Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Offizieller Beitrag

Adana Demirspor kapalı oynayan bir takım değil ama maalesef stoperler konusu zayıf karnımız şuanda, açıkçası maçta puan kaybı büyük olasılık. Ama İsmail hoca stoperlerin önünü iyi kapatabilirse takımda ritmini bulursa istediğimiz olabilir. Yine de derbiler dışındaki en zor deplasmana gidiyoruz, hayırlısı bakalım

• Malesef Adana macindan puan almamiz cok cok düsük ihtimal bu defans ve orta saha hattiyla. Macı izlemeyi bile düşünmüyorum karar vermedim o derece çünkü biliyorum Samet hata yapacak orta sahada ismailde yok zajc ve crespo topu ikinci bölgeden 3. bölgeye taşıyamayacak onlarda öyle bir kapasite yok sürekli geri oynayacaklar Dzekoya adam akıllı top gelmeyecek.

• Baya düşündüm ben hoca olsam ne yapardım diye bir çözüm ürettim. İsmail ve Fred'in yokluğunda nitelik açısından ziyade nicelik bir anlayış geliştirdim. Orta saha ve forvet hattımı değiştirdim. Ki savunma zaafiyetini örtmek için. Ön alan presini mevcut kadro ile dizayn ettim.

Arka dörtlü Osayi Mert Osterwolde Ferdi yaptım. Orta alan 6 numara Bartuğ. Önlerine pres gücü yüksek üçlüyü İrfan Crespo Syzmanski olarak düşündüm. Hemen önlerinde D'Zeko ve Batshuayi tandemi. Stoperlerin ve Bartuğ'un çakılı oynamasını benimseyerek Osayi ve Ferdi kanat bek anlayışları ile orta alan ve forvet hattına çizgiye basarak ve içeri katederek destek verebilirler. Bu durumda Osayi Crespo İrfan Syzmanski Ferdi Batshuayi pres gücü yüksek 6'lı hattımı oluşturuyor. Ancak bu düşünce de savunma zaafiyetini örtebilir, adana demiri topla çıkarken hataya zorlayıp sonuca varabiliriz dedim. Tadic'i bu maç özelinde yedeğe çektim. Oyunun geri kalan periyodunda topa hükmedilmesi gereken anlara sakladım. Kısaca 4-1-3-2 şablonu

• Akşamki maç nasıl biter bilmiyorum ama bol gollü olacağını düşünüyorum.

Adana savunmada çıkarken açık veren bı takım Feneri zaten biliyoruz eksik var bu haftada geçen haftadan bı farkı yok eğer geçen haftadan bı nebze olsun Fener savunması dikkatli olursa ki zor belki 1 puan alırız Adana savunmayı sağlam yaparsa açılması çok zor.

• Narsil abinin tarafsız olduğuna güveniyorum ve şahidim. Forumda binlerce kişi ile uğraşıyor. Taraflı tutum sergilediğini söyleyip insanların önüne atılması hoş değil. Kaldı ki Futbol konusunda. İyi forumlar herkese

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Tottenham ile Fenerbahçe benzerliği 😂

Bu arada Tottenham dün kaybetti, umarım bugün de Fenerbahçe kaybeder:)

Trivela Rabona auf Instagram: "Fenerbahçe ve Tottenham, aslında aynı takım mı? 🧐 #fenerbahçe #tottenham"
    22K likes, 148 comments - trivelarabona on November 11, 2023: "Fenerbahçe ve Tottenham, aslında aynı takım mı? 🧐 #fenerbahçe #tottenham"
    www.instagram.com

• 996d4266a68.jpg

af4590ae41f85f2b1ca6ef29.jpg

Rize ve kasımpaşanın ligde olduğu her sezona Galatasaray rakibi fenerbahceye gore -12 puanla başlıyor otomatikman son yıllarda bu ikisine hatayspor da eklendi.Bunları biz taraftar olarak görüyoruz da yönetimden tek bir gören bile yok mu acaba onu merak ediyorum hiç bahsetmiyorlar bu konudan.Tam tersi olsa her tarafda bu iki kulüp konuşulurdu

• Offizieller Beitrag

Narsil abinin tarafsız olduğuna güveniyorum ve şahidim. Forumda binlerce kişi ile uğraşıyor. Taraflı tutum sergilediğini söyleyip insanların önüne atılması hoş değil. Kaldı ki Futbol konusunda. İyi forumlar herkese

Sorun yok kardesim, herkes kendi penceresinden bakiyor. Ben unuttum gitti bile. Neler gordum neler 11 yilda, bunlara takilmam:)

• 996d4266a68.jpg

Rize ve kasımpaşanın ligde olduğu her sezona Galatasaray rakibi fenerbahceye gore -12 puanla başlıyor otomatikman son yıllarda bu ikisine hatayspor da eklendi.Bunları biz taraftar olarak görüyoruz da yönetimden tek bir gören bile yok mu acaba onu merak ediyorum hiç bahsetmiyorlar bu konudan.Tam tersi olsa her tarafda bu iki kulüp konuşulurdu

Yenilmişsiniz güzel bir futbol oynamadan iğneyi kendinize batıracağınıza hala dilinizde fenerbahçe. Bakın biz geçen trabzondan 3 yedik bir çoğumuz hakemin trabzonun doğrandığınıda söyledik, üzüldük eleştirdik köşemize çekildik. Aynısını siz de yaparsınız bir gün umarım.

• Offizieller Beitrag

Fenerbahçemize başarılar..

• 996d4266a68.jpg

Bu nasıl bir algıdır. Valla artık yazılanlara şaşıyorum mesela rizeyle ilgili attığınız maçların arasında rizesporun başında galatasarayın efsanelerinden Bülent korkmazın olduğu maçlarda var. sanırım galatasaray efsaneleride fenerbahçeye çalışıyor. Rizedeki fenerbahçenin 6/0 kazandığı maçtada rizesporun başında bülent korkmaz var. Eğer öyleyse sadece fenerbahçeye helal olsun derim

• Yenilmişsiniz güzel bir futbol oynamadan iğneyi kendinize batıracağınıza hala dilinizde fenerbahçe. Bakın biz geçen trabzondan 3 yedik bir çoğumuz hakemin trabzonun doğrandığınıda söyledik, üzüldük eleştirdik köşemize çekildik. Aynısını siz de yaparsınız bir gün umarım.

Hocam öz eleştiri zaten yapılıyor yapılacak da ama böyle bir gercegi de kimsenin konuşmaması tuhafıma gidiyor,hataysporun bi trabzon galatasaray maclarına bakın bir de fenerbahce macına o burak yılmaz denen futbolcuyu bir daha oynatacak mı volkan hoca cok merak ediyorum

• Bu nasıl bir algıdır. Valla artık yazılanlara şaşıyorum mesela rizeyle ilgili attığınız maçların arasında rizesporun başında galatasarayın efsanelerinden Bülent korkmazın olduğu maçlarda var. sanırım galatasaray efsaneleride fenerbahçeye çalışıyor. Rizedeki fenerbahçenin 6/0 kazandığı maçtada rizesporun başında bülent korkmaz var. Eğer öyleyse sadece fenerbahçeye helal olsun derim

Hocam ona kalırsa rizesporun son 16 yıldaki tek galibiyeti de okan buruk teknik direktörken ve fenerbahce tarihinin en kötü sezonlarından birini geçirirken gelmiş bir de böyle bakmak lazım

• Hocam ona kalırsa rizesporun son 16 yıldaki tek galibiyeti de okan buruk teknik direktörken ve fenerbahce tarihinin en kötü sezonlarından birini geçirirken gelmiş bir de böyle bakmak lazım

Bu cevapla kendi tezini kendin çürüttün zaten takımların arasındaki kalite farkına varınca aralarında 100 maç yapsalar 90/95 tanesini fenerbahçe kazanır bunun altında birşey aramaya çalışmak öküzün altında buzağı aramakla aynı şey

• Hocam öz eleştiri zaten yapılıyor yapılacak da ama böyle bir gercegi de kimsenin konuşmaması tuhafıma gidiyor,hataysporun bi trabzon galatasaray maclarına bakın bir de fenerbahce macına o burak yılmaz denen futbolcuyu bir daha oynatacak mı volkan hoca cok merak ediyorum

Hocam mesela okan buruk un başakşehir yıllarına baktığımızda galatasaraya karşı 16 maçta 11M 2B 3 galibiyeti var bu açıdan bakarsak yüzlerce farklı yorum getiririz. Bu arada hiç oynamayan ömer faruk da galatasaray maçında oynadı bunu da diyeyim hocam iyi forumlar.

• Yenilmişsiniz güzel bir futbol oynamadan iğneyi kendinize batıracağınıza hala dilinizde fenerbahçe. Bakın biz geçen trabzondan 3 yedik bir çoğumuz hakemin trabzonun doğrandığınıda söyledik, üzüldük eleştirdik köşemize çekildik. Aynısını siz de yaparsınız bir gün umarım.

Galatasaray kazandığı maçlardan sonra bile yerden yere vuruluyor 70 dk tek kale oynadığımız Bayern Münih maçında bile bak yorumlara sanki tam tersi olmuş gibi konuşmuş bazıları üstelik bunlar Galatasaraylı :)

• Galatasaray kazandığı maçlardan sonra bile yerden yere vuruluyor 70 dk tek kale oynadığımız Bayern Münih maçında bile bak yorumlara sanki tam tersi olmuş gibi konuşmuş bazıları üstelik bunlar Galatasaraylı :)

Hocam ben elimden geldiğince objektif yorum yapmaya çalışıyorum o yüzden karşımdan da bunu bekliyorum galatasayın oyununu eleştirimem bu maç özelinde yoksa kesinlikle avrupadır diğer maçlardır izlemediğim bir maça yorum yapamam. Laf arası umarım galatasaray gruptan çıkar avrupada çok farklı oynuyorsunuz bu oyunla kesinlikle daha fazlası hakediliyor.