İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar (Avar)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu sistem eğer güçlü güzel bir sistem olursa en çok senin için sevineceğim. Nickini değiştirme ama 22 ocak diye 😁. Biz böyle tanıdık seni.

6 ocak 2017yi geçmesi pek muhtemel gözükmese de icon güncellemesinde kıyılar için sıcaklık sıkıntısını çıkarırsak farklı boyutlara gidiyor sistem

• eline sağlık berkay reiss çok guzel olmuş

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Bu sistem eğer güçlü güzel bir sistem olursa en çok senin için sevineceğim. Nickini değiştirme ama 22 ocak diye 😁. Biz böyle tanıdık seni.

Eğer 40 cm ve üstü gelirse ben değiştiririm hocam. :)

• Bir sonraki sistem yağış açısından çok güzel kıyı şeridi olarak 1 derece gösteriyor ancak biraz daha ilerleme olursa çok güzel kar alabileceğimizi düşünüyorum

• Güncel..

Eline sağlık

• 6 OCAK 2017 şuan icon modelini incelemek için pek müsait değilim de güncellemeyi birkaç cümleyle özetlersen sevinirim.

150 mt üstü için efsanevi 150mt altı için sınırda ama her yerde yağış Kar şeklinde olur demiş örtü işi kıyılar sınırda sistemin başlarında sonlara doğru kıyılarda da örtü olur demiş devamında ise ull kopararak rex blokajına gitmiş sonlarda azor yükselerek yine atak indirirken güncelleme bitmiş

• İcon kalpten götürdü beni ama kıyılar halen arada yani kar değerlerinde sıcaklık hep 1 derece bandında gözüküyor sahiller

Kıyılardakiler de üşenmeyip 10 dk otobüse binip yüksek yerlere gitsinler atıyorum avcılar sahilde oturanlar metrobüsle tüyap civarına gidebilir Kadıköy sahilde oturan otobüsle felan ümraniye sancaktepe ye felan gidebilir

• Kıyılardakiler de üşenmeyip 10 dk otobüse binip yüksek yerlere gitsinler atıyorum avcılar sahilde oturanlar metrobüsle tüyap civarına gidebilir Kadıköy sahilde oturan otobüsle felan ümraniye sancaktepe ye felan gidebilir

Öyle de sabah kalktığında kapısının önünde görmek istiyor insan