Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Verilmeyen penaltı kartlar sözde herseye dobra yorum yapan arkadaşlar vardı gelsinler burdada yapsınlar

Verilmeyen penaltı yok

galatasaraya verilmeyen kart kadar beşiktaşa verilmeyen kart var

çok temiz bir galibiyet, hiç bahane üretmeye gerek yok

• Samet

Hat das Thema geschlossen.
  • Samet

Hat das Thema geöffnet.
  • Samet

Hat das Thema geschlossen.
  • Samet

Hat das Thema geöffnet.
  • Ligden çekilmek hiçbir şeyin çözümü değil tekrar yükselince yine aynı yapıyla mücadele edeceğiz. Bazı şeylerin kökten değişmesi lazım konu sadece Fenerbahçe değil Türk futbolu geri dönüşü olmayan saçma bir noktaya gidiyor.

rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123

• Ligden çekilmek hiçbir şeyin çözümü değil tekrar yükselince yine aynı yapıyla mücadele edeceğiz. Bazı şeylerin kökten değişmesi lazım konu sadece Fenerbahçe değil Türk futbolu geri dönüşü olmayan saçma bir noktaya gidiyor.

Ligden çekilince bu ligin oynanacağını mı düşünüyorsunuz? Fenerbahçe'siz Türk futbolunun devam edebilme şansı yok. Tepkimizi koyduk gerekli aksiyonların alınmasını bekliyoruz.

Bu yapı öyle bir yapı ki dün yaşananlar baştan sonra bu yapının ürünüydü. Sen Trabzonspor Fenerbahçe maçı girişinde nasıl arama yapmazsın? Passoligi olmayan adamın tribünde işi ne?

Ligden çekilme kararı gerekli kişilerin gözünü korkutup bu yapının üzerine gidilmesini sağlayacaktır.

• Şimdi olaya biraz Fransız kaldım, bağışlayın yoğunluktan ilgilenemiyorum, ligden çekilme mevzusu nedir, bilgi verirseniz sevinirim

Son zamanlarda yaşanan futboldaki kara olaylar neticisinde 2 Nisan'da kurul toplanacakmış. Ali Koç'da kurula %50,1'i geçelim ve ligden çekilelim garantisi istedi.

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Son zamanlarda yaşanan futboldaki kara olaylar neticisinde 2 Nisan'da kurul toplanacakmış. Ali Koç'da kurula %50,1'i geçelim ve ligden çekilelim garantisi istedi.

Yeni video mu bilmiyorum ama ligden çekilmek biraz zor. Bayağı bir cesaret ister, hikaye bana göre.

• Offizieller Beitrag

Ali Koç yine birşeylerin bahanesini hazırlıyor. Fenerbahçe ligten filan çekilmez, çekilmemeli hatta bu tehditte bile bulunulmamalı. Haftasonu yaşanan olaylardan sonra ilgili takıma ciddi yaptırımlar gelmeli ve bir zahmet Federasyon son 6 ayda yaptığı berbat ötesi yönetimle gitmesi gerektiğini anlamış olmalı ve gitmeli.. Çözüm Fenerbahçenin ligten çekilmesi değil, sayın Koç önce takımına ve yönetimine odaklansın..

• Fenerbahçe'li tek bir futbolcuya bile 1 maçtan fazla ceza verilirse ligden çekilmeli takım, 1 maç da fazla ama TFF'nin skandal kararlarına alışık olduğumuz için kötünün iyisi olarak yorumlarım.

• Son zamanlarda yaşanan futboldaki kara olaylar neticisinde 2 Nisan'da kurul toplanacakmış. Ali Koç'da kurula %50,1'i geçelim ve ligden çekilelim garantisi istedi.

Kendini acındırıp cezaları azaltmaktan başka bir şey değil bu. Ligden kimse çekilmez

• Ligden çekilince bu ligin oynanacağını mı düşünüyorsunuz? Fenerbahçe'siz Türk futbolunun devam edebilme şansı yok. Tepkimizi koyduk gerekli aksiyonların alınmasını bekliyoruz.

Bu yapı öyle bir yapı ki dün yaşananlar baştan sonra bu yapının ürünüydü. Sen Trabzonspor Fenerbahçe maçı girişinde nasıl arama yapmazsın? Passoligi olmayan adamın tribünde işi ne?

Ligden çekilme kararı gerekli kişilerin gözünü korkutup bu yapının üzerine gidilmesini sağlayacaktır.

Arkanda siyasi güç olursa arama yapmaz polis de koymazsın. Maalesef bizim ülkemizde işler böyle yürüyor. Fenerbahçe'nin otobüsü kurşunlandığında ''maça çıkmazsanız bedelini ödersiniz'' diyen futbol federasyonunun şimdi de trabzona caydırıcı bir ceza vereceğini düşünmüyorum. Kurşunlayanların da hala bulunamaması (!) ayrı bir rezillik. Kısaca tff tarafından verilecek her karar, Fenerbahçe'ye en çok zarar verecek karar olacaktır. Aksi olmaz zaten :)

rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123

• Son zamanlarda futbolun siyasete karıştığını hissediyorum. Özellikle şu Galatasaray ve Fenerbahçe yönetiminin arasındaki siyaset ayrılığı ortalığı daha da karıştırıyor...

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Öncelikle tüm Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun, Trabzonspora en ağır cezalar kesilmelidir ki çok yüksek ihtimalle de kesilicek öyle düşünüyorum, taraftarları 1 haftadır bunun sinyalini veriyordu zaten tehditleriyle ama oosterwolde ve osayide cezasız kalmamalı, özellikle oosterwolde güvenliklerin yere yatırdığı adamın kafasına koşarak var gücüyle tekme atıyor