İnşallah milyonlar milyonları devirir üyeler sağanak gibi yağar foruma :D

Çenem düştü yine hadi eyvallah ....

HAVA farzsa FORUM tarzdır

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.