Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • müthiş bir oluşum şunun yarısı bile bizi gömmeye yeterde artar bile safkan karadeniz sistemi rabbim devamını daim etsin inşallah.bu kış şubat ayı sahillerimizde örtü olmadan çıkmayacak gözümüz kulağımız patansiyeli yüksek sistemde saf kar istiyorsak hani şöyle üzerine bastığında gacır gucur ses gelirya işte ondan.bu sistemi mutlaka almalıyız ha hocam sence alırmıyız derseniz ben böyle bir sistemi alacağımızdan canı gönülden eminim tahmin bizden taktir cenab'ı haktan inşallah bu sefer yüzümüz gülecek kısmet olursa bölgedaşlarım😊

Tahmini ne zamana gelir bu sistem gelirse

• Arkadaşlar biz burda kimseyi sorgulamıyoruz gecemizi gündüzümüze katıp sistem kovalıyoruz dışardan başka şahısların nedediği bizi ilgilendirmez ben bu hava olaylarıyla ilgilenmeye başladığımda daha 12 yaşımdaydım şuan 48 yaşındayım tabi ozamanlar ne bigisayar vardı ne telefon.şimdi teknoloji çok daha ilerledi eskisi gibi değil yani.burda bir çok bilgili ve tecrübeli insanlar var hemen hemen her bölgemizin kendine has tecrübeli tahmincileri var bu insanların emeğine saygı duymalıyız sonuçta ortada bir emek var bazı kendini bilmezler gelip bir anda bu insanların emeğini manuple edebiliyorlar.her önüne gelen sallama yaparsa burası çarşamba pazarından beter olur yok ahmet böyle dedi yok mehmet böyle dedi vs. uzar gider.bitlisteki vandaki yada antalyadaki adam karadenizin havasını suyunu burada yaşmadığı müddetce nerden bilsin.oyüzden sizlere tavsiyem hangi bölgede bulunuyorsanız o bölgenin tecrübeli ve bilgili arkadaşlarını,hocalarını takip edin derim.😊😊

• Arkadaşlar biz burda kimseyi sorgulamıyoruz gecemizi gündüzümüze katıp sistem kovalıyoruz dışardan başka şahısların nedediği bizi ilgilendirmez ben bu hava olaylarıyla ilgilenmeye başladığımda daha 12 yaşımdaydım şuan 48 yaşındayım tabi ozamanlar ne bigisayar vardı ne telefon.şimdi teknoloji çok daha ilerledi eskisi gibi değil yani.burda bir çok bilgili ve tecrübeli insanlar var hemen hemen her bölgemizin kendine has tecrübeli tahmincileri var bu insanların emeğine saygı duymalıyız sonuçta ortada bir emek var bazı kendini bilmezler gelip bir anda bu insanların emeğini manuple edebiliyorlar.her önüne gelen sallama yaparsa burası çarşamba pazarından beter olur yok ahmet böyle dedi yok mehmet böyle dedi vs. uzar gider.bitlisteki vandaki yada antalyadaki adam karadenizin havasını suyunu burada yaşmadığı müddetce nerden bilsin.oyüzden sizlere tavsiyem hangi bölgede bulunuyorsanız o bölgenin tecrübeli ve bilgili arkadaşlarını,hocalarını takip edin derim.😊😊

Ne dersek diyelim abi twitter da meteoroloji hesabın olunca daha bi janjanlı oluyor galiba.Yapalım bi sponsorlu :hfyeni (29):

• Ben dahil şeridinin samsun da dahil kar alacağını düşünmüyorum. Yalnız Bafra süpriz yapabilir. Tecrübeyle sabit.bafrada 30 cm kar vardı. Atakum da ise hiçbir şey yoktu.