Konu Dışı [Genel Sohbet]

• hocam gözümü alıyor biraz ama neyse ki çok küçük bir nokta sizce alısabilir miyim ya bilemedim bu duruma gözüm takılıyor ister istemez yoksa sorun yok bir de ekranın ortasında değil allahtan aşağı köşede

Zamanla daha büyük hale gelecek. Ama keyif tabiki değişiyor. Bende durum aynı LG var ama Led yok 6 aydır bekliyorum haber...

• acayip modum düstü simdi o sorunu cözücek ne para var ne yeni tv alacak para :(

Ben de 40 inch 3 boyutlu televizyonum için 4-5 sene önce bir anda üst üste binmiş iki ekran sorunu ile karşılaşmıştım. Samsung yetkili servisi çağırmıştık ozaman bana yeni tv fiyatı kadar fiyat çıkarmışlardı, o zaman 1650 tl idi ekran değişecekti. Tabiki yaptırmadım ama youtube de aynı sorunu yaşayan birisinin çözüm videosunu bulmuştum ama kendim yapacak bilgiye sahip olmadığım için çevre teknik servislere sordum kimse yaparım demedi, herkes para göz ekran bozuk dedi. lafın kısası geçmiş olsun.

• İlginçtir ki aşı 40 yaşa düşünce haliyle bende hadi bir bakayım dedim dün maç izlerken belki bir şeyler olur bana da çıkmıştır haberim yoktur diye bakarken aşı randevusu alabilirsinizi görünce şok oldum tabi. Hayırlısıyla bugün aşımı oluyorum. Aşının nasıl bana çıktığı ile ilgili fikir yürütebilecek var mı ? Astım ve hipertansiyon harici rahatsızlığım da yok.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• İlginçtir ki aşı 40 yaşa düşünce haliyle bende hadi bir bakayım dedim dün maç izlerken belki bir şeyler olur bana da çıkmıştır haberim yoktur diye bakarken aşı randevusu alabilirsinizi görünce şok oldum tabi. Hayırlısıyla bugün aşımı oluyorum. Aşının nasıl bana çıktığı ile ilgili fikir yürütebilecek var mı ? Astım ve hipertansiyon harici rahatsızlığım da yok.

Çalıştığın iş ek hastalığın herşeyden olabilir hocam oydu buydu derken baya ekleme yapıldı sisteme bu arada yaşınızıda merak ettim

• Çalıştığın iş ek hastalığın herşeyden olabilir hocam oydu buydu derken baya ekleme yapıldı sisteme bu arada yaşınızıda merak ettim

Yaş 33. Tarım sektöründe Otomotiv yedek parça toptancısı bir firma da görevliyim ancak hangi sebepten aşılanabildiğimi öğrenebilsem keşke.

• Yaş 33. Tarım sektöründe Otomotiv yedek parça toptancısı bir firma da görevliyim ancak hangi sebepten aşılanabildiğimi öğrenebilsem keşke.

Hocam dediğim gibi muhtemelen işinizle alâkalı bendede maalesef yan hastalık var ama bana 40 yaş üstü olduğum için çıktı bende nasipse öğleden sonra olacağım tüm tereddütlerime soru işaretlerime rağmen aşı olmanın olmamaktan şu ortamda daha iyi olacağı yönünde karar verdim. Aslında beni aşı olmaya iten en önemli faktör beraber çalıştığım 35 yaşında hiçbir yan hastalığı olmayan bu yaşına kadar ağzına tek bir dal sigara bile sürmemiş iş arkadaşım yaklaşık 1 ay önce pozitif çıkıp hastalığı çok ağır geçirmesi entübe olmanın kıyısında dönmesi. Arkadaşım şu anda hâlâ işe başlayamadı 100mt mesafeyi zor yürüyorum merdiven çıkamıyorum gibi türlü türlü şikayetleri var.

• Orasa Ben de 22:50'ye randevu aldım ne kadar çabuk olursam 2. dozu da o kadar erken olabilmek için. Aşı ile ilgili tereddütlerim var ancak bir an önce toplum olarak bağışıklık seviyemizi en üst sınıra taşımamız gerektiğine inananlardanım.Avrupa'da bazı ülkeler bu işleri neredeyse tamamlamak üzere iken bizler elimizdeki fırsatı değerlendirmeliyiz. Arkadaşınız içinde üzgünüm ne yazık ki aynısına benzer bir durumu yanımda çalışan bir yazılımcı arkadaşımız yaşadı o yüzden aşıyı mutlaka sırası gelen olmalı. 1.5 yıldır yakalanmadım rehavetine asla kapılmamalı kimse.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar 2.3k

• Samet
    2. Replies
      2.3k
      Views
      198k
      2.3k
    3. karasevda55

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 10k

• Interstellar
    2. Replies
      10k
      Views
      457k
      10k
    3. Storm Chaser

1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 8 (31.07.2021) Genel Yorumlama 17

• Samet
    2. Replies
      17
      Views
      238
      17
    3. Aykut53

1. Deprem Bildirim Konusu 13k

• Gray Cities
    2. Replies
      13k
      Views
      1.1M
      13k
    3. Aykut53

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 4.7k

• Aytac
    2. Replies
      4.7k
      Views
      607k
      4.7k
    3. agger

1. İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar 11k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      11k
      Views
      770k
      11k
    3. HavaMeraklisi2002

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 8 (31.07.2021)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      60
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 8 (31.07.2021) Genel Yorumlama 17

• Samet
    2. Replies
      17
      Views
      238
      17