Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Neu
    • Offizieller Beitrag

Zor maç, yorgun bir takim, ama 2. yarının ilk 15 dakikasindaki baski maca yetti, verilen penalti iptal edilen penalti kirmizi kartlar dogruydu.

Takibe devam..

• Zor maç, yorgun bir takim, ama 2. yarının ilk 15 dakikasindaki baski maca yetti, verilen penalti iptal edilen penalti kirmizi kartlar dogruydu.

Takibe devam..

İlk penaltı osayinin pozisyonu tartışmasız penaltı ikinci verdiği iptal edilen penalti değil iptal doğru ancak avantaja bıraksa fener golü atıyordu zaten erken düdük yanlıştı ilk kırmızıya birşey diyemiyorum kırmızı versede sarı versede birşey demezdim son pozisyonda kendini atmasa 2 saniye beklese teması alacaktı kendi erken atması temas olmadan atmasına sebep oldu hem kendini attırdı hemde penaltıyı yedi

• Varda bile yabancı olması yetti, sahada olsa çok daha rahat maçlar seyredeceğiz futbolsever olarak. Saha içini o kadar özlemişim ki, tarif edemem.

Bana kimse, İrfan penaltısında varda türk hakem olsa iptal ettirirdi demesin, işte hakem performansı budur.

Verdiği penaltıyı vermese, maç berabere bile bitse, ben bu var performansını alkışlarım.

Futbolda ileri gideceksek, saha içine de yabancı getireceğiz başka yolu yok.

• Varda bile yabancı olması yetti, sahada olsa çok daha rahat maçlar seyredeceğiz futbolsever olarak. Saha içini o kadar özlemişim ki, tarif edemem.

Bana kimse, İrfan penaltısında varda türk hakem olsa iptal ettirirdi demesin, işte hakem performansı budur.

Verdiği penaltıyı vermese, maç berabere bile bitse, ben bu var performansını alkışlarım.

Futbolda ileri gideceksek, saha içine de yabancı getireceğiz başka yolu yok.

Kararlar hem düzgün hem çok hızlı uygulandı. 2 dakika VAR'ı dinleyip 2 dakika da monitör başında süre kaybedilmedi. Çok başarılıydı cidden.

• Değerli Fenerbahçeli arkadaşlarımız da biliyor ki iptal edilen penaltıda Var hakemi Emre Malok gibi taraftar kılıklı bir Türk hakemi olsaydı iptal edilmeyecekti kırmızı kartta bonus olacaktı. Bu yıl FB maçlarının birçoğunda böyle karmaşık ya da gri pozisyonlar yaşandı ve takdir hakkı hep FB'dsn yana kullanıldı. Zaten bizim itiraz ettiğimiz nokta da buydu çoktan bitmesi gereken yarış bugünlere gelmiş oldu.

Neyse bakalım umarım bu yabancı hakem kararı olumlu yönde değişimlere sebep olur kimsenin hakkı yenmesin iyi olan kazansın yarın bizim maçı da heyecanla bekliyorum.

• Değerli Fenerbahçeli arkadaşlarımız da biliyor ki iptal edilen penaltıda Var hakemi Emre Malok gibi taraftar kılıklı bir Türk hakemi olsaydı iptal edilmeyecekti kırmızı kartta bonus olacaktı. Bu yıl FB maçlarının birçoğunda böyle karmaşık ya da gri pozisyonlar yaşandı ve takdir hakkı hep FB'dsn yana kullanıldı. Zaten bizim itiraz ettiğimiz nokta da buydu çoktan bitmesi gereken yarış bugünlere gelmiş oldu.

Neyse bakalım umarım bu yabancı hakem kararı olumlu yönde değişimlere sebep olur kimsenin hakkı yenmesin iyi olan kazansın yarın bizim maçı da heyecanla bekliyorum.

Aman aman... Süper lig kulüpleri tarihinde bir sezonda 40+ resmi galibiyete ulaşan ilk takım olmamız şans, atılan 85 gol hakemlerin ittirmesiyle. Türk hakemleri olmasa buralarda ne işimiz var? Sağolsunlar yarışın içinde kaldık. Ali Koç'tan Erden Timur'un yaptığı gibi Türk hakemlerine güveniyoruz açıklaması bekliyorum derhal.

Forumdaki Fenerbahçelilerin sesi olduğunuz için teşekkürler. Son derece objektif bir yorum olmuş. Umarım kapanır bu rezilrüsvabahçe.

• Aman aman... Süper lig kulüpleri tarihinde bir sezonda 40+ resmi galibiyete ulaşan ilk takım olmamız şans, atılan 85 gol hakemlerin ittirmesiyle. Türk hakemleri olmasa buralarda ne işimiz var? Sağolsunlar yarışın içinde kaldık. Ali Koç'tan Erden Timur'un yaptığı gibi Türk hakemlerine güveniyoruz açıklaması bekliyorum derhal.

Forumdaki Fenerbahçelilerin sesi olduğunuz için teşekkürler. Son derece objektif bir yorum olmuş. Umarım kapanır bu rezilrüsvabahçe.

Son dakikalarda aldığınız penaltı-kırmızı kart jokerlerinin haddi hesabı yok daha derbide bize verilmeyen penaltıdan bahsetmiyorum bile. Ayrıca objektif olmak zorunda mıyım? Sanki sizin mesajlarınızı görmedik okumadık kendine gül önce :)

• Eğer haber doğruysa ( haber doğru değilse silerim paylaşımı ) paralar cepte kaldı;

Gazeteci Burhan Can Terzi'nin haberine göre; Alanyaspor yönetimi, Galatasaray'ı yenmeleri halinde takıma 10 milyon TL'lik prim sözü verdi.

• keremsiz takım çok daha güzel, haftalardır söylüyorum, sosyal medyada da çoğu taraftar aynı fikirde

ama okan hala 11’e koyup duruyor şu el frenini

BORN IN WINTER