İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar (Avar)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • emeğinize sağlık :hfyeni (25):

• ios hava durumu uygulaması genelde şaşırmaz. orada gördüğüm kadarıyla bir kar durumu (en azından cumartesine kadar) yok. bakalım ne olacak. umarım sağlam bir kar altında kalırız.

bugun birisi de ayni sekilde ios hava durumu sasmaz, 4 gun kar veriyor gibi birsey demisti ^^

sizle farki ne bilmiyorum ilcedendir belki..

• Berkay34 hocam ellerine sağlık, bir yazım yanlışınıza kahkaha attım affola 😂

skew-t gerçekten harika gözüküyor. Kuvvetli sağanak kar yağışının, sıcaklık sorunu olsa dahi olusturabildiği örtüyü geçen gün hepimiz gördük. Ben beklentinizin dahi üzerine çıkacak yerler olabileceğini düşünüyorum.

Antalya'dan selamlar, fotoğrafları heyecanla takip edeceğim

• Tahmin analizinde ki resimler sizde gözüküyor değil mi arkadaşlar?

• Birde hatırlatmak isterim. İstanbulun havası her zaman olumlu anlamda sürprizleri seviyor

Hem de öyle bir sürpriz ki 15 Şubat 2021 sisteminde kıyılara çok kar yağmadı diye üzülürken 17 Şubat sabahı Fatih'te 3 saat içinde 15 cm kar oldu üstüne tam bitti derken boğazın ortasında bir anda kütle oluşup kar yağdı 8o

• İcon kalpten götürdü beni ama kıyılar halen arada yani kar değerlerinde sıcaklık hep 1 derece bandında gözüküyor sahiller

Bu sistem eğer güçlü güzel bir sistem olursa en çok senin için sevineceğim. Nickini değiştirme ama 22 ocak diye 😁. Biz böyle tanıdık seni.