Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fetullah gülenle de fotoğrafı varmış cidden bende Amerikaya gidip bir fotoğraf çekilecem belli mi olur bir yerden kadro kaparım belki

Çevrenize eşinize dostunuza söyleyin Herkes cimere yeni ekonomi bakanının fetö ile olan fotoğrafını atsın en az 10 milyon insan atsın devlete fetöcü adam mi getirdiniz diye mesaj atalım belki tepki çekip bakan değişir ama en azından 10 milyon kişi olmalıyız bu tepkiyi veren aynı şeyi yazalım hepimiz tepkimizi koymazsak daha çok eziliriz Hz Muhammed boşuna dememiş haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır diye

• hi98ncx.jpeg

Yeni Maliye Bakanının doktora tezi..

Ağlanacak durumdayız.

Dış güçler , biz dışardan yeteri kadar müdahale edemiyoruz , içeriden birisinin de bize yardımcı olması gerekir dese ve o kişiyi bulsa , o kişi ancak bu kadar yardım edebilirdi.

Ben bir mücadele olduğuna inanmıyorum.

Sabretmekten başka çare yok

• Hocam günaydın, biraz fazla iddialı olacak ama bu durum gayet normal.Mevcut politik düzlemde iktidarın yetişmiş kalifiye bürokratları yok ve mecburen kendi tabanından düşük vasıflı kadrolarla yola devam ediyorlar muhalefete de asla guvenmediklerinden bir çıkış yolu bulmaları zor bu yapılan aslında akıntıya karşı kendini kaptırmak nehrin sonundaki selaleye en kısa yoldan gitmek ,teknedeki ya da gemideki can yeleksiz herkesi boğmak gibi

• Ülke zaten batmış kurtaranı yok. Yine birilerini zengin etmek için atandı yakında milyon milyar serveti olur. Halk da ezilmeye mahkum bırakıldı.

"Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir."

Bu sözler zaten her şeyi açıklıyor.

• Demedi demeyin bu yıl seçim olacak ülkenin 2023 yılına kadar gidecek gücü yok haziran gibi olacak diyorlar zaten yüksek ihtimal :/

• Kullanılan jargon çok ilginç af dilemek ile istifa etmek arasında fark var. Bu insanın kusurları neydi de af istiyor da kendi başına istifa edemiyor.

Cevabı son derece basit.

Birinin isteğiyle oturduysan yine aynı kişinin isteğiyle kalkabilirsin.

Zaten o görevi kabul ettiysen tüm şartları baştan kabul etmişsin demektir.

Sosyal medyada dünden bu yana Sağlık Bakanı ile Cumhurbaşkanı arasında geçen enteresan diyalog paylaşılıyor.

O görüntüyü izleyince konu net olarak anlaşılıyor.

• Uyanmaz olaydım gene olaylar gene olaylar gelen maliye bakanından daha iyi cv'm var şaka gibi sokak birini çevir rastgele daha iyi yönetir ekonomiyi dolar da direkt 13.5ten açmış kapıyı valla yazık bir de faiz indirimi de açıklanır 200 baz puan 20yi görür yıl sonuna dolar