Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • çok kırmayın bu dünya gelip geçici arkada güzel şeyler bırakmaya bakın:)

Her günün bize bir şansı var aslında telafisi imkansız olan şeyleri düzeltmemiz için, geçmişin keşkelerini silmek için verilen en büyük hazine, bugünü bugün yapan ise hayatın bize sunduklarını değerlerini bilip yaşamaktır.

• Ocak ayı hakkındaki düşüncelerimi belirttiğim bir analiz hazırladım aşağıdan bakabilirsiniz.

Orasa Abdullah abi çok geçmiş olsun.

• neyse biraz uyuduk kendimize geldik

Herkese dilekleri için ayrı ayrı çok teşekkür ederim

kuzeyin_oglu ümit hocam sana haritayı ters çevirip bak demiştim hiç öyle baktınmı bırak modelleri endeksleri ıvırı zıvırı sen hissiyatinda ne görüyorsun🤣

Şöyle sınırlı bilgimle🤣 iki kelâm yazıp bende atayım birşeyler ocak ilk hafta yada 7si gibi gelmesi muhtemel sistem için 4/5 gün önce hiç hoşlanmadığımı belirtip olumsuz bakmıştım. Açıkcası hâlâ kıyılar adına pekte olumlu değilim. Şimdi atma kısmına gelirsek aslında hatırlayanlar bilir bizim kış ocak ikinci yarısı ile başlar demiştim. O zaman söylediğim ocak ikinci yarısı için bugün daha umutluyum. En azından yağış konusunda ocak ikinci yarısı ve şubatta iyi bir periyod yakalayabileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca bir beklentim daha var bu bizi biraz üzer ama batı kökenli büyük bir sistem beklentisi oluşmaya başladı bende. Hadi hayırlısı bu kadar atabildim.🤣

• Orasa Abdullah abim çok geçmiş olsun yeğeniniz iyidir inşallah bizim çocuklarda atlattı çok şükür bu sene hastalıklarla imtihanımız zor oluyor rabbim tekrar şifalar versin

Hocam dün gece baya sıkıntılı geçti bugün daha iyiyiz çok şükür ama daha önce de söylediğim gibi tam geçti bitti diyorsunuz tekrar ben burdayım diyor tuhaf ve zor bir hastalık geçecek inşallah

• neyse biraz uyuduk kendimize geldik

Herkese dilekleri için ayrı ayrı çok teşekkür ederim

kuzeyin_oglu ümit hocam sana haritayı ters çevirip bak demiştim hiç öyle baktınmı bırak modelleri endeksleri ıvırı zıvırı sen hissiyatinda ne görüyorsun🤣

Şöyle sınırlı bilgimle🤣 iki kelâm yazıp bende atayım birşeyler ocak ilk hafta yada 7si gibi gelmesi muhtemel sistem için 4/5 gün önce hiç hoşlanmadığımı belirtip olumsuz bakmıştım. Açıkcası hâlâ kıyılar adına pekte olumlu değilim. Şimdi atma kısmına gelirsek aslında hatırlayanlar bilir bizim kış ocak ikinci yarısı ile başlar demiştim. O zaman söylediğim ocak ikinci yarısı için bugün daha umutluyum. En azından yağış konusunda ocak ikinci yarısı ve şubatta iyi bir periyod yakalayabileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca bir beklentim daha var bu bizi biraz üzer ama batı kökenli büyük bir sistem beklentisi oluşmaya başladı bende. Hadi hayırlısı bu kadar atabildim.🤣

Ohoo başkanım ben hissiyatımı dün yazdım da.Benim hissiyatla seninki sanki çok benzedi.Kalpler bir:hfyeni (18):

• çok kırmayın bu dünya gelip geçici arkada güzel şeyler bırakmaya bakın:)

Her günün bize bir şansı var aslında telafisi imkansız olan şeyleri düzeltmemiz için, geçmişin keşkelerini silmek için verilen en büyük hazine, bugünü bugün yapan ise hayatın bize sunduklarını değerlerini bilip yaşamaktır.

hasan hayırdır modu değiştirmişsin 😊