Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Offizieller Beitrag

k.delen1034 Tipi54 Eraaayy kardeslerim sorun cozuldu, konuyu kapatalim, sizde lutfen olayin biraz sogumasina izin verin, mesajlarinizi konu uzamamasi adina sildim, bana ozeldende yazabilirsiniz

• k.delen1034 Tipi54 Eraaayy kardeslerim sorun cozuldu, konuyu kapatalim, sizde lutfen olayin biraz sogumasina izin verin, mesajlarinizi konu uzamamasi adina sildim, bana ozeldende yazabilirsiniz

Yok üstad uzatma değil, konuyu anlamaya çalıştım. Tüm forum bilir Marmara bölgesinin ortamının ne kadar nezih olduğunu. Emir de çok efendi ve olumlu bir arkadaşımız.Neyse tatlıya bağlandıysa ne kadar güzel

Asla Pes Etme :/8103*

• k.delen1034 Tipi54 Eraaayy kardeslerim sorun cozuldu, konuyu kapatalim, sizde lutfen olayin biraz sogumasina izin verin, mesajlarinizi konu uzamamasi adina sildim, bana ozeldende yazabilirsiniz

Bugünki yapılan muamele yarında bize yapılır abi eksiye vefa kalmadıysa başından bilelim Emirde dönmeyecek şahsen bende dönmemesi gerektiğini söyledim saygılar iyi akşamlar ağabey.

• Bugünki yapılan muamele yarında bize yapılır abi eksiye vefa kalmadıysa başından bilelim Emirde dönmeyecek şahsen bende dönmemesi gerektiğini söyledim saygılar iyi akşamlar ağabey.

Çok katılıyorum hocam ben burda yaklaşık 2 yıldır varım çok eski sayılmam ama emir abinin samimiyetini efendiliğini bu kadar sıra sürede öğrendim emir abinin yıllardır buraya emek verişini görmeyip gösterilen tavırlar hoş değildi yeni üyelere örnek olunması gerekirken yapılanlar hoş değil dediğiniz gibi bugün yapılan muamele yarın başkasına yapılmayacağı ne malum ortalığıda bulandırmak istemiyorum düşüncelerim bunlardır. İyi akşamlar

• Bugünki yapılan muamele yarında bize yapılır abi eksiye vefa kalmadıysa başından bilelim Emirde dönmeyecek şahsen bende dönmemesi gerektiğini söyledim saygılar iyi akşamlar ağabey.

Gelmiyor mu Emir geri. Narsil hocam dönecek dedi. Ben o bu şu gitse burası çok değişmezde Emir gidince değişir. Hem emek verdi çok hemde canlı tutuyordu konuyu. Susurluk’lu olması beni ayrıca etkiliyor. Senin dediğin gibi bizde aynı şeyle karşılaşabiliriz , Umarım döner ,!!!

• Emir hocama yüzlerce kişinin takip ettiği paylaşım konusunda yapılanı da yaklaşımı da tasvip etmiyorum kendisi bunu haketmiyordu. Bölge sorumlusu hocalarımın imtiyaz istediği kanaatinde değilim. Onlar bu foruma emek vermiş zaman ayırmış forumu forum yapmışlar. Bilgilerini atmosfere meteorolojiye gönül vermiş bizlere aktarmaktadırlar. Öyle ki site de HF yönetim ekibinde yer almaktadırlar.

Mevsime ve sistemlere giriş zamanında insan kazanacakken değerli bir hocamızı kaybetmek şahsen beni çok üzüyor.

• Arkadaşlar aslında bir mesaj atmayı düşünmüyordum hem konunun daha fazla uzamaması adına hemde acıtasyon yaratmak gibi yanlış bir görünüm olmaması adına.Daha öncesinde hakkınızı helal edin benim için defter kapanmıştır tarzında bir yorum yazmıştım fakat yorumum silindi.Ne yazık ki kendimi açıklama fırsatı bulamadım, yorumum tekrardan silinmezse eğer iki kelam edip ardından üyeliğimin dondurulmasını rica edicem.İlk olarak destek veren vermeyen haklı bulan bulmayan herkese teşekkür ediyorum burada dokuz yıldır aile havasında tadında havadan sudan her konudan çok güzel vakitler geçirdim.Dokuz yılın ardından bugün hiç tasvip etmediğim aklımın ucuna dahi gelmeyecek şeyler gerçekleşti ki defter bende kapandı.Gururum ,aklım zihnim fikirlerim bazı şeylere müsade etmez.Şu suçlu bu suçlu demiyorum herkesin hakkında hayırlısı olsun.Kendinize iyi bakın.

Forumda ki bu son mesajımında silinmemesi dileğiyle alıntılara ve yorumlara gerek yoktur.

• Arkadaşlar aslında bir mesaj atmayı düşünmüyordum hem konunun daha fazla uzamaması adına hemde acıtasyon yaratmak gibi yanlış bir görünüm olmaması adına.Daha öncesinde hakkınızı helal edin benim için defter kapanmıştır tarzında bir yorum yazmıştım fakat yorumum silindi.Ne yazık ki kendimi açıklama fırsatı bulamadım, yorumum tekrardan silinmezse eğer iki kelam edip ardından üyeliğimin dondurulmasını rica edicem.İlk olarak destek veren vermeyen haklı bulan bulmayan herkese teşekkür ediyorum burada dokuz yıldır aile havasında tadında havadan sudan her konudan çok güzel vakitler geçirdim.Dokuz yılın ardından bugün hiç tasvip etmediğim aklımın ucuna dahi gelmeyecek şeyler gerçekleşti ki defter bende kapandı.Gururum ,aklım zihnim fikirlerim bazı şeylere müsade etmez.Şu suçlu bu suçlu demiyorum herkesin hakkında hayırlısı olsun.Kendinize iyi bakın.

Forumda ki bu son mesajımında silinmemesi dileğiyle alıntılara ve yorumlara gerek yoktur.

Kararının sonuna kadar arkasındayım kardeşim yapılması gerekeni yapıyorsun.

Biz biriz biliyorsun bunu unutma.

Şu sayfada seni ve Enes Güleç(17) i hep takip ettim.

Son yıllarda siyaset ekonomi tarafına yazıyordum genellikle..

Ama burayı takip ediyordum.

Hakkım yoktur ama varsa da sonuna kadar helal olsun kardeşim

• Üzüldük hocam hakkınızda hayırlısı olsun çok fazla yazıp çizmesemde yorumlarınızı beğenerek takip ediyordum siz gidince Marmara konusu sesliğe gömülür Allah'a emanet olunuz

• GabelBerg10 Hocam hakkınızda hayırlısı olsun sizi gerçekten çok seviyordum bu konuyu çok canlı tutuyordunuz sizsiz burası hep bize eksik gelecek umarım bir gün geri dönersiniz gerek emekleriniz gerek güzel sohbetinizle her zaman bizi mutlu ettiniz.

Sonuna kadar arkandayım hocam. Hakkında ne hayırlı ise o olsun...

• İçim pek rahat değil açıkçası. Çoğu kişi ne olup bittiğinden habersiz ve üstüne de abartma diyebilirsiniz ancak şahsen ben, kimin mesajının neden silindiği veya kimin haklı olup kimin haksız olduğunun delilleri ile bize sunulması gerektiğini düşünüyorum. Burada yıllardır emek veren, forumun gelişmesinde-sürdürülmesinde büyük katkı sağlamış bir üye için eğer haklı yere uzaklaştırılsa idi ardından 10larca insan böyle sitemini/üzüntüsünü dile getirmezdi sanırım. Düşüncemin tersini ispatlamanızı bekliyorum. Yoksa bu kadar önemli bir üye bu kadar kısa bir sürede kestirilip atılıyorsa veya böyle muamele görüyorsa, bu foruma olan saygımı büyük ölçüde kaybetmiş olacağım.

• Konuyu tam anlamasam da forumumuzun demirbaşlarından hocalarımızın forumdan ayrılma kararı beni üzdü umarım sorunlar çözülür. Forumdan ayrılma kararınızı değiştirmek için elimden ne geliyorsa yapabilirim... Bizi yalnız bırakmayın : (

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif