Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Dostlar ne yazık ki çok büyük ihtimalle sonunda bende COVID'e yakalandım😩 Ateş, kuru öksürük ve halsizliğim var. Testi verdim sonucu bekliyorum.

Geçmiş olsun cember cok daraldi benim etrafimda da :(

• Dostlar ne yazık ki çok büyük ihtimalle sonunda bende COVID'e yakalandım😩 Ateş, kuru öksürük ve halsizliğim var. Testi verdim sonucu bekliyorum.

Hocam öncelikle Allah acil şifalar versin. Bol su tüketimi (sağlık sorununuz yoksa 4 litreye kadar), meyve, sebze, proteinli (yumurta, et vs.) beslenme, güneş banyosu ve temiz hava alın; özellikle hastane konusuna gelirsek; "denek" olmayı kabul etmeyin; çünkü çevremde birçok insan yan etkiyle uğraşıyor. Bu yan etkinin sebep olduğu şeyi olduğuna pişman olan insan çok.

geçmiş olsun, semptomlar onu gösteriyor ama bu ara etrafta sağlam mikropta var..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Hocam çok geçmiş olsun yakın zamanda üst üste hastalıklarla uğraştım moralinizi asla bozmayın birde iştahınız kesilse bile yemeği bırakmayın bol meyve ve su için ayrıca bende covid olduğumu düşünmüştüm boğaz ağrısı burun akıntısı halsizlik vardı ama negatif çıkmıştık umarım sizde negatif çıkarsınız tekrar çok geçmiş olsun mevlam şifa versin inşallah

• Aykut tebrikler Allah analı babalı büyütsün inşallah...

Storm Chaser geçmiş olsun.

Yapılan tetkikleriimde covid 19 da geçirmişim sonradan fark edildi. Belkide covid tetikledi durumumu.. Aman dikkat... Daha net sonuçlar alınmadığından gidişat belli değil ama genel durumumu iyi tutmaya çalışıyorum güçsüzlük en sıkıntılı halim. Kendinize iyi bakın sevgiler sevgili forum...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

Yapılan tetkikleriimde covid 19 da geçirmişim sonradan fark edildi. Belkide covid tetikledi durumumu.. Aman dikkat... Daha net sonuçlar alınmadığından gidişat belli değil ama genel durumumu iyi tutmaya çalışıyorum güçsüzlük en sıkıntılı halim. Kendinize iyi bakın sevgiler sevgili forum...

@4 Şubat hocam inşallah en yakın zamanda daha sık aramızda olursunuz.Tekrar geçmiş olsun.

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

Allah razı olsun abi sağol. Kendine çok iyi bak geçmiş olsn

Hocam geçmiş olsun. Yorgunluğunuz için zahter çayı ve keçiboynuzu pekmezi tüketebilirsiniz. Ben korona geçirdiğimde çok faydasını gördüm.