Genel Bilgi ve Efsane-Semih Hakkında Duyuru

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tamamen mı ayrıldı yani? Dün buraya da ara ara yazacağım diyordu. O da mı yok?

• Herkese hayırlı olsun. Elbelt kırgınlıklarınızı belirtmeniz en doğal hakkınız. Ama kırgınlıkları sert yaparsanız sizin hakkınızda da kötü Zanna sebebiyet verirsiniz. Bununla beraber boynuz kulağı geçti dedirten çok iyi tahmindiler yetişti zaten bize yakışan foruma devam ve hocamızın kanalına destek

• Ben boşalan kadro için 2 önemli ismi önermek istiyorum. Herkes tarafindan cok sevilen ve deger verilen Cold.EFso ve @4 Şubat hocalarimın artik zamaninin coktan geldigini düşünüyorun. Umarim yönetim tarafindan degerlendirilir bu öneri.

• Ben boşalan kadro için 2 önemli ismi önermek istiyorum. Herkes tarafindan cok sevilen ve deger verilen Cold.EFso ve @4 Şubat hocalarimın artik zamaninin coktan geldigini düşünüyorun. Umarim yönetim tarafindan degerlendirilir bu öneri.

hakan abide bu sene son senem dedi o da daha önce gideceğini söylemişti zaten

• 7 senedir birlikte olduğunuz bir platformu tam kış sezonuna girerken bir anda bırakırsanız ve bırakma sebebiniz burada ifade etmeyeceğim ama biraz düşününce herkesin aklına gelen bir sebepse - sanırım daha yoruma gerek yok - kimse hakaret içerikli mesaj atmadı gördüğüm kadarıyla sadece kırgınlıklarını ifade ediyorlar . Varsa hakaret içerikli yorum hemen raporlamanızı rica ediyoruz . Bu platformda geçmişte de ayrılıklar yaşandı ama kimsenin arkasından hakaret edilmedi - buna müsade edilmedi. iyi forumlar

Sebebini bilmem ama ayrılığın işaretini bir kaç senedir veriyordu. Bence bilgilendirme yapılabirdi ama yoruma kapalı olsaydı daha iyi olurdu. Sonuçta Havaforumun Efsane Semih'e , Efsane Semih'inde Havaforum'a emeği çok olmuştur.

Bende aynı düşüncedeyim.

• Neden ayrıldı bilmiyorum, eğer ekonomik ise konu ayrı. İhtiyacı olabilir, geçim sıkıntısı olabilir, hayalleri olabilir. Her ne sebepten olursa olsun kendi kararıdır, yolu açık olsun. Aldığı karar için de yargılamak bize düşmez. Burada ekonomik kaygısı olmayan değerli hocalarımızla devam ederiz.

• Hakkında en Hayırlısı neyse o olur inşAllah. Mesut hocamın açtıgı konular çok heyecan vericiydi her zaman hele sistem geldigi zaman konu altındaki sohbetler'de çok güzeldi..

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):

• Mesut bey burdayken yaşa hocam teksin hocam diyenlerin bircogu kendisi gidince, zaten beceremiyordu formdan dusmustu demesi cok komik oluyor iki yuzluluk.

Üstte başka üyeye de söyledim size de söylüyorum varsa mesaj raporlayın yok ise bu yaptığınız art niyet oluyor.Sizden rapor yada cevap bekliyorum.

• 30 ekim 2011'den beri bu foruma üyeyim. Bu forum neler görmedi ki 3-4 tane yazar birden görevi bıraktı. Bazı üyeler bir araya gelip paralel yapılanma yapıp forumdan üye devşirmeye çalıştı. Siber saldırılar yapıldı. Ama HavaForum olduğu yerde dimdik durdu ve bu forum büyümeye devam etti. Bir Efsane gider 10 tane efsane gelir. Eğer bir maddi çıkar uğruna 7 yıllık geçmişi silip çöpe atıyorsa kendi bileceği iştir. Biz yolumuzda ilerleyemeye devam ederiz. Meteorolojiye ilgi duyanlar için en cazip ücra olarak birlikte paylaşım yapmaya devam edeceğiz. Kişiler geçicidir HavaForum kalıcıdır. Buaradaki aile ortamı her şeye bedel.Yeter de artrar bu ortam bize.Herkesin yolu açık olsun. Hava Forum'un yolu hep açıktır.8)8)8)

Yine de verdiğiniz emekler için teşekkürler.