Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Berbat bir maçtı bir de hakem korkudan maçı erken bitirdi kazasız belasız bu maç bitsin bizde evimize gidelim düşüncesiyle😆😅

• İki hoca da sınıfta kaldı bu maçta özellikle okan hoca dakika 85e kadar icardi ve kereme nasıl tahammül etti bi açıklasın allah rızası için .Hakeme gelirsek ilk yarıda net penaltımızı vermedi ikinci yarıda da joshua boey pozisyonunda joshuaya kart verecegine boeye verdi

• İki hoca da sınıfta kaldı bu maçta özellikle okan hoca dakika 85e kadar icardi ve kereme nasıl tahammül etti bi açıklasın allah rızası için .Hakeme gelirsek ilk yarıda net penaltımızı vermedi ikinci yarıda da joshua boey pozisyonunda joshuaya kart verecegine boeye verdi

King’te kart gördü o pozisyonda hocam.

• Maçta 45 faul oldu . Her 2 dk 1 faul . Oyun olmadı.GS nin istediği buydu zaten yenmek için oynamadı. İşi kendi evine bıraktı gibi.Fenerde atmak için net pozisyon bulamadı. Aylardır herkes bu maçı bekliyor. Sıkıcı bir maç.

• Sonunda bitti işkence. Bir iddiası olmayan 2 ptt ligi takımının maçı gibiydi.

Fenerde Fred yoktu bizde İcardi. 10 kişi oynadık. Bakambu olsa en azından hareketlilik getirirdi. Biz çabuk unuturuz aşkın olayımı filan kredisi azaldı.

• leş gibi maçtı

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Sonunda bitti işkence. Bir iddiası olmayan 2 ptt ligi takımının maçı gibiydi.

Fenerde Fred yoktu bizde İcardi. 10 kişi oynadık. Bakambu olsa en azından hareketlilik getirirdi. Biz çabuk unuturuz aşkın olayımı filan kredisi azaldı.

Cuma günü fener bir de yenerse bizi homurdanmalar başlar iyice artık bakambu oynamalı kesinlikle

• Offizieller Beitrag

Galatasaray takımı bizden daha yerleşik ve daha iyi organizasyonu olan bir takım. İsmail hoca Fred yokluğunda demiş ki ben normal oyunumu oynamaya kalkarsam Galatasaray hem avrupa tecrübesinden dolayı maçı iyi götürür hemde neredeyse her maç ortalama 5-6 pozisyona giriyor bizim maçı da boş geçmezler o sebeple sert ve rakibi bezdirmeye yönelik oynayayım en kötü yenilmem.. Dediği gibide oldu, Galatasaray pozisyon bulmakta zorlandı Fenerbahçe zaten duran toplar ve kanatlardan gelebilecek çok istisnai toplar (özellikle Ferdi) dışında üretkenlik sağlayamayacaktı, sağlayamadı. Hakemde bu maçta beni yerler diyerek neredeyse her an maçı böldü, her pozisyona faul çaldı.

İlk yarıda İcardiye yapılan pozisyon penaltı ancak çalınmadı, hakem eşitliği bozmak istemedi özelliklede bir penaltı ile..

Bunun dışında sarı kartlık yada hafif sertlik içeren pozisyonlar normal, bu maç derbi maçı sertlikte olur itiş kakışta olur, taraftar aleyhte yada leyhte tüm kararlara seste çıkarır tezarühatta yapar, Altında başka şeyler aramayada gerek yok açıkçası.. Bana göre Fenerbahçe için şampiyonluk kendi elinde olmayacak bundan sonra, Galatasaray abuk sabuk puan kaybı yaşamazsa Arenada Fenerbahçeyi yener ve ligi alır. Fenerbahçenin tek umudu puan farkının 4 çıkması olacaktır.