Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Okan Hoca'ya sormadan nasıl yaparsınız böyle bir şey :D Çok büyük hoca olduğunu düşünüyorum ancak bu açıklamalar kendisine yakışmıyor. Kendisinin dediği gibi adamlar sistem değişikliğine gitmiş ve bu sistemle geçen hafta maç kazanmışlar.

Hatayspor bize karşı 5'li defans çıkınca herkes neden sistem değişti Volkan Hoca diye ortalığı ayağa kaldırmıştı. Bunun tam tersi şekilde yorumlanması garip. Sen Galatasaray'sın. Hücumda aksaklık yaşadığın için adamlar tabii ki de defansı sağlama almak isteyecek. 1-0'ı kovalayacaklar.

Ben de teknik direktörlerin bu tarz açıklamalarını benimsemiyorum, bu tarz yorumları biz taraftarlar sokakta, forumda vs yapmalıyız.

Bu arada Hatayspor sizin maça kadar 4lü defans yaparken sizin maçta 3lü defans yapmışlardı hocam.

• Keremin kaçirdiği golden sonra maçi kapattim. Hala bu şahista israr ediliyorsa bizim okan burukta da iş yok demektir. Umarim yeniliriz de artik bişeyler değişir takimda. Bıktık şu heriften bıktık be. Yeter be kardeşim. Seni futbolcu yapanın ... Ben ya .

• Keremin kaçirdiği golden sonra maçi kapattim. Hala bu şahista israr ediliyorsa bizim okan burukta da iş yok demektir. Umarim yeniliriz de artik bişeyler değişir takimda. Bıktık şu heriften bıktık be. Yeter be kardeşim. Seni futbolcu yapanın ... Ben ya .

Hadi kerem tamam da zaha ya ne diyorsun? Devamlı bi ekşi sıfatı var.bende kızıyorum bazen kereme hatta çoğu zaman ne var bu adamda ısrar ediyor diye ama bugün gayette çabalıyor. Ama zaha ? Ne yapıyor Allah aşkına neden keremin girdiği pozisyonlara giremiyor?

• Hadi kerem tamam da zaha ya ne diyorsun? Devamlı bi ekşi sıfatı var.bende kızıyorum bazen kereme hatta çoğu zaman ne var bu adamda ısrar ediyor diye ama bugün gayette çabalıyor. Ama zaha ? Ne yapıyor Allah aşkına neden keremin girdiği pozisyonlara giremiyor?

Son yılların en berbat kadrosunu kurduk da kimse farkında değil. Kağıt üzerinde hepsi yıldız. İcraatte...Zaha kayıp,tete kayıp,hakim kayıp,mertens kayıp,ndombele kayıp,kerem kayıp,oliveira kayıp,angelinoyu söylemeye gerek yok gitti zaten. Bu takımın buralara gelmesi 150 yıllık futbol serüveninin bir mucizesi...

• Ben de teknik direktörlerin bu tarz açıklamalarını benimsemiyorum, bu tarz yorumları biz taraftarlar sokakta, forumda vs yapmalıyız.

Bu arada Hatayspor sizin maça kadar 4lü defans yaparken sizin maçta 3lü defans yapmışlardı hocam.

Maça beşli savunma ile başladılar hocam. Atmış olduğunuz görüntüdeki dizilim yanlış. Ghoulam da zaten yılların sol beki. İlk yarıda maçı bitirmiştik zaten bu maçta da.

Bir alttaki yorumunuza da katılıyorum. Tam tersi olsa tüm Fenerli sayfalar girerdi bunu. Futbol tayfa çok toxicleşti maalesef. Benim derdim bunu bu işten para kazanan profesyonel adamlardan görmemek. Onlar yapmasın.

Bizim maçta da teknik direktörleri Servet Çetin'di iyi ki. Bizim efsanemiz olsa çok farklı iddialar atılırdı.

• Hocam ben yanlış hatırladığımı sanmıyorum ama yine de kontrol ettim, beinsportsdan maçın özetine baktım, 3lü defansla başladılar ve öyle de devam ettiler, o günkü maça kadar da çok iyi bir hatay vardı ve 4lü savunma oynuyorlardı.

• Galatasaray Mayıs ayına kadar kafa kafaya giderse şampiyon olur. Evet çok iyi oynamıyoruz. Ancak kadro kalitesi bir iki takviye ile gayet iyi durumda. Ve bir şekilde kazanıyoruz.

• Galatasaray Mayıs ayına kadar kafa kafaya giderse şampiyon olur. Evet çok iyi oynamıyoruz. Ancak kadro kalitesi bir iki takviye ile gayet iyi durumda. Ve bir şekilde kazanıyoruz.

Geçen sene biz bunu yapamadık işte. Jesus açık futbol uğruna sürpriz puan kayıpları yaşayınca Galatasaray 1-0 bile kazansa, zorlanarak da kazansa, koptu gitti.

İsmail Kartal derbide çok eleştirildi, ama doğrusu buydu, kaybetmemek daha önemliydi.

Bunu bir kez gaza gelip bozdu (Trabzonspor maçı) o maçıda kaybetti zaten

• Onurmakkonen hocam senin paylaştığın görsel ( Demirel-Dzeko ) üzerinde yazan açıklamalar bence yanlış.

Maça 5li defansla başlanmadı kesinlikle.

Hocam maçı da net hatırlıyorum zaten dediğim gibi Ghoulam defansif özelliğiyle ön planda olan bir oyuncu ancak açıklamalar neden böyle olmuş anlamadım. Aklımda beşli diye kalmış. Geçen senenin Fenerbahçe'si gibi bir sistem Volkan Hoca'nın denediği. Top Hatayspor'dayken üçlü top Fenerbahçe'deyken beşli oynamışlar. Yine de girilecek risk değil bu tür şeyler bence. Stoperde oynayan Burak'ın da ilk maçıydı sanırım. Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için.