Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • En son mesaj 18 saat önce yazılmış. Vah anam vah. Nerde kışın her saniye soru soranlar, 10 gün sonraki sistem için ekşi kaç gelir diye soranlar, balkonuma yağmadı diye sinirden patlayanlar :)

Her zaman söylüyorum, ben kış değil, meteoroji, atmosfer hastasıyım. O yüzden her dakika ilgiliyim. Demek ki fark bu diğer arkadaşlar ile aramızda.

Tişörtleri giydik hocam :D2 artık sıra sis kovalamacada görsellik şölen sunuyor sonra sıra oraja da gelecek

• En son mesaj 18 saat önce yazılmış. Vah anam vah. Nerde kışın her saniye soru soranlar, 10 gün sonraki sistem için ekşi kaç gelir diye soranlar, balkonuma yağmadı diye sinirden patlayanlar :)

Her zaman söylüyorum, ben kış değil, meteoroji, atmosfer hastasıyım. O yüzden her dakika ilgiliyim. Demek ki fark bu diğer arkadaşlar ile aramızda.

Akçaabat havası bizi delirtti valla bu kış .Biraz nadasa bırakmak lazım buraları.

Abi şu sınavlar bitsin burdayız inşallah. Gecem gündüzüm kalmadı vallaha atmosfere bile zaman ayıramaz olduk :D2

• Abi şu sınavlar bitsin burdayız inşallah. Gecem gündüzüm kalmadı vallaha atmosfere bile zaman ayıramaz olduk :D2

Aynı durum bende de var... Cuma günü son sınava girip artık normale dönmek istiyorum :hfyeni (18): :hfyeni (18):

• Matematikte kağıtla en az 30dk bakıştım :hfyeni (18): :hfyeni (18): Neyse sınavlar bitiyor az biraz rahatlama gelecek :hfyeni (18):

Bulaşık deterjanıyla yıkanmış gibi kağıt verdim diyebilirim neredeyse yarın notları söyleyecekmiş hoca bakalım tarih mi oluyoruz ^^

Hedef Hava Harp Okulu

• Ah şu matematik. Güzelim ülkemin 2 temel sorunu var. İşsizlik ve matematiksizlik. Öyle kağıtlar okuyorum ki sanki çocukların içi e şeytan girmiş. Günde 5,5 litre süt üreten ineğin 3 haftada üreteceği sütü sormuşum cevap 5.5×35 ten 14 yazmış ;( ;(

• Ah şu matematik. Güzelim ülkemin 2 temel sorunu var. İşsizlik ve matematiksizlik. Öyle kağıtlar okuyorum ki sanki çocukların içi e şeytan girmiş. Günde 5,5 litre süt üreten ineğin 3 haftada üreteceği sütü sormuşum cevap 5.5×35 ten 14 yazmış ;( ;(

Hocalar üstümüzde deney yapıyor valla. Matematikte bir soru vardı sadece sorunun aynısını yazıp altına formül falan yazdım :hfyeni (18): Maksat kağıt dolu gözüksün 1/kahkahas23s1

Hocam bu arada cevap 115,5L mi :hfyeni (18): :hfyeni (18):

Einmal editiert, zuletzt von Palanci ()

Hocam böyle sorumu olur inek hergün aynı sütü verirmi sizin öğrenciniz olsam itiraz ederdim hergün tamı tamına 5.5 litre süt olmaz hocam belki matematiğe uygun ama biyoloji kaldıramaz bu soruyu🤣🤣🤣

• Matematikte kağıtla en az 30dk bakıştım :hfyeni (18): :hfyeni (18): Neyse sınavlar bitiyor az biraz rahatlama gelecek :hfyeni (18):

Kerem, stratosferde ısınma sonucu bölünme olursa enlemlerimize modeller - 20 gösterirse eğer sisteme son 72 saat kala - 20+-12=-8 lik sistem gelir yazsaydın ^^

• Kerem, stratosferde ısınma sonucu bölünme olursa enlemlerimize modeller - 20 gösterirse eğer sisteme son 72 saat kala - 20+-12=-8 lik sistem gelir yazsaydın ^^

Osman abi kenara x=4 diye kocaman yazdım daire içine aldım sonra işleme gelince P(x+5) yazıyordu. Heyecandan işlemde x yerine 9 koydum öyle yaptım cevap 10 ama ben 185 buldum /scatisma2::341 1/kahkahas23s1

Ben matrmatik bölümü mezunuyum, matematik çok güzeldir.